Nowa galeria moja :) - Blondi #24

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
kamil5771
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: czw, 9 maja 2013, 18:02
Motocykl: KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowa galeria moja :) - Blondi #24

Post autor: kamil5771 » śr, 26 cze 2013, 00:22

taka ładna Atrójeczka;< wielka szkoda. Takim nie powinni dawać kluczyków do ręki.

P.S. Ładne loty;)

Polo
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 75
Rejestracja: sob, 16 mar 2013, 23:16
Motocykl: Rm 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowa galeria moja :) - Blondi #24

Post autor: Polo » czw, 27 cze 2013, 00:27

ahhh
takiej dziewczyny ze świecą szukać !!!! :>
ładnie ładnie
i pamiętaj "po burzy zawsze wychodzi słońce" :]
Ogień w szopie!

Autor tematu
Blondi#24
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: pn, 24 sie 2009, 14:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowa galeria moja :) - Blondi #24

Post autor: Blondi#24 » wt, 2 lip 2013, 13:31

Dziękuję :) ehh jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno - $ - ten sezon jednak uważam za stracony, zakończony na swój sposób.. z roku na rok mam coraz więcej planów, ambicji, a nigdy nie wychodzi..
no I dodaje jeszcze kilka zdj z ostatnich zawodów na YZ 450F pożyczonej od mojego chłopaka. Zresztą ta yzf na sprzedaż jest - bardzo polecam, motor jak nowy no i fajnie porobiony :)

a tak 450 robi z dziewczyną po skoku - nie do końca pamiętam co się stało ale wyglądało podobno bardzo ciekawie - frontflip :) i tylko taką pamiątke z tego mam

i YZF 250 & YZF 450 :)


no i niezbędna pomoc chłopaków na starcie :)

a tutaj właściciel yadźki - mój chłopak, pokazuje mi jak na niej się jezdzi.. :shock:


najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak zaduszę 450 to lipa.. za cholere nie zapalę.. i na zawodach zamiast skupić się na tym co mam, to wciąż jadę tylko tak, żeby nie zgasła.. a nawyki ze setki mam strasznie i nie potrafię tak na prawdę jezdzić na 4t.. chociaż o wiele mniej jazda męczy na 250 4t - raz miałam okazje na niej startować w zawodach, a dokładniej na sxf 250 w Mistrzostwach Czeskiej Republiki i tak na żywioł na start wjechałam nigdy nie siedząc na takim motocyklu.. ale jechało się łatwiej, mimo tego że kierownica wypadała mi z rąk - łapała "rybki" - źle ustawione zawieszenie.. i to cały bieg, chociaż co piękne szybko się kończy i przed metą w ostatnim zakręcie była gleba, i Blondi nie potrafiła zapalić jej.. jednak kocham setę :) i liczę na to że jeszcze w tym sezonie będę taką mieć :) Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”