Moja galeria

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
KULEK.
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 193
Rejestracja: śr, 18 lip 2012, 11:41
Styl jazdy: Super Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: KULEK. » ndz, 2 gru 2012, 16:05

Piękne zdjęcia oprócz tego ostatniego :finga:

Boro
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 155
Rejestracja: ndz, 7 maja 2006, 10:27
Motocykl: Honda TRX 440ex
Styl jazdy: Cross Country
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: Boro » ndz, 2 gru 2012, 16:10

mihal_91 pisze: Mógłbyś podać nazwę utworu grającego w tle ?
Modestep - Sunlight

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: sebek1516 » ndz, 2 gru 2012, 18:05

Świetna relacja ;) Jak wiadomo awaria sprzętu boli bardziej niż połamane kości więc gratuluje wytrwałości ;) :drinkers:
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

mihal_91
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: sob, 29 sty 2011, 21:00
Motocykl: Ktm sx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: mihal_91 » ndz, 2 gru 2012, 18:47

Boro wielkie dzięki :)

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: andrzej555 » śr, 6 lut 2013, 00:01

Kolego tak oglądam tą twoją galerie i jestem pełen podziwu,te wysokie loty i moto,które naprawde musi sie napracować,teraz rozumiem jak zawodnicy opisują problemy i konieczność częstych wymian w amatorce tego niema.Zdrowia życze bo to najważniejsze.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: piotrgurski » śr, 6 lut 2013, 01:03

A mnie tylko dziwi tak mała ilość postów w tym wątku zwłaszcza że Łukasz nie jest żadnym zawodnikiem którego mama zabierała w kołysce na tor jak tata zdobywał mistrza Polski. To Zwykły chłopak jak wielu z nas który sam własnym uporem, cierpliwością i determinacją doszedł do wszystkiego co ma...... a tutaj co ? kompletna cisza :evil: Bo lepiej komentować fotki gimbusiarni której ulubioną rozrywką jest taplanie się w błocie, naklejanie monsterów, i jazda na kole jak debil przez wieś myślących że jest najlepszy z całej gminy.
Ale w sumie to może i lepiej że nie pojawiają się suchary takie jak że 250 4T jest słabe (zwłaszcza widać to na zdjęciach Łukasza) bo wtedy zupełnie popadłbym w rozpacz a Łukasz załamanie.

Trzymaj się Hepciu i do mam nadzieje szybkiego zobaczenia.





Ps:Filipa samochód tak wam przygotuje że 100% was nie zawiedzie - taki mój wkład w wasz sukces. Chociaż na tyle się przydam
ADV/Adventure

Awatar użytkownika
Autor tematu
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: EXC rider » śr, 6 lut 2013, 20:36

Witam

Jeszcze raz chcialbym podziekowac wszystkim za komentarze i mile slowa :)

Fifi - Tobie naleza sie specjalne podziekowania za wyzej wspomnianego busa ;) Mam nadzieje ze razem z Filipem uda nam sie calo i szczesliwie przejezdzic kawalek Polski po zawodach. Licze tez ze bedziesz mial ochote potowarzyszyc nam i pojedziesz z nami na kilka rund :)
Co do reszty Twojej wypowiedzi to troche sie czepiasz :D Moze postow nie jest duzo ale za to sa konkretne i tesciwe :) Sadze ze ich mniejsza ilosc spowodowana jest tym ze po prostu malo udzielam sie na forum i nie mialem okazji poznac wielu forumowiczow osobiscie..
A tak na marginesie to mam Ci troche za zle ze bedac przejazdem w Czewie nie wpadles chociaz na chwilke w odwiedziny! Okazja do spotkania bedzie na pewno na motox jam 2 :)

Piterq, honde zamienilem na yamahe dlatego ze chcialem miec motocykl bezawaryjny o mniejszym przebiegu. CRF miala juz ponad 100mth na liczniku. Mimo wszystko z biegiem czasu zaluje ze pozbylem sie hondy (tymbardziej ze sprzedalem za grosze w porownaniu do tego co aktualnie dzieje sie na allegro). Nie jezdzilem jeszcze na bardziej porecznym w zakretach motocyklu! Honda bezapelacyjnie bije w prowadzeniu wszystkie crossowki.

Mckwadrat, przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia! Na wiosne na bank do Was wpadne w odwiedziny. U nas w Czestochowie w tym sezonie prawdopodobnie juz nie bedzie prawdziwego toru motocrossowego - problem z mieszkancami/sprawa w sadzie...

Awatar użytkownika
mckwadrat89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 160
Rejestracja: czw, 8 paź 2009, 18:25
Motocykl: CRF250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: mckwadrat89 » czw, 7 lut 2013, 13:18

Dzięki, z kolanem już lepiej. Ortezy i ogień! Będę jechał w Górze Kalwarii 16-17 marca. Jedziesz może przypadkiem?:) Wpadaj koniecznie na wiosnę! Dam znać jak już będzie ok z terenem bo trochę tam woda stoi, ale jak będzie ładny marzec to myślę, że będzie git! Musisz wpaść i nas zmotywować do trzymania gazu :D
Baseball, basketball, football - all require one ball...off-road require two!

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: omen » czw, 7 lut 2013, 19:40

EXC

z ktorego roku miales ta honde ? amor skretu itd ?

GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: GRUUBBYY » czw, 7 lut 2013, 19:55

Elegancki sezon, kurcze muszę wszystko przeczytać jeszcze raz bo to świetna lektura na zimowe wieczory. No i podziękowania za darmową reklamę firmy DIETECH w której pracuje;) Mam nadzieje że spotkamy się ponownie na MOTOXJAM i będzie znowu okazja pogadać.
Gratuluje wytrwałości i postępu w jeździe (o kurcze jesteśmy tu już od siedmiu lat....) Prawdę mówiąc przegapiłem twój post z tego sezonu, ale forum tak się rozrosło, że jak odpuścisz jeden dzień to masz wiele ciekawych postów w plecy....

Awatar użytkownika
Autor tematu
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Moja galeria

Post autor: EXC rider » śr, 13 lut 2013, 22:57

Chlopaki namawiaja mnie na start w Gorze Kalwarii, takze kto wie ;) Wszystko zalezy od tego jak bede stal z kasa.. Ale co do odwiedzin na wiosne to pojawie sie u Was na 100% - obiecuje :) Mam mega chcice na jazde!

Honde mialem z roku 2010 - amor skretu (jest juz od modelu 2008 wlacznie) oraz wtrysk (pierwszy model). Sentyment nadal jest - jeszcze kiedys wroce do czerwonego..




Motox Jam 2 jest jednym z priorytetow w tym sezonie. Super atmosfera, mega fajni ludzie i brak "spiny" jak na zawodach tworza zajebisty klimat! Nie moze mnie tam zabraknac :)
Btw, Gruby z ciekawosci sprawdzilem od kiedy jestem na forum - 19 maj 2005 :shock: Faktycznie szybko ten czas leci..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”