Galeria Kamila :D

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Galeria Kamila :D

Post autor: DCkamilDC » sob, 5 sty 2013, 21:55

Cześć wszystkim ! Jestem Kamil i mieszkam w Bydgoszczy :P Na forum jestem już jakiś czas jednak szczególnie się nie udzielałem :(
W sierpniu 2012 stałem się posiadaczem Hondy Cr 125, jednak dzisiaj dopiero przejechałem się nią pierwszy raz :drinkers:
Motocyklami interesuję się od zawsze :twisted: jeżdżę od 2005/2006r
Pierwszym moim sprzętem był mini cross kupiony na stacji benzynowej za 600zł :P Od początku był dla mnie za mały ale jakaś zabawa była ;)



Po mini crossie chciałem kupić coś z biegami motoryne,WSK itd. ale trafiło się coś takiego w dobrej cenie jeszcze na tym zarobiłem 300zł po ślizgu :lol:

Następnie zachciało mi się jeździć legalnie po mieście itd :axe: więc kupiłem skuter Peugeota Speedfighta 2 do remontu silnik i ogólnie do odpicowania :P
Po kupnie:

Po pewnym czasie u mnie:


Speedfighta wyminiłem na Supermoto 50ccm Peugeota XP street evo 2 :rolleyes:


W 2009r na reszcie miałem coś co nadawało się w teren :D Mimo że cross był chiński nie był wcale zły poza zawieszeniem :P


Nadażyła się też okazja na Kawasaki ZX600A z 85r :drinkers: wymieniłem na nią laptopa, za którego mogłem dostać max 400zł :finga:


Cały czas kombinowałem jednak coś w terenie :D ( było jeszcze pare sprzętów, ale nie będę już ich wymieniał , ponieważ z motocrossem nie było związane :P )

I stało się w sierpniu 2012 pojechałem po Honde Cr 125 była ona w fatalnym stanie, wszystko do zrobienia :ANAL:

Po zrobieniu wygląda tak


Robiłem w niej remont silnika poza wałem ponieważ był robiony w czerwcu 2012 , zawieszenie , nowe opony , prawie wszędzie nowe łozyska , nowe plastiki itd. :)

Dzisiaj chwilę pojeździłem , była to w sumie pierwsza jazda w terenie , tydzień temu przejechałem się w ciuchach roboczych sprawdzić czy wszystko jest ok :rolleyes:




Niestety nie mam żadnych ciekawych zdjęć i jest ich bardzo mało, ale to dopiero była pierwsza jazda, nawet nie ma co oceniać :|
W przyszłym tygodniu jeśli pogoda dopisze może udam się pierwszy raz na tor :) Pozdrawiam, Kamil :mrgreen:

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: piotrgurski » sob, 5 sty 2013, 22:23

Miło sąsiedzie z dzielnicy obok oglądać galerie. Z tym torem to nie wiem gdzie dokładnie chcesz jechać ale nasze sztandarowe Czarnowo jest w trakcie totalnej przebudowy a reszta raczej nie nadaje się do jazdy i możesz się tylko zniechęcić. Poczekaj za nami :!: w grupie o wiele raźniej i weselej :wink:
ADV/Adventure

Autor tematu
DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: DCkamilDC » sob, 5 sty 2013, 22:32

Fifi pisze:Miło sąsiedzie z dzielnicy obok oglądać galerie. Z tym torem to nie wiem gdzie dokładnie chcesz jechać ale nasze sztandarowe Czarnowo jest w trakcie totalnej przebudowy a reszta raczej nie nadaje się do jazdy i możesz się tylko zniechęcić. Poczekaj za nami :!: w grupie o wiele raźniej i weselej :wink:
Myślałem nad Barcinem, ale nie wiem też jak tam wygląda więc chyba się wstrzymam i poczekam z wami :D

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: piotrgurski » sob, 5 sty 2013, 22:41

Jeżeli masz na myśli tor u Puzia wystarczy zadzwonić chyba że jest tam coś jeszcze jakieś inne miejsce. Ważne abyś nie był tam sam :wink: A tak swoją drogą to masz naprawdę bardzo ładny buzer i sam się na taki czaje ale lepiej zakładaj go pod koszulkę, bo czasem gałązka od drzewa potrafi się zaczepić co zapewniam Cię że nie jest przyjemnym przeżyciem.
ADV/Adventure

bocian
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 127
Rejestracja: ndz, 2 sty 2011, 22:28
Motocykl: KTM sx 125 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: bocian » sob, 5 sty 2013, 22:48

Fajna galeria i sprawozdanie co było i co jest obecnie, fajnie że odmłodziłeś CeeRke :D i tak jak fifi napisał poczekaj za innymi, reszta ludzi z okolic kupiła furmany z 2013 roku - będzie ogień w szopie :twisted:

Autor tematu
DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: DCkamilDC » sob, 5 sty 2013, 22:54

Fifi pisze:Jeżeli masz na myśli tor u Puzia wystarczy zadzwonić chyba że jest tam coś jeszcze jakieś inne miejsce. Ważne abyś nie był tam sam :wink: A tak swoją drogą to masz naprawdę bardzo ładny buzer i sam się na taki czaje ale lepiej zakładaj go pod koszulkę, bo czasem gałązka od drzewa potrafi się zaczepić co zapewniam Cię że nie jest przyjemnym przeżyciem.
No właśnie chodzi o tor u Puzia :P Chciałem się z nim zgadać żebym nie był sam ale pomyślę jeszcze :P No buzer daję radę bardzo wygodny i lekki ;) Dzięki za radę :P dzisiaj na koszulce go miałem bo w sumie bo po polu najwięcej jeździłem, a tam gałęzi nie było i bluze na to zakładałem :D

bocian-poczekać poczekam :D ale wiesz u mnie z jazdą nie jest za kolorowo dopiero pierwszy raz na Crcee jeździłem to wiesz na torze już bym pojeździł i przynajmniej coś może nie odstawał tak od reszty, ale nie no w sumie to niemożliwe haha :D :twisted:

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: piotrgurski » sob, 5 sty 2013, 23:05

bocian pisze: reszta ludzi z okolic kupiła furmany z 2013 roku - będzie ogień w szopie :twisted:
Wez nie zapeszaj chłopaka bo za chwilę zacznie się zastanawianie >>> że jak ja?... pierwszy raz na torze, z nimi :( no i jak by nie było na kilku letniej Hondzie :( ..... :?:

Nic się chłopaku nie przejmuj :!: tutaj dewiza to dobra zabawa z dobrą wesołą ekipą :mrgreen:
ADV/Adventure

Autor tematu
DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: DCkamilDC » sob, 5 sty 2013, 23:14

Fifi pisze:
bocian pisze: reszta ludzi z okolic kupiła furmany z 2013 roku - będzie ogień w szopie :twisted:
Wez nie zapeszaj chłopaka bo za chwilę zacznie się zastanawianie >>> że jak ja?... pierwszy raz na torze, z nimi :( no i jak by nie było na kilku letniej Hondzie :( ..... :?:

Nic się chłopaku nie przejmuj :!: tutaj dewiza to dobra zabawa z dobrą wesołą ekipą :mrgreen:
Nie no spokojnie :D Hehe :D jakoś dam radę :D a rocznik Hondy to tylko liczba jak ją kupiłem wyglądała jakby miała 2x tyle lat co ma :D ale teraz się nie sypie jak na razie i chyba tak zostanie :finga: :D 12lat w sumie ma, ale na początek mi starczy od czegoś trzeba zacząć :D W garażu jeszcze jeden motorek stoi :butthead:

bocian
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 127
Rejestracja: ndz, 2 sty 2011, 22:28
Motocykl: KTM sx 125 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: bocian » sob, 5 sty 2013, 23:15

Ogień w szopie - miałem na myśli super klimat i fajną zabawę i co najważniejsze nie przejmuj się że jesteś po raz pierwszy na torze, każdy kiedyś zaczynał, tym bardziej że natrafisz na paru "koksów" co można sporo podpatrzeć u nich w jeździe :D

Autor tematu
DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: DCkamilDC » sob, 5 sty 2013, 23:22

bocian pisze:Ogień w szopie - miałem na myśli super klimat i fajną zabawę i co najważniejsze nie przejmuj się że jesteś po raz pierwszy na torze, każdy kiedyś zaczynał, tym bardziej że natrafisz na paru "koksów" co można sporo podpatrzeć u nich w jeździe :D
Kiedyś byłem na torze w Czarnowie 3 lata temu :) ale nie tak ale to słabo wtedy było do moją jazdą , jeszcze gorzej niż jest teraz :rolleyes:
Ostatnio zmieniony sob, 9 lut 2013, 17:11 przez DCkamilDC, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: piotrgurski » sob, 5 sty 2013, 23:22

Za to odemnie nauczysz się jak:

- jak nie należy pokonywać zakrętów
- jak nie należy pokonywać skoków
- jak nie należy zajeżdżać koledze drogi

I najważniejsze :!: Lepiej po kimś przejechać niż na kimś hamować :!:
ADV/Adventure

Autor tematu
DCkamilDC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: pn, 24 sty 2011, 19:51
Motocykl: cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Kamila :D

Post autor: DCkamilDC » sob, 5 sty 2013, 23:30

Fifi pisze:Za to odemnie nauczysz się jak:

- jak nie należy pokonywać zakrętów
- jak nie należy pokonywać skoków
- jak nie należy zajeżdżać koledze drogi

I najważniejsze :!: Lepiej po kimś przejechać niż na kimś hamować :!:
No to całkiem nieźle :D Z wielką chęcią się tego nauczę ! :D :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”