Galeria uzytkownika MX_563

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
iMiron
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: czw, 26 lis 2009, 19:33
Motocykl: cr125r '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria uzytkownika MX_563

Post autor: iMiron » pt, 7 lut 2014, 21:04

Rzadko odwiedzam aktualnie forum, ale kurcze miło jest mi czasem wejść i oglądać galerie takich ludzi jak pan Krzysztof. Mam nadzieję że znajdzie się czas i galeria będzie częściej odświeżana. No i oby udało nam się jeszcze kiedyś spotkać i razem polatać :wink: .

Pozdrowienia dla Ciebie i Rodziny!

Autor tematu
mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria uzytkownika MX_563

Post autor: mx_563 » wt, 4 mar 2014, 05:45

iMiron pisze:Rzadko odwiedzam aktualnie forum, ale kurcze miło jest mi czasem wejść i oglądać galerie takich ludzi jak pan Krzysztof. Mam nadzieję że znajdzie się czas i galeria będzie częściej odświeżana. No i oby udało nam się jeszcze kiedyś spotkać i razem polatać :wink: .

Pozdrowienia dla Ciebie i Rodziny!

Za mile slowa dziekuje.

Oto kilka fotek z pierwszego Lutego, 2014 roku. Bardzo sucha zime mielismy wiec trawa brzydka i zolta. Na tym torze uczylem sie jezdzic w 1988 roku jako czternasto latek. Tor znajduje sie na terenie "off-road parku" ktory nalezy do Stanu Kalifornia. Park sie utrzymuje glownie za pomoca kosztow pobieranych za rejestracje pojazdow terenowych. Troche kasy tez dostaja z podatkow za paliwo bo wiadomo ze paliwo kupuja nie tylko zwykli kierowcy ale i "terenowcy" wiec czesc tych podatkow nalezy przeznaczyc na ich potrzeby (czyli nasze). Wztep do parku to $5 od auta (wiec jesli w aucie sa 3 motocykle to wciaz tylko $5, jesli auta ciagnie przyczepe, to nadal tylko $5). Podrozalo bo w 1988r wztep kosztowal $3 :D
Na terenie znajduje sie sklepik motocyklowy (prywatny) w ktorym mozna kupic nie tylko oleje, ciuchy, i podstawowe czesci, ale rowniez kawalek miecha z grilla! (i lody, i napoje i chrupki i kromki itd). Ale za to nie ma piwa bo sprzedaz piwa jest zabroniona w takim miejscu. Jest rowniez teren przeznaczony na camping.








A te zdiecia to nie sa moje ale dodalem je bo effektywnie przedstawiaja klimat...





na tym zdieciu nawet siedzi "gliniarz"







Autor tematu
mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria uzytkownika MX_563

Post autor: mx_563 » wt, 4 mar 2014, 05:57

Najwyższy Czas!!!!





gotowe do wyslania... (FC wyslali mi pudelko za friko, ale za przesylka amorow do FC zaplace $44)






http://www.youtube.com/watch?v=nB4OqKQQphM










.

mirek626
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 33
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 00:33
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: hamilton,canada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria uzytkownika MX_563

Post autor: mirek626 » ndz, 23 mar 2014, 19:11

C
CARNEGIE, CALIFORNIA USA
To tylko 4176 km, 41 godzin jazdy z mojego domu. Park i tor wyglada super i tylko 5 bakow. Ja ciagle mam Sprintera (camper, toy hauler) i Pawla KTM-my
Moze bysmy pojezdzili
M

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”