samorodny talent

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

samorodny talent

Post autor: mirek626 » śr, 14 lut 2007, 16:58

Nazywam sie Miroslaw Plewa.Mieszkam w Canadzie od 15 lat i jestem wielkim milosnikiem sportow motocyklowych.
W tym roku (2007) planuje odwiedzic Polske razem z moim synem Pawlem,i o nim chcialbym napisac.Pawel ma
11 lat i jest czolowym zawodnikiem mtokrosu .Pierwszy motor (ktm 50 cc) dostal na szoste urodziny. Traktowalismy jazde
Pawla jako zabawe do mometu kiedy ludzie zaczeli do nas podchodzic i mowic , ze ten dzieciak ma talent .Zaczelismy
jezdzic po wyscigach i juz po kilku miesiacach Pawel zostal jednym z najszybszych zawodnikow w okregu . Postanowilismy
nastepny rok puscic go na szerokie wody.Ku naszemu zdziwieniu Pawel zakonczyl sezon( 2002 )w pierwszej dziesiadce
Canady (osmy) .Zaczelismy traningi i rok po roku syn moj coraz lepiej sobie radzi na motorze . W kazdym roku jest w
pierwszej dziesiadce najszybszych Canadyjczykow w swojej grupie wiekowej.Sezon 2006 spedzilismy scigajac sie w USA
w stanie west New York .Duze kompetyszyn i bardzo szybka obsada. Pawel zostal czempionem w dwuch klasach 60 cc i
80cc , oraz piaty na osiemdziesiadce w Mistrzostwach Canady.Syn moj jest bardzo pracowitym dzieckiem mowiacym
biegle w trzech jezykach (polskim,frencuskim i angielskim ). Uczy sie we francuskiej szkole,trzy razy w tygodniu trenuje mx
i trzy razy w tygodniu ma gym .Sobote i niedziele spedzamy na wyscigach.Trenujemy nie tylko w lecie , ale takze zima.
Co drugi tydzien (piatek sobota niedziela )spedzamy w ohio,michigan lub w indiana state na treningach indoor (arenacross
oraz supercross ).Sa to tory pod dachem .Pawel byl zapraszany nawet przez dwukrotnego mistrza swiata na prywatne
treningi do ohio i indiany. Zawsze jezdzi na motocyklach jednej firmy KTM i jak juz wspominalem w przyszlym roku
planujemy miesieczny pobyt w Polsce i to jest powod dla ktorego postanowilem napisac ten list.Zwracam sie o pomoc
o udostepienia nam motocykla i mozliwosci scigania sie 2 -3 tygodin na torach Polskich podczas tego pobytu.W czasie vizyty bedziemy przebywac u mioch rodzicow , ktorzy mieszkaja w Olesnicy woj. Kiececkie.Chcialbym
jednoczesnie nadmienic ze Pawel jest dumny z tego ze jest Polakiem i zawsze ma bialego orla na kasku lub motorze godnie reprezentujac Polske na drugim kontynecie,a sciganie sie w Europie jest jego jednym z mazen.
Bardzo bym prosil o contakt ze mna i odpowiedz na moj list.

dziekuje.



P.S

Dolanczam dwa linki z Pawlem
#1 jest po angielsku,ale zawiwra zdjecia,3 videa i jego biografie

http://www.sponsorhouse.com/Members/paulplewa/Home.aspx

#2 the polonia portal
http://expatpol.com/index.php?stsid=295 ... 9092d4b8b8

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: cr500r » śr, 14 lut 2007, 18:19

Rewelacja , chetnie pojade za zawody w któróch bedzie startował twój syn (podczas pobytu w Polsce) i ciesze sie bardzo,ze jezdzi z orłem na "klacie".Mysle ze odwiedzaja to forum osoby,które sa w stanie pomóc w rozwiazaniu problemu z motocylem dla twojego syna.A może warto napisac do głównego importera KTM'a - bo skoro Paweł smiga tylko na tej marce,to potraktuja to jako pewnego rodzaju reklame . Mysle ze bedzie dobrze.

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mirek626 » śr, 14 lut 2007, 19:38

Dziekuje. Swietny pomysl, czemu ja wczesniej na to nie wpadlem.
Czy nie wiesz jak sie z KTM skontaktowac ?

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » śr, 14 lut 2007, 19:45

Naprawde widać zanagażowanie w ten sport ze strony malca :) i nie tylko.

http://www.ktm.info/

Tu jest głowna strona KTM Polska!
pozdr.
RS SERWIS

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » śr, 14 lut 2007, 19:55

Ja ze swojej strony gartuluje sukcesów syna i życze powodzenia !!!
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

4titu'd
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 148
Rejestracja: czw, 16 lut 2006, 10:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z nienacka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: 4titu'd » śr, 14 lut 2007, 20:16

Powodzenia w rozmowie z KTM Polska, szczerze- jakos tego nie widze, no ale warto sprobowac. Z tego co wiem to oni nie chca nawet sponsorowac naszych rodzimych zawodnikow. GL

Chlopaczek rzeczywiscie wymiata, na jedynm z filmikow widac jak robi male whipy. Gratuluje i czekam na jego wystepy w AMA Lites za kilka lat : )

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mx_563 » czw, 15 lut 2007, 00:44

Jestem pod wrazeniem. Wiem ze w Polsce sie MX rozwija ale widze teraz ze w srod Polonji tez. Super!

Ale teraz skoro mamy Pawla i Gracjana w Kanadzie, to ja sie czuje taki samiusienki tu w Kaliforni. Moze ktos by mnie za sponsorowal jak przyjade do Polski? :lol:

Napewno macie juz to w planach ale czy Pawel bedzie sie staral uczestniczyc w Loretta Lynn's w tym roku?

Mi sie udalo wypozyczyc motor u TNT-Motocross.pl wiec moze oni by cos mogli zalatwic dla Pawla.

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mirek626 » czw, 15 lut 2007, 01:21

Loretta Lynn's-Planowalismy robic klalifajery w new york state ale wyszlo na to ze Pawel mial operacje kolana w listopadzie i narazie jeszcze nie jezdzi bo przechodzi fizjo-NIE ZDAZE GO PRZYGOTOWAC.Szkoda, bo jest to jego ostatni rok w 65 cc. Bedziemy za to robic Mini Olimpiks na Florydzie w listopadzie-dzieki za dobre slowo.

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » czw, 15 lut 2007, 14:03

mx_563 pisze:Mi sie udalo wypozyczyc motor u TNT-Motocross.pl wiec moze oni by cos mogli zalatwic dla Pawla.
ALe oni chyba mają tylko kawasaki a potrzebny jest KTM:)
A chłopak wymiata...widać teraz jaki jest poziom w usa a jaki w polsce...:(

Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Duzy Talent

Post autor: Gracjan » czw, 15 lut 2007, 14:32

Pawel jest moim mlodszym kolega.Moi rodzice znaja sie bardzo dobrze
jestesmy prawie jak rodzina.Moj tata Slawek probuje naglasniac sprawe o Pawle w polonijnych gazetach i stronach internetowych ale nie stety jest to prawie bez echa.Mlody jest naprawde bardzo szybki i mysle ze dobrze be bylo jak by pojechal na mistrzostwa Europy do Polski.Nie musi jechac w reprezentacji ale napewno by jechal jako Polak jesli zrobi dobry wynik i pobije wszystkich z kadry mysle ze pewnie nim sie zainteresuja w Polsce a jest warto dopuki jest mlody bo puziniej Kanada moze go wziasc i bedzie juz za puzino.Pytanie jaki jest limit wiekowy na mistrzostwa Europy ?Czy majac 12 lat moze jechac w klasie 80cc?

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » pt, 16 lut 2007, 12:59

Wow miło popatrzeć na takie coś :). Zawodnik z niego bedzie przedni (z resztą już jest) :D.

Autor tematu
mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mirek626 » śr, 21 lut 2007, 03:38

Czesc. Mieliscie racje panowie. Pisalem do KTM w Krakowie, PZM w Kielcach i jeszcze w kilka miejsc. Bez echa. Trudno, moze powinnismy jeszcze troche popracowac nad Pawlem. To jest OK-ey. Za trzy tygodnie bedziemy na florydzie zaczynac treningi wraz z AMA zawodnikami. Do lata jeszcze daleko. 8) Czesc. :oops:

PS." Gdybym mogl wziasc te koniki ze soba." :roll:


ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”