Galeria Emila

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Lanrets
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 445
Rejestracja: sob, 31 paź 2009, 22:21
Motocykl: CRF 250 '06
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Lanrets » śr, 13 paź 2010, 22:05

Zewnętrzny łokieć wyżej, plecy proste ( garbisz się w bandzie ), nie prostuj nogi w kolanie (groźni kontuzją) w locie staraj się nie przysiadać. I polecam jazdę w rękawiczkach ;p To chyba wszystko pzdr. :D
Ostatnio zmieniony śr, 13 paź 2010, 22:07 przez Lanrets, łącznie zmieniany 1 raz.

rafalsnt
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 121
Rejestracja: pt, 30 sty 2009, 17:25
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: rafalsnt » śr, 13 paź 2010, 22:06

Dużą różnice odczuwasz w prowadzeniu na alu a stalowej ramie? Dobre loty tak trzymać :)

Autor tematu
Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Emila

Post autor: Joker » śr, 13 paź 2010, 22:24

Lanrets pisze:Zewnętrzny łokieć wyżej, plecy proste ( garbisz się w bandzie ), nie prostuj nogi w kolanie (groźni kontuzją) w locie staraj się nie przysiadać. I polecam jazdę w rękawiczkach ;p To chyba wszystko pzdr. :D
Noo własnie wiem wiem ze zewnetrzny wyżej ale to wymaga troche wiecej ćwiczen niż reszta ;) rady sie przydają ;) niektóre zdjecia sa robione po 4 godz jazdy wiec już byłem wykończony ;)
rafalsnt pisze:Dużą różnice odczuwasz w prowadzeniu na alu a stalowej ramie? Dobre loty tak trzymać :)
hmm powiem tak na alu była ciut lepsza pozycja i jeździło sie na niej jak na 125 strasznie lekko sie manewrowało :) ale ogólnie pewniej sie czuje na stalowej ;p ale wolał bym mieć alu :D
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”