Galeria Aro

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
Aro
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: sob, 13 lut 2010, 11:08
Motocykl: bemi 150
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mysłowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Aro

Post autor: Aro » śr, 24 lut 2010, 19:35

Dzisiaj bylismy pojezdzic z kumplami na tzw chołdzie fajne tereny (elektrownia jaworzno odprowadza tam wodę z chłodzenia tych wszystkich urządzen) i w tym swoim chinczyku zauwarzyłem parę zeczy które wymagają poprawy a mianowicie: podnuzki przy duzych skokach i większym obciązeniu trochę się uginają trzeba wzmocnici, brak osłony na tylny amor i cała resztę w tych okolicach trzeba cos dorobic bo błoto jest wszędzie, poza tym wszystko ok

Autor tematu
Aro
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: sob, 13 lut 2010, 11:08
Motocykl: bemi 150
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mysłowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Aro

Post autor: Aro » pt, 2 kwie 2010, 10:07

Panowie co zrobic by przednie zawieszenie nie "dobijało" bo przy wyższych skokach wchodzi do samego konca i czuc na kierownicy uderzenie, może mocniejsze spręzyny albo są na to jakieś patenty, wiadomo jak to w takim moto zawieszenie banalnie skonstruowane mysle ze jedynie spręzyna coś pomoże.

Autor tematu
Aro
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: sob, 13 lut 2010, 11:08
Motocykl: bemi 150
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mysłowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Aro

Post autor: Aro » pt, 21 maja 2010, 17:15

Witam poprzedni amor tez okazał sie jakąs tandetą, teraz mam załozony z Yamachy TT600 trochę przerobek i się zmiescił komfort jazdy jest niesamowity w porównaniu do poprzedniego z tym ze prze przeróbkach ucierpiał wąz ze zbiorniczka gazu jest juz naprawiony lecz nie ma gazu ptanie brzmi gdzie mozna nabic w okolicach mysłowic ten amor bo nie ma tam zaworka jak np w kole samochodowym lecz zupełnie cos innego

Seba95
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pn, 17 maja 2010, 23:59
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Aro

Post autor: Seba95 » pt, 21 maja 2010, 23:31

A ja powiem tak:
Mam yamahe yz 85 i ona ma okolo 30km wiec jak to twoje moto ma silnik hondy to powinno miec okolo tylu koni co moja yz bo ja w zawodach jezdze w klasie z hondami cr150f wiec musza miec podobna moc. A sam mowisz ze nigdy nie jezdiles na czyms co ma 30km. Moim zdaniem jest tak ze chinole placa hondzie za to ze niby ich silniki sa na licencji hondy a tak naprawde to nie prawda. Tak mi sie wydaje.

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Aro

Post autor: Enduras93 » sob, 22 maja 2010, 11:27

Te silniki w chinolach to nie żadna licencja... Po prostu są to strasznie stare silniki montowane w endurakach hondy z lat 70 i 80 :D Poważnie mówię bo widziałem kiedyś taką starą hondę z identiko silnikiem jak nowe chinole. Mówię tu o pojemności 150, 200 i 250. Te silniki o ile są wykonywane z dobrych materiałów mogą być niezniszczalne :) Bo dam tu przykładową specyfikację takiej 250:
-2 zawory bez łańcucha rozrządu ( w sumie bezobsługowe :wink: )
-Moc maksymalna ok 17KM przy 6000 obr :!: także się go wysoko nie kręci
Oryginalne hondy z tymi silnikami są spotykane sporadycznie, ale jeszcze jeżdżą :butthead: :mrgreen: Nie są wyżyłowane więc pochodzą na prawdę długo. Oczywiście nie należy od tego wiele oczekiwać :) A kompletny nowy taki silnik 250cc żekomo dobrej jakości jest na allegro za 1500zł heh :ANAL:
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

Autor tematu
Aro
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: sob, 13 lut 2010, 11:08
Motocykl: bemi 150
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mysłowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Aro

Post autor: Aro » sob, 22 maja 2010, 15:12

mówiąc ze nie jezdziłem na czyms co ma 30 km chodziło mi o crosa bo jezdziłem juz na bardzo wielu scigach i tym podobnych maszynach, chinol na 16 koni i jak narazie to wystarcza, zmianę planuje ze względy na to ze na chinolu niebardzo da się skakac bo poprostu się złamie i jeszcze te przednie zawieszenie w rowerze jest lepsze montowane, na jakies 85cm z tego względu ze bardzo dobrze mi się tym jezdzi lepiej niz normalnych rozmiarów crosem.
Pomijąjąc rozmowy o silnikach pytałem o ten amor jak wspomniałem mam teraz z TT600 i nie wiem gdzie go nabic w okolicach mysłowic, może jakis serwis motocykli zrobi taką zecz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”