samorodny talent

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: cr500r » śr, 7 sty 2009, 13:47

Mirek posklejaj jakiś filmik - i daj nam tu "głodnym" na forum :D :D

Manhatan
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 15:18
Motocykl: stoczterdzieścicztery
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Manhatan » śr, 7 sty 2009, 14:27

Coś czuję, że jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat w relacjach z AMA Supercross i AMA Motocross będę mógł wspominać o startującym tam Polaku - Oby!

Dołączam się również do życzeń, mając przy tym nadzieję, że rok 2009 będzie dla Was jeszcze lepszy!
Pozdrawiam
KTM SX 144 2008r.

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mirek626 » ndz, 18 sty 2009, 04:38

Pozdrawiam wszystkich "glodnych" i dolanczam krotkie video z praktysu w Pensylwani (2008 85 cc)
http://ca.youtube.com/watch?v=nrOtU0d-l1w
Pawel od tego czasu troche podrusl i wlasnie 2 tygodnie temu kupilismy duzy motor KTM 144 cc.
Obecnie testujemy go w Ohio USA na torach pod dachem, troche zimno- na dworze minus 20-cia

Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re:Pawel w Polsce

Post autor: Gracjan » ndz, 31 maja 2009, 20:07

Pawel bedzie w Polsce w czerwcu i z tego co slyszalem bedzie chcial wystartowac w PP w Rzeszowie.Pawel bedzie w Polsce z powodow rodzinnych ale jak tylko da rade zalatwic motor to napewno bedzie chcial sprobowac swoich sil w Polsce.Obecnie ma gips na palcu ale na dniach ma byc zdjety.Pierwsze treningi bedzie mial w Polsce z Oskarem Baranskim.Zycze powodzenia i trzymam mocno kciuki. :D

Adziowy
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: czw, 18 wrz 2008, 14:56
Motocykl: Honda Cr 125, Suzuki LTZ 400
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Adziowy » pn, 1 cze 2009, 00:27

No SUper Młodzian jest :D Oby tak dalej :P Powodzenia w tym sezonie :mrgreen:

PS. Zazdrosze mu Ojca ;P, gdybym ja takiego miał ... :]

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mirek626 » wt, 15 lut 2011, 19:36

Witam i pozdrawiam wszystkich milosnikow MX w kraju. Przesylam krotkie video ze styczniowego treningu w usa. Sa to tylko 2 okrarzenia. Pawel jedzie na ktm 250f
Pozdrawiam, Mirek
video; http://www.youtube.com/watch?v=TQaCsPrB0OE

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Kajec » śr, 16 lut 2011, 08:41

Ładnie trzyma gaz :D no i przesiadka na 250f pewnie zaowocuje :)
Może zdradzisz coś więcej o Pawle ? jak mu idzie :) ?

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mirek626 » wt, 22 lut 2011, 20:47

Czesc panowie, obejrzyjcie prosze te videa i je poruwnajcie. Pierwsze juz widzieliscie kilka dni do tylu, a to drugie jest hmmm, troche inne lecz przeciez to samo tylko ze dodana jest jeszcze druga kamera. PIP. Przyjemnego ogladania :)
pozdrawiam, Mirek

video #1 http://www.youtube.com/watch?v=TQaCsPrB0OE

video # 2 http://www.youtube.com/watch?v=HRtK0cd5o3s

Kre_K
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 455
Rejestracja: sob, 12 wrz 2009, 13:36
Motocykl: cyryfy
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Kre_K » wt, 22 lut 2011, 23:52

ja pier... jaki tor :shock: jazda luxus. jak sie nazywa nutka z pierwszego filmiku?
---------------------------

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mx_563 » czw, 24 lut 2011, 06:15

Kre_K pisze:ja pier...
:shock: :shock: :shock:

Dokladnie to samo mi przyszlo pierw na mysl. Jestem zalamany. Przeciez to dopiero byl taki maly chlopaczek! Czuje sie nagle bardzo stary i wolny. :(

Mirek, doceniam teraz tytul twojej Galerii. To jest zeczywiscie samorodny talent. Ile Pawel ma juz lat? Z pelnym szacunkiem dla (do tychczas) Polskiego mistrza MX w Ontario (Gracjana) ale Pawel chyba go taka jazda wyprzedil! Kurde, po tych filmikach to po prostu mi zostalo grac w szachy albo zbierac znaczki.

Ale malo tego, bo jak chcialem sprawdzic jakies wyniki i wbilem Pawla na google to znalazlem cos bardzo ciekawego...
http://wnyracing.ning.com/profiles/blog ... -at-frozen
Pawel okazuje sie nie tylko szypkim zawodnikiem ale i super chlopakiem. Pawel byl w powietrzu kiedy zawdnik przed nim sie wywalil. Pawel nie mial wyjscia i go udezyl (i sam sie wywrucil). Ale zamiast wzkoczyc na motor i jechac dalej, to pomogl temu zawodnikowi zejsc z toru, i zostal z nim az dotarla do niego pomoc. Dopiero wtedy wskoczyl na motocykl, i z ostatniego miejsca dojechal na trzecie!!! A to bylo juz prawie dwa lata temu. W komentarzach ludzie pisza ze nalezy pochwalic Pawla rodzicow ze go tak wychowali! Good job, Andy!!! Jestem pod wrazeniem.

A relacje to najlepiej na stronie WNYRacing? Bedziecie sie starac w tym roku na Loretta Lynn's albo Ponca? (Ja sie staram w tym roku zakwalifikowac na Mammoth Mountain). Kurcze, jak patrze na wyniki zawodow z WNYRacing to sie dziwie ile macie tam Polskich nazwisk. Tu w Kaliforni to najwiecej mamy Hiszpanskich (Meksyk). :lol:

Hej Kre_K, piosenka w pierwszym filmiku to Gorillaz (Dirty Harry) a w drugim to nie wiem....moze nam zdradzisz Mirek....sam jestem ciekaw co to za muza.

Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: Gracjan » czw, 24 lut 2011, 18:36

Krzysiek napisal mx_563
Mirek, doceniam teraz tytul twojej Galerii. To jest zeczywiscie samorodny talent. Ile Pawel ma juz lat? Z pelnym szacunkiem dla (do tychczas) Polskiego mistrza MX w Ontario (Gracjana) ale Pawel chyba go taka jazda wyprzedil!
Pawel bardzo ciezko pracuje wie kim chce byc i co chce osiagnac.Jest na najlepszej drodze,godziny spedzone na motorze daja efekty mysle ze na dzien dzisiejszy Pawel jest wstanie byc w top 15 w klasie Lites na Kanadyjskich mistrzostwach w motocrosie.My bardzo sie przyjaznimi jestesmy jak rodzina wiekszosc swiat spedzamy razem wiec tym bardziej sie ciesze ze Pawel jest nie tylko bardzo dobrym uczniem w szkole ale tez dobrym zawodnikiem w motocrosie.Licze ze przy odpowiednim treningu,odrobinie szczescia bo jak wiecie w motocrosie jest ono bardzo potrzebne moze wiele osiagnac.Dla mlodzierzy swait nalezy.Ja oficjalnie jestem na wczesniejszej "emereturze".Przestalem sie scigac ale szybkosci wcale nie stracilem i moge podlaczyc sie do Pawla z tym ze ja moge jechac 10-15 min ta szybkoscia a Pawel 45min. :D Dlatego Ja i moja rodzina zyczy mu jak najlepiej w nadchodzacym sezonie i dalszej karierze.

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: samorodny talent

Post autor: mx_563 » pt, 25 lut 2011, 07:05

Mam nadzieje Gracjan ze Cie nie obrazilem komentarzem. Zapewniam Cie ze nie mialem takiego celu. Po prostu tak jak sam powiedziales, dla mlodzierzy swiat nalezy a widac postep Pawla.

Pozdrawiam i zycze wam juz wiosny! :D
Gracjan pisze:Krzysiek napisal mx_563
Mirek, doceniam teraz tytul twojej Galerii. To jest zeczywiscie samorodny talent. Ile Pawel ma juz lat? Z pelnym szacunkiem dla (do tychczas) Polskiego mistrza MX w Ontario (Gracjana) ale Pawel chyba go taka jazda wyprzedil!
Pawel bardzo ciezko pracuje wie kim chce byc i co chce osiagnac.Jest na najlepszej drodze,godziny spedzone na motorze daja efekty mysle ze na dzien dzisiejszy Pawel jest wstanie byc w top 15 w klasie Lites na Kanadyjskich mistrzostwach w motocrosie.My bardzo sie przyjaznimi jestesmy jak rodzina wiekszosc swiat spedzamy razem wiec tym bardziej sie ciesze ze Pawel jest nie tylko bardzo dobrym uczniem w szkole ale tez dobrym zawodnikiem w motocrosie.Licze ze przy odpowiednim treningu,odrobinie szczescia bo jak wiecie w motocrosie jest ono bardzo potrzebne moze wiele osiagnac.Dla mlodzierzy swait nalezy.Ja oficjalnie jestem na wczesniejszej "emereturze".Przestalem sie scigac ale szybkosci wcale nie stracilem i moge podlaczyc sie do Pawla z tym ze ja moge jechac 10-15 min ta szybkoscia a Pawel 45min. :D Dlatego Ja i moja rodzina zyczy mu jak najlepiej w nadchodzacym sezonie i dalszej karierze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”