Galeria Emila

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
mati2608
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 69
Rejestracja: wt, 9 gru 2008, 19:06
Motocykl: YZ250/RM125/KDX125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: mati2608 » śr, 21 kwie 2010, 22:39

WLD_Wlodi pisze:
. Motocross nigdy się nie opłaci :wink:

Opłaci się opłaci ale musisz być światowej klasy zawodnikiem ;)
Jest na świecie kilku, którzy żyją z Motocrossu :D

I <3 KADETT

Autor tematu
Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Joker » śr, 21 kwie 2010, 23:22

mckwadrat89 pisze:Extra ćwiara, nie kupiłeś jej przypadkiem z Koluszek w woj. Łódzkiem?? Parę miesięcy temu oglądałem tam taka, właśnie z membrana v force i pięknym układem fmf i z taka okleina. Wymagała właśnie trochę wkładu, ale miała potencjał.
tak tak to jest własnie ona, dlatego ja wziołem bo jest dobrze doinwestowana, dyfuzor + tłumik, membrama, magnezowe pokrywy silnika, zawiecho KYB, kiera 22 renthal + podwyższenie i taki tam pierdoły. Motor powiem Ci po rozebraniu na cześci pierwsze okazał sie wielką skarbonką. Na pierwszy rzut oka nie było tak dużo wkładu. Ale całą zimę pakowałem w nią zarobioną kase i udało sie.
mati2608 pisze:No no, nic tylko pozazdrościć sprzęta :)
Mocy ma pod dostatkiem i to daje największą frajdę :D
Jeszcze im na torze nie byłem ale hulałem na yz 250 i źle mi sie jeździło za dużo mocy i trza było sie z nią siłować, na hopach przód w niebo itd,
Powiem szczerze że jak ostatnio byłem na torze miałem chęć wywalić moją YZetę i odpalić setę ale jakoś się przekonałem do tej mocy. Na początku szok, kierownica sama wyskakiwała mi z rąk ale jak na chama się przemogłem, zrobiłem 5 kółek naraz ból przeszedł i szło śmigać jak setą :D

Noo w niedziele bd ja spokojnie ogarniał, mam nadzieje ze mnie za bardzo nie zaskoczy i dam jej rade
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

Awatar użytkownika
mckwadrat89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 160
Rejestracja: czw, 8 paź 2009, 18:25
Motocykl: CRF250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: mckwadrat89 » czw, 22 kwie 2010, 18:15

Chciałem ja kupić i zrobić jak Ty, ale nie miałem za bardzo funduszy, na same moto by mi starczyło, ale żeby je doprowadzić do takiego stanu jak jest teraz to bym miał problem. Jeździłem wtedy dopiero pól sezonu na secie (RM 125) i wyszło mi na zdrowie ze się wtedy na ćwiarę nie przerzuciłem, to by było za szybko. Teraz jest szczęśliwym posiadaczem YZ 250 i muszę powiedzieć ze nie mogę się zgodzić z tym co powiedziałeś tzn. że w RM dól jest o niebo lepszy niż w yz. YZ 250 (po 99' z nowym silnikiem) słyną z najlepszego dołu wśród 250 2T. Z YZ która jeździłeś musiało być coś nie tak. Jeździłem różnymi 250 2T i to właśnie YZ urzekła mnie liniowa charakterystyką mocy. Nie mówię że RM, KX, SX, CR są słabe czy coś, przeciwnie są chyba jeszcze bardziej narwane (mówię o zdrowych egzemplarzach, bo miałem okazje jeździć takimi co dobra seta je zrobi na szaro) i właśnie dlatego bardzo meczą i osobiście lepiej mi się jeździ na YZ która jest trochę bardziej przewidywalna, choć na zdrowej 250 2t wszystko może się zdarzyć. A RMa sobie trzymaj, skoro tyle włożyłeś w niego pracy i kasy, myślę że go ogarniesz, choć przy twojej masie na początku będziesz pewnie powiewał na nim jak chorągiewka:) Mam nadzieje, że Ci nie wybuchnie zaraz, pozdro
Baseball, basketball, football - all require one ball...off-road require two!

PakaL
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 252
Rejestracja: pn, 22 cze 2009, 21:54
Motocykl: Yamaha YZ250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: PakaL » czw, 22 kwie 2010, 20:01

Kurde. Naprawdę piękna RM. Na początku jak miałem 12 lat to chciałem pośmigać RM'ką ale 85. Ale wkońcu kupiłem CR 125 i waże o 2kg mniej niż ty, i nie latam na nim jak chorągiewka :P
A co do moto to tak jak wyżej jak Ci będzie odpowiadać RM to nie sprzedawaj.!
PS: Ile masz wzrostu?
PS.2: Chyba Ciebie kiedyś widziałem w Szopienicach. Wiem że ktoś przyjechał ze Pszczyny i jakaś Yamaszka bodajże 4T padła, coś chyba było z kopką ale niewiem czy to byłeś ty.
Było:
Honda CR 125 '03

Jest!:

Yamaha YZ 250F (w miarę młodziutka:D)
Honda XLR 125 (można powiedzieć że na tym się u mnie zaczęła zabawa w MX:D)

Marcin195
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: ndz, 29 lis 2009, 16:13
Motocykl: Honda CR250 R
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Marcin195 » czw, 22 kwie 2010, 20:54

Nic nie bedziesz latal jak "choragiewka"! Ja mam tez Rm'a 250, przy czym ja waze 70kg i mam 185cm wzrostu i jakos nie latam jak "choragiewka" :D Jezeli miales doczynienia wczesniej z crossem to dasz rade :) I bron Boze zebys to sprzedal!!! Bo Cie znajde i dostaniesz w dupe :lol: :]
Leci wróbel bez głowy i myśli:
" Po co mi rower jak nie mam sandałów?"
Jaki z tego morał?
Lodówką się nie ogolisz. :D

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: amator » czw, 22 kwie 2010, 23:52

Joker pisze:
Wielkie podziękowania dla:
Wiktora za fachową pomoc w zakupie części, robienie interesów z nim to czysta przyjemność , oraz za poświecenie cennego czasu.
oraz dla
Mateusza który zawsze 24/7 z radością służył pomocą, doradzał i przesyłał bardzo przydatne strony ;p
jeszcze raz wielkie dzieki ! :)
Pozdrawiam Emil
Kiedyś, gdy będę już za stary by doradzać na Forum Motox [-o< , zasiądę przy kominku , zapalę fajkę i opowiem wnukom o interesach z Tym Człowiekiem :-k ! To Lśniący Diament wśród forumowiczów! =D>
Przyznam że mnie też sie bardzo dobrze z Emilem współpracowało , o widzę nawet moje nieautoryzowane fotki częsci zamieściłeś :shock: .Na początek w te niedzielę ostrożnie bo już w trzecim kółku ręce ci zabije i nie będziesz miał czym fajery 3mać . :drinkers:

Autor tematu
Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Joker » sob, 24 kwie 2010, 20:48

mckwadrat89 pisze:Chciałem ja kupić i zrobić jak Ty, ale nie miałem za bardzo funduszy, na same moto by mi starczyło, ale żeby je doprowadzić do takiego stanu jak jest teraz to bym miał problem. Jeździłem wtedy dopiero pól sezonu na secie (RM 125) i wyszło mi na zdrowie ze się wtedy na ćwiarę nie przerzuciłem, to by było za szybko. Teraz jest szczęśliwym posiadaczem YZ 250 i muszę powiedzieć ze nie mogę się zgodzić z tym co powiedziałeś tzn. że w RM dól jest o niebo lepszy niż w yz. YZ 250 (po 99' z nowym silnikiem) słyną z najlepszego dołu wśród 250 2T. Z YZ która jeździłeś musiało być coś nie tak. Jeździłem różnymi 250 2T i to właśnie YZ urzekła mnie liniowa charakterystyką mocy. Nie mówię że RM, KX, SX, CR są słabe czy coś, przeciwnie są chyba jeszcze bardziej narwane (mówię o zdrowych egzemplarzach, bo miałem okazje jeździć takimi co dobra seta je zrobi na szaro) i właśnie dlatego bardzo meczą i osobiście lepiej mi się jeździ na YZ która jest trochę bardziej przewidywalna, choć na zdrowej 250 2t wszystko może się zdarzyć. A RMa sobie trzymaj, skoro tyle włożyłeś w niego pracy i kasy, myślę że go ogarniesz, choć przy twojej masie na początku będziesz pewnie powiewał na nim jak chorągiewka:) Mam nadzieje, że Ci nie wybuchnie zaraz, pozdro
no ja miałem 7k.. i brakło ale popracowałem ostro miesiac i dało rade, skończyłem. Wiesz co powiem tak nie wiem jaki był stan tej Yz ale przypłynęła do nas z USA gość ja pół roku jeździł i raczej nic nie robił wiec wydaje mi sie ze nie była w najlepszej kondycji. No powolutku sobie smigam już dwa baki wypalone zadnych podbramkowych sytuacji nie było. Jutro jak dam rade to zawitam na jakimś torowisku :) najprawdopodobniej Jastebie - Zdrój / ob. Bzia. ale to sie dopiero jutro okaże. haha tez mam taka nadzieje jak narazie chodzi bez "awaryjnie".
PakaL pisze: PS: Ile masz wzrostu?
PS.2: Chyba Ciebie kiedyś widziałem w Szopienicach. Wiem że ktoś przyjechał ze Pszczyny i jakaś Yamaszka bodajże 4T padła, coś chyba było z kopką ale niewiem czy to byłeś ty.
178 cm. haha wiem wiem kolega Dawid z naszego "klubu mxpszczyna" kupił YZF po remoncie była naprawde w idealnym stanie i remont był zrobiony ale ktoś za ciasno spasował korbowód motor sie zagrzał i "wybuchł" straszny pech. Wybieramy sie tam do Szopienc ale jakoś nie idzie zgrać ekipy.
Marcin195 pisze: Jezeli miales doczynienia wczesniej z crossem to dasz rade :) I bron Boze zebys to sprzedal!!! Bo Cie znajde i dostaniesz w dupe :lol: :]
Noo miałem doczynienia z Lc4 i Ts250X to z tych mocniejszych motocykli a tak po za tym to standardowo DT80 i pare skuterków ;p. Myśle ze ja ogarne, spokojnie sobie bd latał zeby rece dawały rady i bd wszystko dobrze :) przynajmniej tak myśle ;p dobra to jak co to nie dowiesz sie o tym ze ja sprzedałem ;p i bd cie unikał jak co

amator pisze:
Joker pisze:
Wielkie podziękowania dla:
Wiktora za fachową pomoc w zakupie części, robienie interesów z nim to czysta przyjemność , oraz za poświecenie cennego czasu.
oraz dla
Mateusza który zawsze 24/7 z radością służył pomocą, doradzał i przesyłał bardzo przydatne strony ;p
jeszcze raz wielkie dzieki ! :)
Pozdrawiam Emil
Kiedyś, gdy będę już za stary by doradzać na Forum Motox [-o< , zasiądę przy kominku , zapalę fajkę i opowiem wnukom o interesach z Tym Człowiekiem :-k ! To Lśniący Diament wśród forumowiczów! =D>
Przyznam że mnie też sie bardzo dobrze z Emilem współpracowało , o widzę nawet moje nieautoryzowane fotki częsci zamieściłeś :shock: .Na początek w te niedzielę ostrożnie bo już w trzecim kółku ręce ci zabije i nie będziesz miał czym fajery 3mać . :drinkers:

Cała przyjemnośc po mojej stronie :) fotki musiałem zamieścić ;p no moja ręka napewno nie bd robic obrotu o 70 stopni tylko wbije bieg wolny i bd "pyrkał" ;p

Pozdrawiam i dzieki !
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

Autor tematu
Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Joker » pt, 7 maja 2010, 19:51

Niedzielny wyjazd;




"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

mati2608
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 69
Rejestracja: wt, 9 gru 2008, 19:06
Motocykl: YZ250/RM125/KDX125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: mati2608 » ndz, 9 maja 2010, 12:52

Ja jednak radziłbym zainwestować w rękawice :evil:
A jak z mocą? Nie przeraża Cie? :)
Pozdrawiam!

I <3 KADETT

Autor tematu
Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Joker » pn, 10 maja 2010, 19:26

noo narazie musze przystopować - wiele wydatków, ale na czerwiec na pewno bd cały strój :)
Powiem na tych haudach rewelacja ani za mało ani za dużo ale trzeba było sie pilnować i uważać na ręce zeby szybko nie wysiadły :) bo wtedy juz nie jest tak wesoło, aaa w sobote moc znowu wzrosła i to bardzo znaczenie zawór wydechowy wyregulowałem i dokładnie poskręcałem, różnica jest bardzo ale to bardzo odczuwalna ;) zobacze w niedziele co bd ze mną robić.
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

Autor tematu
Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Joker » czw, 20 maja 2010, 19:08

RM 250 sprzedana w bardzo szybkim tempie zaledwie dzień na allegro. Zaraz po sprzedaży wyciagłem dawno upatrzoną YZF 250 z "kotłowni" która tam stała nie używana od końca 2008 roku :) sprowadzona z USA w 2008r. od pierwszego właściciela stan licznika 130 mtg. Narazie słaba jakość zdjęć ale pod koniec tygodnia postaram sie dodać jakiś zdjęcia szczegółowe po to abyście ocenili stan :) bo jak to mówiła co dwie głowy to nie jedna ;p





"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Enduras93 » czw, 20 maja 2010, 20:24

Cóż no ładna yamaszka :D Widze że wszystko w serii, przynajmniej wizualnie. Niech służy dobrze :wink:
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”