Galeria pawelgl

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
pawelgl
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 212
Rejestracja: ndz, 25 sie 2013, 10:31
Motocykl: Była Crf 250 2008
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Radom / okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Galeria pawelgl

Post autor: pawelgl » ndz, 13 sty 2019, 00:20

Witam serdecznie w mojej galeri którą zakładam dopiero po 5 latach na forum :D
Na forum trafiłem gdy chciałem kupić pierwszą crossówkę, nie majać nikogo znajomego w tej" branży " szukałem informacji w necie i wpadłem tu :) Miałem dłuższą przerwę od moto ponieważ ze wzgledu na zdanie prawka wybrałem auto, czego do tej pory nie wiem czy załować czy nie ale wróciłem na forum majac "nową" sztukę, już nie taką nową bo 11 letnia haha ale o tym poźniej, a wieć tak od zawsze motoryzacje była mi bliska zaczałem pewnie jak wiekoszość od motorynki w wieku jakiś 8 lat która mam do dziś czeka na swóją kolej do renowacji. Przygodę z enduro mX tak jak wyżej wspomniałem zaczałem od zerowej wiedzy wieć będąć w technikum napaliłem się na crossówkę 125 2t był to KX z roku 1989 a kupiłem jako 1995 :D Wygladało to tak :


Ogólnie była to rujna lecz nie majac doświadczenia nie wiedzialem tego zatarł się sprzęt po 1-2mth jazdy także długo się nie nacieszyłem, zrobiłem generalny remont korzystając z usług kolegi Majster128 z forum, pamietam że wymieniłem wszystko lecz niestety uczyłem się na tymęp sprzęcię mechaniki ( mój pierwszy remont silnika ) i zawaliłem temat podczas regulacji gaźnika ponieważ tego nie zrobiłem na wskutek czego motocykl miał zbyt dużą temperaturę spalania i wypaliło mi dziurę w tłoku po tym postanowiłem zrezygnować z crossa ponieważ nie jeździłem a naprawiałem choć przynajmniej było smiesznie jak ujechałem 5km i kolega quadem musiałe mnie holować Xd

Następnie po 18'nasce będąc przy kasię zakupiłem quada ltz 400 2005, mega dobry sprzęt mocny zwinny i bezobslugowy bardzo dobrze go wspominam i do dziś mam kontkat z obecnym właścicielem również jest zadowolony




Następnie była przerwa ponieważ po zdaniu prawa jazdy zachciało mi się samochodu i do roku 2017 grudnia byłem bez moto potem zakupiłem crf 250 2008 od zawsze chorowałem na crf na ten widok dwu rurki :D Sprzęta kupiłem do generalnego remontu ponieważ takiej ofarty tylko szukałem i znalazłem Tak wygladała w dniu zakupu

Tak natomiast po moich pracach
- remont genralny silnika 6k
- nowe chłodnice
- nowa okleina
-malowanie fleg
-i mnóstwo innych rzeczy





Wiecej zdjęć motocykla wstawię niebawem, dodam też że ścigam się we wrak race moge tu to opisywać ) Mam 4 zabytkowe motocykle, i interesuje mnie wszytsko co ma koła i silnik :D od czasu do czasu też coś wrzucę na youtubę : https://www.youtube.com/channel/UCHVgp0 ... subscriber

Zapraszam do oceny, jeśli ktoś chce to moge wrzucać regulanie posty dotyczace Crf wrak race moich zabyków oraz innych zajawek motoryzacyjnych :D
Użytkownicy którzy podziękowali użytkownikowi pawelgl za post:
Martin KTM

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria pawelgl

Post autor: kris514 » ndz, 13 sty 2019, 09:20

Śmiało wrzucaj zawsze ktoś się znajdzie kto sobie poogląda i poczyta ;)
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria pawelgl

Post autor: Martin KTM » ndz, 13 sty 2019, 21:40

Wrzucaj foty całej swojej floty i koniecznie coś z jazdy :)

Awatar użytkownika
drozdowski125
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 213
Rejestracja: sob, 26 lis 2011, 16:35
Motocykl: Yamaha Yz 125,Kawasaki Kxf 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krzątka/Nowa Dęba
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria pawelgl

Post autor: drozdowski125 » pn, 14 sty 2019, 23:11

Fajnie się czyta Pozdrawiam trzymaj gaz :D

Autor tematu
pawelgl
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 212
Rejestracja: ndz, 25 sie 2013, 10:31
Motocykl: Była Crf 250 2008
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Radom / okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria pawelgl

Post autor: pawelgl » ndz, 19 maja 2019, 02:05

Muszę dość mocno aktualizować temat :D sprzedałem crf, na jej miejsce kupiłem quada, Polaris Spotsman 450 2010, a wczesniej jeszcze kupiłem Hondę Horneta 600 98 :D Także niebawem obszerny post :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”