Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
fifekwnm
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 29
Rejestracja: śr, 20 kwie 2011, 13:40
Motocykl: YZ250F 2008
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wieszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: fifekwnm » pn, 27 sie 2012, 23:55

Podwójny wtrysk jest już od modelu 2012 i opinie o tym modelu są pozytywne(podobno najmocniejsza ćwiara). Nowe zawiecho daje to, że można regulować setting bez konieczności rozbierania zawiecha?

No ale może niech się wypowie sam testujący ;) pzdr

Autor tematu
enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: enduroguy » pn, 27 sie 2012, 23:56

Cierpliwosci :) Bedzie test z materialem wideo na ktorym postaram sie wszystko dokladnie opisac. Poki co moge tylko powiedziec, ze jestem na TAK :)
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

STACHU125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 116
Rejestracja: wt, 9 sie 2011, 18:25
Motocykl: różne
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: STACHU125 » wt, 28 sie 2012, 22:04

Hej,Kuba jezdziles kiedys sx150?jezeli tak to jakie twoje wrazenia ,czy da rade w cc? pozdrawiam
p.s.pytam bo jestes wiarygodny i bezstronny jezeli chodzi o opinie :)

Autor tematu
enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: enduroguy » śr, 29 sie 2012, 00:52

Siemanko :)
Jezdzilem. Dla mnie 150cc ma dokladnie to czego brakuje w setce :) . Tam jest 14z z przodu (125cc ma 13z), a motocykl przyjmuje w piachu bieg wyzej. Dobry rider na wyjsciu z winkla odjedzie 250cc 4t. W cc to wiadomo zalezy od trasy. Ja jezdzilem i nie narzekalem, ale wiadomo, ze czasem zdarzy sie trasa, gdzie 4pak bedzie troche przodem (ale moze byc i w druga strone!). Gdyby nie sprawa klas, to moim zdaniem 125cc w niczym nie jest lepsze od 144cc.
Ja mialem sztuke z 10 roku. Jestem zdania, ze KTM'y teraz troche sie popsuly jesli chodzi o trwalosc. Obserwuje kilku kumpli, ktorzy jezdza nowymi setkami+serwisujemy jedną 11' i szału nie ma. W tej serwisowanej własnie wymieniam kartery, bo wałek zdawczy pękł w pół i wyrwało łożysko z gniazdem :) . Dodatkowo jeden z karterów był już spawany przez poprzedniego właściciela (w miejsciu gdzie przechodzi ośka), a jakis miesiąc temu przeplataliśmy piaste, bo stara była spawana (tutaj podejrzewam, ze poprzedni właściciel zapomnial dociagnac srub od zebatki). Oprócz tego kosz wewnętrzny wygląda jakby ktoś na nim diaxa testował.
Cieszy jedynie fakt, ze oryginał z KTM'a nie jest taki drogi w porównaniu np. do Suzuki :)

Co do Kxf jeszcze wtrące, ze podwojny wtrysk bajka. Motocykl odpala bezbłędnie, nie ma dziur w mocy, a różnice mocy dajmy na to między Yamahą na bank odczuje nawet bardzo początkujący rider. Settingu niestety nie zmienisz bez rozbiórki, ale masz możliwość regulacji napięcia wstępnego sprężyny w prawej ladze (to było w 11'). Generalnie zawias jest mocno pozmieniany. Z zewnatrz głownie widać, lage 48mm tak jak w KYB ( nie jak 47mm dotychczas), a o szczegółach pozniej :)
pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

fifekwnm
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 29
Rejestracja: śr, 20 kwie 2011, 13:40
Motocykl: YZ250F 2008
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wieszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: fifekwnm » śr, 29 sie 2012, 09:15

Ciekawe jak działają te wymienne moduły, ale pewnie testowałeś :). Więc czekamy z niecierpliwością na artykuł :) pzdr

iMiron
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: czw, 26 lis 2009, 19:33
Motocykl: cr125r '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: iMiron » czw, 6 wrz 2012, 17:57

http://motox.pl/garaz-motox-com-pl-moto ... -2013.html

Jeśli ktoś nie odwiedza głównej strony MotoX :wink: . Ogólnie kawał dobrej roboty!

Pzdr.

kotQ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 243
Rejestracja: czw, 24 wrz 2009, 17:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: kotQ » śr, 12 wrz 2012, 13:41

kolego, moglbys powiedziec co to za gogle, i jak sprawuja sie te buty Jett?

mrmosiek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pn, 30 kwie 2012, 19:47
Motocykl: husqvarna wr 125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: okolice Suwałk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: mrmosiek » wt, 23 paź 2012, 18:14

własnie jak sprawują sie buty jett ? :mrgreen:

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: struna » ndz, 23 gru 2012, 13:44

co do pytania o buty JETT to dużo by opisywać różnic, przerobiłem kilka papci w swojej skromnej motocrossowej karierze (axo, forma comp dominator, tcx pro 2.1) i robią sporą różnice.
Z opisywanych bajerów ktróre sie przydają wyróżniłbym wymienną podeszwę, szczególnie patrzące na papcie w podobnej półce (crossfire, tech 10) u znajomych gdzie np w sidi podeszfa umarła po 25h a aplina to juz szeroko opisywany temat.
Wydaje mi się że za tą kasę nie to najlepszy wybór.

Autor tematu
enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria sz. p. enduroguy'a ;)

Post autor: enduroguy » ndz, 23 gru 2012, 23:34

Kurde dobrze, że odświeżacie od czasu do czasu, bo to mnie motywuje, żeby jakieś materiały wrzucać :P

Co do Jettów: Wziąłem te buty najpierw dla siebie, żeby nie sprzedawać lipy :) . Na początku zachęcił mnie kozacki moim zdaniem design i wymienna podeszwa, bo para butów mi na niecały sezon starczała (wystarczy ampulowa 'czwórka', komplet na 2 buty kosztuje chyba 80zł - nie potrzeba kleju! ).
Po przelataniu ponad 100mth w tych butach mogę je tylko śmiało polecić! Myślałem, że w Tcx'ach jest najwygodniej, ale się myliłem. Buty mega wygodne, ułożyły się szybko, zawias pracuje w dużym zakresie i nie stawia dużego oporu (docenią to endurzyści), nie ma problemu z klamrami (nie zgubiłem, zapinają się cały czas jak nowe). Co do bezpieczeństwa to nie miałem przez cały sezon żadnego urazu nogi i w sumie tylko tyle mogę powiedziec :) . Mega wygodnie się je zakłada, bo można sobie wyjechać z całą plastikową górą.
Ponadto zamawialiśmy już kilka par w tym roku i za każdym razem przyjeżdżał poprawiony model (chyba żadna marka nie modyfikuje produktów w czasie sezonu!).
Jako, że miałem pierwszy model tych butów, zrobiła mi się mała dziurka w miejscu gdzie noga się zgina- producent uwzględnił reklamację i dostałem nowiutkie Jetty, już poprawione :)

Jakby ktoś miał jakieś pytania co do bucików, albo miał na takie ochotę to piszcie na PW :)

pzdr,
Kuba
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”