Galeria piotrek2633

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
piotrek2633
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 73
Rejestracja: pn, 26 maja 2008, 23:48
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ryczów/ Wadowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Galeria piotrek2633

Post autor: piotrek2633 » ndz, 9 mar 2014, 14:22

Witam Wszystkich! Mam na imie Piotrek mam 22lata jestem z miejscowości Ryczów niedaleko Wadowic. Na forum jestem od 2008 roku więc już sporo czasu. Jednak dopiero teraz postanowiłem założyć swój temat.

Moja przygoda zaczęła się jak wiadomo motorynka simson. Ale pierwszym dirtbikiem była honda cr 125 z 1996roku (podobno) :) Super maszyna do dziś wspominam ją mile i jej piękny dźwięk z wydechu doma racing. Piękne czasy, żałuje do dziś że wtedy ją sprzedałem i to za grosze...



Drugim moim motocyklem był Ktm sxf 250 z 2006 roku którego kupiłem od handlarza jako napaleniec. Okazał się mocno wyeksploatowanym moto w ładnym opakowaniu. Słono mnie kosztował, ale bywa sam sobie byłem winny :) na początku 2010 roku ktm opuścił mnie a jego niemiła historia ciągła się za mną jeszcze dłuugo..

Na 2,5 roku musiałem odpuścić jazde. Nie miałem pieniędzy na motor, ale zapał we mnie nie zgasł. Wiedziałem że kiedyś wkońcu coś kupie. Ten dzień nadszedł pod koniec 2012 roku. Chwile przed końcem świata zakupiłem Honde crf 250 z 2010. Zawsze byłem ogromnym fanem marki Honda i tak już mi w tej głowie chyba na zawsze zostanie :D cudowny motocykl zakupiony zresztą od użytkownika z tego forum.



Niestety problemy w branzy i praca do późna uniemożliwiły mi praktycznie do minimum jazde w ubiegłym roku. Jednak wierzę że ten sezon będe mógł wykorzystać dużo lepiej :)

W mojej bliskiej okolicy ciężko znaleźć kogoś do jazdy, dlatego od lat jeżdze sam po lasach itp. (stąd też brak zdjęć z jazdy :P) na torze byłem raptem 2-3 razy. Chciałbym jednak przerzucić sie na jazde po torach dlatego gdyby ktoś miał ochote wybrać się na jakiś tor w małopolsce lub na śląsku można śmiało pisać. Mam busy, przyczepki, transport to nie problem. Wierzę że w tym roku już ta galeria ruszy na dobre.


Pozdrawiam! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”