samorodny talent

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Gracjan » pt, 25 lut 2011, 15:39

Mam nadzieje Gracjan ze Cie nie obrazilem komentarzem. Zapewniam Cie ze nie mialem takiego celu. Po prostu tak jak sam powiedziales, dla mlodzierzy swiat nalezy a widac postep Pawla.

Pozdrawiam i zycze wam juz wiosny!

Krzysiek absolutnie sie nie odrazilem bo nie mam czym.Jak juz napisalem Pawel i jego rodzina sa bardzo dobrymi znajomymi praktycznie jak rodzina i mnie jak najbardziej zalezy aby Pawel osiagal jak najlepsze rezultaty przynajmniej bedzie przynajmniej bedzie komu kibicowac:D Jak juz napisalem do mlodzierzy swiat nalezy przyjemnego sezonu.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: piotrgurski » pt, 25 lut 2011, 23:05

mirek626 Co mogę powiedzieć chyba przede wszystkim to że gratuluje Ci tak zdolnego i utalentowanego syna i wierzę że to on jest najważniejszy a nie jazda, że nie ma wywieranej na siebie presji i obciążenia psychicznego.
Proszę nie traktuj tego jako żadnej porady pedagogiczno-wychowawczej bo ja akurat chyba mogę się najmniej na ten temat wypowiadać ale kiedyś widziałem straszny widok jak ojciec wpadł wręcz w furię bo ok 12 letni chłopiec przyjechał trzeci w ME.
Pozdrawiam i życzę Pawłowi naprawdę wielu sukcesów :!:

pozdrawiam Fifi.
ADV/Adventure

couture
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: czw, 18 cze 2009, 21:48
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: couture » pn, 28 lut 2011, 20:51

Tak poza tematem, kolego jakiej kamerki używasz??

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mirek626 » wt, 8 mar 2011, 07:36

Witam wszystkich milosnikow MX bardzo goraco.

Jak juz chyba wiecie nie jestem na komputerze zbycz czestym gosciem, ale teraz pragne sie z Wani wszystkimi czyms sie podzielic co przytrafilo sie tu na weekend i co mnie milo zaskoczylo.
To bylo tak- zaczne od poczatku.
Tydzien temu bylismy z Pawlem w OHIO US na treningu na hali (pod dachem). Obserwowalem go uwaznie jak jezdzil, troche nawet filmowalem. puzniej droga do domu, 3godziny jazdy plus granica do Canady. My zawsze duzo rozmawiamy w czasie jazdy. Powiedzialem Pawlowi, ze niestety nich sie ni gniewa, ale wygladales lepiej na 2-sowie. A on mi mowi ze on marzy o swoim starym 150 ktm, ze lubi swoj 2010 250F ktm, ale ze swoim 2-sowie mogl robic co chcial.
Minely 2 dni rozmyslania, w srode mowie- OK szukaj sobie nowej 150-ki. Hura, buzia sie rozesmiala.
Szukamy w Canadie, moze w NY, Ohio, Floryda, niema. Prubujemy w Californi, sa dwa. Jeden demo to znaczy ze uzywany przez dilera, a drugi nowka, tylko ktos wlasnie zlamal na nim kolano. Wybieramy ten pierwszy, troche poobijany ale i troche tanszy. Hmmmm co teraz, troche daleko; 4250 km i 37godz i 57 min jazdy.
Cos mnie tknelo, Pawel wlacz komputer- powiedzialem i po chwili juz bylem na motox.pl. Sprawdzam i widze ze Chris mx563 jest z Californi wiec ja znowu do Pawla, cz mozesz poszukac tego czlowieka- no problemo odpowiedzial, mam go na face book (chyba tak to sie pisze). Popros go zeby sie ze mna skontaktowal i dalem mu swoj email
Na drugi dzien dostalem tego emaila na kturego czekalem, otwieram czytam oczom nie wierze- ubawilem sie do lez.
Pisze do mnie mx563 i pyta co zle napisal bo on naprawde nic zlego nie chcial powiedziec i ze przeprasza, ja znowu sie smieje i mowie ze oprocz dobrego to nie powiedzial nic zlego a wrecz przeciwnie to ja chce podziekowac za same pochwaly i dobre slowa. Wspomnialem pozniej o tym ktm-ie i czy slyszal o tym dilerze. Chris mowi ze okolo godziny jazdy i jutro po pracy tam wpadnie zobaczyc ten motor
Na drugi dzien telefon, dzwoni i chris mowi ze wlasnie tu jest i nastepnie zdaje mi szczegulowa relacje ze stonu tech. motoru, szczeka opada i nie wiem co gadac. Nastepnie wraca do srodka zbija cene jeszcze o 200 dollarow- ja zaniemawiam. Chris jedzie do domu, ja po nie przespanej nocy z samego rana wyciagam karte z portwela kupuje motor i zamawiam przesylke motoru na drugi koniec Amerki. SZALENSTWO. Ciagle nie moge uwierzyc, szalony sport, szalone ludzie. Jaka kolerzenskosc i bezinteresowna pomoc i zyczliwosc. Brak mi slow jak to wytlumaczyc, niby nic a przeciez my sie nigdy nawet nie widzielismy. Duze dzieki Krzychu; na zdrowie :drinkers:
Pozdrawiam, Mirek

PS Nie wiem co to za pisenki- corka robila te filmiki a kamere Pawel ma GO PRO a ja z daleka krecilem na takim statym canonie (kaseciak ma chyba juz z 8 lat) Pozdrawiam i wielkie dzieki dla wszystkich, czesc. O bylbym zapomnial
KRE_K Ten tor to faktycznie jest taki jak powiedziales( ja pier... jaki tor )

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mx_563 » śr, 9 mar 2011, 07:51

Pamietam ze wracalem do domu w piatek wieczor, i sam sie zastanawialem co mnie tak zmobilizowalo by wam pomoc. Mysle sobie tak...

"zalatwilem dzis dwie zeczy. w pracy zakonczylem jakis tam projekt, i pojechalem sprawdzic motocykl dla rodaka z drugiego konca kontynentu. I co mi sprawilo wieksza radosc i satysfakcje? To drugie!"

Sprawa chyba polega na tym ze ja jestem przedewszystkim:

a) Polakiem
b) Motocrossowcem

Jako czlonek Polonii za granica (i to w rejonie Stanow gdzie nie ma wiele Polakow), nie mialem nigdy jak polaczyc te dwie zeczy. Ale od kiedy znalazlem ten forum, mam szanse chociaz virtualnie uczestniczyc w Motocrossie wsrod swoich rodakow. No i chyba dlatego tak chetnie zkoczylem "oblukac" ten motor. Z reszta fajnie sie gadalo przez telefon z rodakiem ktory sie zna na czym polega MX w Polnocnej Ameryce. Takich mysle ze jest malo.

Powodzenia!

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: piasektt » śr, 9 mar 2011, 15:38

ale bieda, trzeba tak daleko jeździć za motorem w USA. Nie wiem po co w w tych stanach jeszcze siedzicie u nas na allegro 100 razy lepszy wybór i tory są bliżej nie trzeba jechać x dni :mrgreen: :mrgreen: :lol: hehe, Oczywiście sobie trochę żartuje. Ale brawo dla Krzysztofa za pomoc

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: piotrgurski » śr, 9 mar 2011, 23:31

A mnie to co zrobił nasz kochany Krzysiu wogóle nie dziwi bo jest to taki charakter na który zawsze można liczyć z resztą to nie tylko moja opinia :!: bo kto go zna ten wie że nie jest to przeciętny człowiek, Polak ani motocrossowiec :wink:
ADV/Adventure

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mx_563 » sob, 30 kwie 2011, 08:45

Dzieki za mile slowa, Fifi.

A teraz ja cos wzuce do tej galerii. Od kiedy pomoglem z kupnem motocykla, utrzymuje kontakt z Mirkiem i sledze Pawla postepy. Ostatnio Pawel sie znalazl w filmiku na stronie Vurbmoto.com!!!!!!
Ta strona, sie glownie interesuje amatorskim crossem i sie najlepiej zna na tych zawodnikach, ktorzy dopiero za kilka lat zrobia furore jako profesionalni zawodnicy w USA. Vurbmoto prowadzilo wywiady z Justinem Barcia, Eli Tomaciem, Trey Canardem i innymi mlodymi zawodnikami zanim kto kolwiek o nich slyszal. Wiec Vurbmoto sie zna na tym czego mozemy sie spodziewac w przyszlosci na arenie MX w USA.

Ostatnio nakrecili film podczas zawodow kwalifikacyjnych do mistrzostw w motocrossie dla amatorow w USA, tak zwanego "Loretta Lynn's Amatuer National Championship". (tak sie nazywa bo wyscig odbywa sie na terenie nalezacym do slynnej tu piosenkarki Loretta Lynn, w Tenessee). Pod filmikiem jest napisane ze nakreceni byli "fast guys". Czyli, Ci najlepsi. Pawel wystepuje od 1:44 do 1:50 (#771).

http://www.vurbmoto.com/theatre/1460/area-51-llq-vid

Yzf 250
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 226
Rejestracja: śr, 16 gru 2009, 20:04
Motocykl: YAMAHA YZF 250 08'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Yzf 250 » sob, 30 kwie 2011, 09:43

Myślę, że to co jest pokazane na filmiku i w całej galerii nie trzeba komentować . Po prostu Gratuluję =D>

StaszkoMX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 27
Rejestracja: wt, 18 sty 2011, 15:29
Motocykl: CR 250r 2001
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Żagań woj. Lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: StaszkoMX » sob, 30 kwie 2011, 12:53

ostatni filmik jest mega kozacki:D niekotre ujecia MMmm magia

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mirek626 » pn, 28 lis 2011, 03:59

Czesc.
Bardzo dawno tu nie zagladalem, zapomnialem nawet swoje haslo no i troche mi zajelo zeby sobie przypomniec. Pozdrawiam Wszystkich milosnikow MX.
Nic nie pisalem i nawet nie otwieralem tego forum bo Pawel mial okolo 4 miesiace temu dosc nieciekawy wypadek i troche nie bylem w nastroju do czegokolwiek- takie zycie.Ale Pawel powoli wraca do zdrowia i powracaja mu sily. Dostal juz pozwolenie od lekarzy na ponowna jazde i w ten sposob powrucilismy do treningow. Dwa tygodnie temu prubowal po raz pierwszy nowy motor ktm 300cx na zawodach enduro w Nowym Yorku (USA) Dosc dobrze mu poszlo i skonczyl na pudle, a tydzien temu pojechalismy do stanu Ohio i zaczelismy juz treningi na hali pod dachem. Idzie zima i zaczyna juz byc zimno.
Pawel sie cieszy bo dostal 3 nowe motory 250F, 450F i 300CX 2-sow z duzym bakiem na paliwo. Po zawodach powiedzial ze to najleprza zabawka jaka kiedykolwiek mial. Przed nami ciezka praca zeby doprowadzil sie do tego poziomu co byl przedtym wypadkiem. Jestesmy dobrej mysli, Pawel ciezko pracuje i bardzo sie stara,a dodatkowo pracuje z nim fizjoterapelta i jego trener. Chcialem przeslac zdiecie ale sie nie daje. Ciekawe dla czego??? - zobacze jutro
Pozdrawiam Wszystkich Czesc ide spac.

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Kajec » pn, 28 lis 2011, 13:19

O jak miło widzieć, że sie odezwałeś ;) Cały zespół MotoX życzy szybkiego powrotu do dawnej, a nawet lepszej formy. Jeśli nadal będziesz mieć problem ze zdjęciami to prześlij je do mnie, a ja wstawie wszystko na forum. Mój email artur.kajczyk@gmail.com .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”