Galeria Fifi'ego

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: DCkamilDC » ndz, 14 paź 2012, 21:05

Fajna galeria :P Nie jeździłeś przypadkiem po parku w pobliżu dworca jakoś wieczorem może z 2 tygodnie temu czy jakoś tak ? :P

Awatar użytkownika
renner250
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 406
Rejestracja: pt, 20 lut 2009, 17:43
Motocykl: niebieski 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: > okolice Kielc <
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: renner250 » wt, 16 paź 2012, 23:44

Fifi pisze: Tak samo jak Ty uważam że większość tych zdjęć nadaję się na portale towarzyskie a nie tutaj ale taki już jestem że liczy się 100% fan a nie bezsensowne nic nikomu nie dające ciśnienie pzdro :wink:

jak fajnie ze jeszcze niektórzy potrafią się dobrze bawić i jednocześnie przy tym rozwijać :)) ja zapominam ze takie coś jest możliwe i istenieje :?
I think I can fly! MX it's my life <3

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: piotrgurski » wt, 16 paź 2012, 23:58

Dzięki serdeczne renner250 :wink:

Temat wrócił więc chyba należy się jakieś wyjaśnienie czemu nie pojawiłem się u Was z planu wakacyjnego ale rozbiłem swojego dostawczaka (po za rozbitą głową nic mi się nie stało) i niestety nie dysponowałem odpowiednim samochodem na taką wędrówkę po kraju.
Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich tych którym obiecałem że przyjadę ale niestety nie zawsze sprawy układają się tak jak sobie tego życzymy, jednak że bądźcie czujni bo nie znacie dnia ni godziny kiedy Fifi wpadnie w odwiedziny :finga:

Co do dworca jest to możliwe jak dosyć mocno zrobiło się ciemno i trochę orientacja zawiodła zwłaszcza że słabo znam okole ale chyba to było trochę dalej niż 2 tyg i nie byłem sam.
ADV/Adventure

DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: DCkamilDC » czw, 18 paź 2012, 19:37

Fifi pisze:Dzięki serdeczne renner250 :wink:

Temat wrócił więc chyba należy się jakieś wyjaśnienie czemu nie pojawiłem się u Was z planu wakacyjnego ale rozbiłem swojego dostawczaka (po za rozbitą głową nic mi się nie stało) i niestety nie dysponowałem odpowiednim samochodem na taką wędrówkę po kraju.
Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich tych którym obiecałem że przyjadę ale niestety nie zawsze sprawy układają się tak jak sobie tego życzymy, jednak że bądźcie czujni bo nie znacie dnia ni godziny kiedy Fifi wpadnie w odwiedziny :finga:

Co do dworca jest to możliwe jak dosyć mocno zrobiło się ciemno i trochę orientacja zawiodła zwłaszcza że słabo znam okole ale chyba to było trochę dalej niż 2 tyg i nie byłem sam.
No więcej więcej niż 2tyg temu :P strzelałem :D No a moto 2 widziałem ale dokładnie to tylko CRF.

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: Kajec » czw, 17 sty 2013, 10:46


kaczy15
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: śr, 16 lis 2011, 16:21
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: kaczy15 » czw, 17 sty 2013, 20:53

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol:

zbych007
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 50
Rejestracja: ndz, 13 lis 2011, 11:37
Motocykl: yz 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Śląsk CN
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: zbych007 » pt, 18 sty 2013, 23:21

Dobry patent na uwędzenie kiełbasy :D

DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: DCkamilDC » sob, 19 sty 2013, 00:25

Dobrze się upiekła ta kiełbasa? :lol: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: piotrgurski » ndz, 4 sie 2013, 21:22

Witam po malej przerwie. Chcę pokazać wam parę zdjęć gdzie razem z Wami mogłem się świetnie bawić, śmiać się i jeździć. Pierwsze są MotoxJam 2013r na którym za bardzo nie dało rady jeździć z względu na brak czasu :wink:


W końcu udało się zapakować i ruszyć w drogę



I postawić centrum dowodzenia wraz z Kajcem i ekipą dla których szczere pozdro!!!!



No i się zaczęło :) hahaha



Jak widać moderator jest po to by służyć, chronić i bronić a nawet odpalić moto jak trzeba :)



Punkt odbioru motocykli po codziennym depozycie na noc. Nawet moto EXC Ridera było bezpieczne mimo że głupich pomysłów nie brakowało :)



Dziękuje Wam wszyscy za przybycie i za naprawdę wspaniale spędzone trzy dni. Jestem dumny i szczęśliwy że jednak mimo wszystkich trudności i czasem kłopotów są jeszcze takie dni gdzie można tak wspaniale się bawić i odpocząć



Między czasie z małą wizytą w szkole podstawowej :D jak widać w sali gimnastycznej nic się nie zmieniło :mrgreen:




No i po długich oczekiwaniach prośbach, groźbach, szantażu i wielu innych udało się zorganizować i ruszyć z ponowną wizytą do piterq1991 i ekipy. Pierwszy dzień spędziliśmy na torze w Dębskiej Woli natomiast następny poświęciliśmy na enduro po Koneckich terenach w Świętokrzyskiem.

Jak zwykle pakowanko tyle że były cztery motocykle a przyczepa na trzy więc moja CRF powędrowała do samochodu zajmując tzw "trzecią klasę" :)





No to w drogę z czterech typa z czterema moto w Polskę :)



Po drodze dosiadło się paru kolegów z forum i jedziemy dalej



Pozdrowienia dla miłośników małych samochodów haha :)
I tak po zjedzeniu śniadania w pomieszczeniu do tego przystosowanym ruszyliśmy na Dębską wole nie zapominając o tankowaniu




I tak jak głupia szydercza mina zapowiadała świetną zabawę tak się stało

























I tak do końca aż światło nie zgasło :)






Kolejny dzień to jak pisałem wcześniej to enduro z którego zdjęcia zostaną tylko na zawsze nieusuwalne w pamięci. Kolejni poznani wspaniali ludzie i niesamowicie miło udany wypad w ok dziesięcioosobową ekipą !!!






Nie ma to jak zadowolona ekipa na swoim. Jeszcze raz dziękuje wszystkim tym z którymi mogłem tak świetnie się bawić i spędzić czas, to właśnie dzięki wam człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę że to nie jest szczęściem mieć kolekcję pucharów i wysokie notowania w punktacji będąc liderem klubu ale to że jest tam daleko ktoś kto cieszy się z twojego widoku i poświęci swój czas abyś czuł się i bawił jak najlepiej!!! To cenniejsze od wszystkich tytułów mistrzowskich i sławy.... Mieć przyjaciół i dla Was Przyjaciele serdeczne pozdro !!!
ADV/Adventure

Yzf 250
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 226
Rejestracja: śr, 16 gru 2009, 20:04
Motocykl: YAMAHA YZF 250 08'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: Yzf 250 » ndz, 4 sie 2013, 22:36

Fifi należysz do grupy ludzi którym fan sprawia większą frajdę niż sława, medale i inne duperele. CHWAŁA CI ZA TO!! :drinkers: Mam nadzieję, że w nowym roku ogarnę jakąś traskę w wasze strony z moto. Pozdro

kamil5771
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: czw, 9 maja 2013, 18:02
Motocykl: KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: kamil5771 » pn, 5 sie 2013, 00:39

piotrgurski pisze:
Nie ma to jak zadowolona ekipa na swoim. Jeszcze raz dziękuje wszystkim tym z którymi mogłem tak świetnie się bawić i spędzić czas, to właśnie dzięki wam człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę że to nie jest szczęściem mieć kolekcję pucharów i wysokie notowania w punktacji będąc liderem klubu ale to że jest tam daleko ktoś kto cieszy się z twojego widoku i poświęci swój czas abyś czuł się i bawił jak najlepiej!!! To cenniejsze od wszystkich tytułów mistrzowskich i sławy.... Mieć przyjaciół i dla Was Przyjaciele serdeczne pozdro !!!
Piotruś, szykuj się, przybędziemy niebawem:D Dzięki Ci i Wam za tak mile spędzony weekend, było mega, następny przystanek Bydgoszcz i mam nadzieje Czarnowo o którym tak wspominaliście:D

piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: piterq1991 » pn, 5 sie 2013, 00:41

Nawet nie wiesz jaką radość sprawdziłeś tu obecnym waszym przyjazdem do nas!!
Szmat drogi nas dzieli ale warte to jest wszystkiego! Mam nadzieję że spotkamy się już nawet za tydzień ! Podobno fajny tor jest w Ostrowcu Św. Musimy to sprawdzić.
I nie musisz dziękować. Wiesz że u mnie zawsze dom, spanie, garaż, jedzenie i picie jest dla was!! Tak samo jak u Ciebie! Czekamy!!

P.S. żniwa już praktycznie skończone ;)
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”