Moja Husqvarna CR 250

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
bolszakooof
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: wt, 23 wrz 2008, 16:28
Motocykl: Husqvarna CR250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz/Solec Kujawski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja Husqvarna CR 250

Post autor: bolszakooof » pt, 26 gru 2008, 18:26

W sumie rocznik nie gra dla mnie roli, bo mam znajomego ktory jezdzi w zawodach, remontuje moto i generalnie bardzo dobrze sie na tym zna i on własnie polecił mi ten motor, a sam jezdzi na KTM 250 08' i Yamaha 250 08' za 20 tysiecy czy tam wiecej. Z tego co on mowil to roznicy w mocy nie widzi. Nie mowie tu o tym ze sa równie dobre ;-) ale jak za takie pieniadze to naprawde jestem zadowolony, chociaz nie powiem , przy sprzedaży ludzie jednak patrza na rok. Co w tym wypadku nie ma jednak znaczenia. Ja sam zanim kupilem ta Husqe szukalem czegos po 2000 roku, dopiero ten wlasnie facet mnie przekonał.
Gdyby ktos mial zdjecia innych Husqvarn podobnych rocznikiem to prosze o info. Porównałbym sobie.
Czyli spisac nr ramy i wysłac do Serwisu tak? Jesli wysle im np maila to mi odpwiedzą? Czy razczej potraktuja moja prosbe z buta? Jesli tak to moze ktos wie gdzie w okolicy Bydgoszczy znajduje sie taki serwis? Sam pojade i na pewno nie wyjde dopoki mi nie powiedza :twisted:

kwasny
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: czw, 22 maja 2008, 14:50
Motocykl: yzf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja Husqvarna CR 250

Post autor: kwasny » pt, 26 gru 2008, 20:51

co do rocznika to radził bym ci sie nie bawić w emaile bo nie wiadomo czy odpowiedzą.Radziłbym żebyś zadzwonił do informacji(numer 118 118) zapytał o jakiś salon husqvarny,potem zadzwonił do salonu i powiedział jaką masz sprawe.Aha znalazłem w google numer do dealera - 501 363 076 ( http://www.husqvarna-motocykle.pl/husqv ... ntakt.html )myślę,że oni Ci powiedzą.

przez telefon powinni Ci powiedzieć.

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja Husqvarna CR 250

Post autor: superpimp » pt, 26 gru 2008, 20:59

zadzwoń ajlepiej do mleczka albo do zycha tak mailemy to chu.. zdziałasz ;p

Autor tematu
bolszakooof
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: wt, 23 wrz 2008, 16:28
Motocykl: Husqvarna CR250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz/Solec Kujawski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja Husqvarna CR 250

Post autor: bolszakooof » pt, 26 gru 2008, 21:11

Kurde zapomniałem ze moj znajomy z innego forum jest przedstawicielem Husqvarny :-D z tym ze on zajmuje sie pilarkami ale raczej jakis dostep powinien miec, Dzieki Chlopaki, jakos sobie poradze.

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja Husqvarna CR 250

Post autor: Fajka » wt, 30 gru 2008, 17:43

bolszakooof pisze:Kurde zapomniałem ze moj znajomy z innego forum jest przedstawicielem Husqvarny :-D z tym ze on zajmuje sie pilarkami ale raczej jakis dostep powinien miec, Dzieki Chlopaki, jakos sobie poradze.
Wydaję mi się, że się mylisz. Aktualnie Husqvarnę (motorki) wciągnął koncern BMW od Włochów a pilarkami zajmuję się ktoś inny w innym kraju ??

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja Husqvarna CR 250

Post autor: superpimp » wt, 30 gru 2008, 18:16

pilarki Szwedzkie :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”