Galeria spartan

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
spartan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 13 cze 2007, 17:13
Motocykl: Husaberg FE600,KTM EXC 520
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wałbrzych->Sokołowsko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Galeria spartan

Post autor: spartan » śr, 25 lis 2009, 19:00

Witam koleżanki i kolegów:)

Chciałbym przedstawić swoje moto ale zanim je pokażę to słów kilka:
kupiłem go za 2000zł bez połowy śrub a te co były to poluzowane,silnik nie chodził w ogóle wrak, ale że składałem starego KTMa z silnikiem CZ 250 cross to i tak była dla mnie wielka różnica:)Odpalenie na zaciąg samochodem było tylko nieco łatwiejsze niż odpalenie z kopa(raz linka się urwała nie wiem w jaki sposób:/ Gdy się udało odpalić go 1 raz wsiadłem wbiłem 1,2 i 3 i odkręciłem sporo to gumka od majtek została przy garażu:)Długo się nie nacieszyłem bo były problemy z zapalaniem wymieniłem bądź naprawiłem w sumie cały motor tz.nowy tłok,uszczelniacze .... cewkomoduł i alternator....nowy gaźnik....pompa wody uszczelniacze łożyska i milion innych rzeczy których nie ma sensu wymieniać.Sąsiedzi współczuli a rodzice wyklinali że tydzień siedzenia w garażu a 1 dzień jazdy i przyprowadzałem motor na podwórko z lasu....Ale przez ponad 2 lata wyeliminowałem wszystkie dolegliwości co trzeba było wymieniłem moto pali na dotyk włożyłem w niego całe swoje serce i swojej dziewczyny też to w sumie 2 i sporo kasy,przez ten okres w sumie odmawiałem sobie wszystkiego i ładowałem w moto, jest dla mnie bezcenny bo przez ciężką prace jest to motor z duszą:)

Przedstawiam swojego HUSABERGA FE 600( takim śmigał Jacek Czachor kiedyś):D
Załączniki
prof.jpg
prof.jpg (18.12 KiB) Przejrzano 5064 razy
prof.jpg
prof.jpg (18.12 KiB) Przejrzano 5064 razy
profil.jpg
profil.jpg (21.6 KiB) Przejrzano 5063 razy
profil.jpg
profil.jpg (21.6 KiB) Przejrzano 5063 razy
czechy.jpg
Stan obecny:)
W tle Czechy
czechy.jpg (17.56 KiB) Przejrzano 5073 razy
czechy.jpg
Stan obecny:)
W tle Czechy
czechy.jpg (17.56 KiB) Przejrzano 5073 razy
HUSABERG 4 STROKE FORCE

PakaL
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 252
Rejestracja: pn, 22 cze 2009, 21:54
Motocykl: Yamaha YZ250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria spartan

Post autor: PakaL » śr, 25 lis 2009, 19:49

Respekt dla ciebie ziom :wink:
Oby dobrze służyła.. Wiem jakie to uczucie pracować długo przy motorze a za parę min. OVER.. :x
Szkoda że moja nie dotrzymała swoich 20mth tylko ok. 7 :cry: Nowy nikasil tłok.. kierownica itd.
Pozdrawiam!
Było:
Honda CR 125 '03

Jest!:

Yamaha YZ 250F (w miarę młodziutka:D)
Honda XLR 125 (można powiedzieć że na tym się u mnie zaczęła zabawa w MX:D)

seteman
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 312
Rejestracja: pn, 22 cze 2009, 22:53
Motocykl: RM 250 '95
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria spartan

Post autor: seteman » śr, 25 lis 2009, 20:34

i za to cie kolego podziwiam. tez zaczalem reanimowac swoja rm i zrobie z niej motocykl idealny z czasem. nie sztuka jest kupic nowy lub prawie nowy motocykl i nie umiec go wykorzytac. no ale niektorzy jeżdzą rocznikiem a nie motocyklem:)
pozdrawiam cie;)

metalbeast
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 267
Rejestracja: ndz, 8 lut 2009, 00:07
Motocykl: Kawsaki KX 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria spartan

Post autor: metalbeast » czw, 26 lis 2009, 01:02

to mnie troche pocieszyłeś... też się wziąłem za swoją zieloną furę i wiesz jak to jest. To to, to tamto i się zbiera. Na początek ta nieszczęsna główka ramy, dziś zrobiłem ale nie wiem czy zda egzamin, pozniej wahacz, pozniej korba łożyska i tak ciągle coś, a jazdy prawie nic (ze względu na pogodę).
Podziwiam Ciebie, że miałeś tyle zapału, żeby moto doprowadzić, ja szybko tracę zapał jeśli coś nie idzie i tylko jazda mnie motywuje, żeby pakować w to moto. Ale właśnie ta jazda to jest coś, dla czego warto siedzieć godzinami w garażu !!! tak trzymaj!
BANDIT

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”