No to i ja dam cos od siebie

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
KTMSXrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 14:13
Motocykl: KTM Sx 125 2003
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: KTMSXrider » wt, 18 gru 2007, 23:34

no to super:) im wiecej znajowych do jazdy tym lepiej sezon sie zacznie i ja zawsze chetny jestem jak nie znasz miejscowek w okolicy to moge pare pokazc mi sie najbardziej z okolicznych torow podoba poligon w Gorze Kalwarii w sezonie czesto sie tam bywa z ekipa

grzeniu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 11:13
Motocykl: Yz 250 2t 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kingston
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: grzeniu » śr, 19 gru 2007, 15:55

ja z grójca do zalesia twojego w sumie tez mam kawaleczek wiec jak juz bede mial moto mozna sie ustawic na jazde :)
pozdro.

ziomal
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: śr, 14 lut 2007, 15:45
Motocykl: DRZ 400E
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wawa/STM/Piaseczno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ziomal » śr, 19 gru 2007, 16:25

KTMSXrider pisze:no to super:) im wiecej znajowych do jazdy tym lepiej sezon sie zacznie i ja zawsze chetny jestem jak nie znasz miejscowek w okolicy to moge pare pokazc mi sie najbardziej z okolicznych torow podoba poligon w Gorze Kalwarii w sezonie czesto sie tam bywa z ekipa
no spoko :) do GK miałem zamiar się wybrać w nowym sezonie z GPSem (bo znam lokalizacje toru, ale jeszcze tam nie bylem), ale w takim razie nie będę go potrzebował :) chyba prowadzi tam czerwony szlak... Najczęściej jeżeli chodzi o nasze okolice, to latałem w Antoninowie na exc 200. Zobaczymy jak na torze będzie sobie dawać rade moje nowe moto- DRZ- z pewnością trochę gorzej, ale mam nadzieje że jednak da rade.

grzeniu pisze:ja z grójca do zalesia twojego w sumie tez mam kawaleczek wiec jak juz bede mial moto mozna sie ustawic na jazde :)
pozdro.
W Grójcu w sezonie też mam zamiar być z moto (dokładnie w Jasieńcu) są tam jakieś fajne tereny/miejscówki do jazdy :) ?
jest: Suzuki DRZ 400E

był: KTM exc 200

http://www.bikepics.com/members/kdxmaniak

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » śr, 19 gru 2007, 18:36

KTMSXrider pisze:Do IGI Cross:
No tlok leci pierwszy ale nie mialem na tyle umiejetnosci zeby go chyba az tak skatowac w sumie leci juz ostatnia selekcja na reszte puki co nie narzekam (nie wiem pewnie sie nie znam). Jak poczuje ze cos jest nie teges to bede szukal przyczyny. Dyfuzor troszke cieknie w jednym czy 2 miejscach bo pekniety byl ale to sie wezme ktoregos dnia drowe do spawarki i moze cos sie da na to poradzic a nie od razu nowy kupowac.
Ogolnie na motorek naprawde nie narzekam puki co wymienilem zestaw napędowy, tarcze hamulcawa z tylu i sie nic wiecej nie sypalo. Nie wiem na ile tam twoj kumpel go katowal, jak na razie zadnych wiekszych problemow znim nie bylo.
Mi raczej nie chodziło o to ze go spiecalnie katował czy coś ,tylko o to że go miał chyba dwa sezony i tłoku nie wymienił:)a jeździł dużo i dlatego moje obawy...A jeśli o dyfuzort chodzi o to że wgiął sie od łaty i był rozcinany i robiony!
pozdrawiam i życze żeby Ci dobrze służył!!

Autor tematu
KTMSXrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 14:13
Motocykl: KTM Sx 125 2003
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: KTMSXrider » śr, 19 gru 2007, 20:58

no ja tez ostatnio glebe zaliczylem na zakrecie w lesie i pogiolem dyfuzor troche bardziej a co do tloka to nie bylo zadnych rys na cylindrze selekcje numer wieksza wzialem wiec chyba nie powinno byc zadnych problemow ja mysle ze i na tym co byl jeszcze bym polatal ale skoro dwa lata nie wymienial to sie ten vertex dobrze sprawowal


Co do ustawek to chyba z Grojca blisko masz do GK nie? niech ziemia tylko odmarznie to beda katy na torze:) w Antoninowie swoja droga fajnie sie jezdzi szkoda tylko ze te hopy byly na plaskie a w GK jest jedna w miare fajna i taka juz zrobiona normalnie stolik zjazd itp

arturs
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: sob, 9 lut 2008, 22:29
Motocykl: RM 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa-Stara Miłosna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: No to i ja dam cos od siebie

Post autor: arturs » śr, 26 mar 2008, 22:18

Siema fajne foty!!! Trzeba sie wybrać na Strzeniówke i do GK jak już sie sprzęty wyszykuje!!! Pozdr Artur

Autor tematu
KTMSXrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 14:13
Motocykl: KTM Sx 125 2003
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: No to i ja dam cos od siebie

Post autor: KTMSXrider » czw, 27 mar 2008, 17:50

dzieki dzieki a ogolnie mamy plan leciec jakos niedlugo na strzeniowke z takim kamilem tylko musimy ogarnac trase na jakichs mapach bo nei do konca wiem jak tam trafic zeby mniej wiecej polami i lasami poleciec bo ze tak powiem po asfalcie to z deka po kij

arturs
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: sob, 9 lut 2008, 22:29
Motocykl: RM 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa-Stara Miłosna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: No to i ja dam cos od siebie

Post autor: arturs » czw, 27 mar 2008, 18:57

To ja ostatnio jeździłem z Tobą i Kamilem co tą glebe walnął w Antoninowie :D Lece z wami oczywiście :)

Autor tematu
KTMSXrider
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 14:13
Motocykl: KTM Sx 125 2003
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: No to i ja dam cos od siebie

Post autor: KTMSXrider » pt, 28 mar 2008, 13:18

heh tak wlasnie cos zaczolem kojarzyc po tym jak odpisalem:P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”