Fotki MX GDAŃSK

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
Kujawski_Sebastian
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 24 mar 2009, 09:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fotki MX GDAŃSK

Post autor: Kujawski_Sebastian » ndz, 26 kwie 2009, 20:26

BALONSBS pisze:OOOOOOOO i to koleś z którym można normalnie pogadać.....
Prosisz o fotkę i niema żadnego problemu :mrgreen: a sorki za przekręcenie nazwiska :!: :wink:
Ze mną zawsze można normalnie pogadać i sie dogadać hehehe. Następnie gdzie będę to 50% szans, że w Mielnie i 100%, że w Olsztynie:)

krzychu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: sob, 23 lut 2008, 17:11
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fotki MX GDAŃSK

Post autor: krzychu » pt, 29 maja 2009, 17:05

Sebastian, tak sie składa, że ja też interesuję się fotografią, wysyłałem nawet zdjęcia na konkursy......ale nigdy nie było to nic związanego z motocrossem :cry: :evil: W każdym razie Twoje fotki są świetne :D Mam zamiar również wybrać się na pobliski tor w Nowodworzu i spróbować swoich sił :twisted: Tak apropo to teraz następuje taka jakby moją "reaktywacja" w dziedzinie fotografii, ze względu na to, że kupuję nowy aparat, Sony HX1 :mrgreen: Tylko się nie śmiej :wink: :!: Taki bardziej zaawansowany kompakt będzie lepszą alternatywą od tandetnej lustrzanki i plastikowego obiektywu :D
pozdro
krzychu

Autor tematu
Kujawski_Sebastian
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 24 mar 2009, 09:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fotki MX GDAŃSK

Post autor: Kujawski_Sebastian » pt, 29 maja 2009, 22:21

A ile masz zamiar wydać na ten kompakt??. Bo ja ci powiem tak żaden kompakt nie dorówna obrazowi odbitemu od lustra a za jakieś 2700 pln możesz mieć Nikona d80 lekką używkę i używkę szkiełko w bardzo dobrym stanie. Nie uzyskasz lepszej jakości w tym Sonym. A jak będzie ciemniej czy brzydka pogoda to podkręć ISO w Sonym a np w Nikonie czy Canonie to odrazu zmienisz zdanie. A tak poza tym spodoba ci sie focenie i co będziesz kupował lustrzankę więc lepiej zrobić to od razu i miec z głowy. Ja kupiłem D80 rok pocykałem a teraz już d300 nie biorę tylko wysoka półka d700 po co zmieniać co roku aparaciki. Jak dla mnie powinieneś wsiąść lustro i tylko szkła wymieniać. A taki Nikon D80 starczy na długo spokojnie jak nie masz zamiaru zarabiać na fotografii i robić zdjęć do gazet.

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fotki MX GDAŃSK

Post autor: Gany » pt, 29 maja 2009, 22:34

za cene hx1 mozesz kupic jakiegos cnaona 350d + szkło :)
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

krzychu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: sob, 23 lut 2008, 17:11
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fotki MX GDAŃSK

Post autor: krzychu » sob, 30 maja 2009, 21:43

Kujawski_Sebastian pisze:A ile masz zamiar wydać na ten kompakt??. Bo ja ci powiem tak żaden kompakt nie dorówna obrazowi odbitemu od lustra a za jakieś 2700 pln możesz mieć Nikona d80 lekką używkę i używkę szkiełko w bardzo dobrym stanie. Nie uzyskasz lepszej jakości w tym Sonym. A jak będzie ciemniej czy brzydka pogoda to podkręć ISO w Sonym a np w Nikonie czy Canonie to odrazu zmienisz zdanie. A tak poza tym spodoba ci sie focenie i co będziesz kupował lustrzankę więc lepiej zrobić to od razu i miec z głowy. Ja kupiłem D80 rok pocykałem a teraz już d300 nie biorę tylko wysoka półka d700 po co zmieniać co roku aparaciki. Jak dla mnie powinieneś wsiąść lustro i tylko szkła wymieniać. A taki Nikon D80 starczy na długo spokojnie jak nie masz zamiaru zarabiać na fotografii i robić zdjęć do gazet.
Wiesz gdybym tylko miał te 2700zl na aparat to na pewno wybrałbym lustro :twisted: Ale ja mam mniej :cry: i za tego HX1 z kartą 8gb i futerałem dam 1800zl :) Więc jest to różnica 1000zl. A za 1800zl na pewno nie kupię d80 i jakiegoś w miarę dobrego obiektywu :) Także stąd mój wybór.
P.S Zdaję sobie sprawę z dużo lepszej jakości obrazu, uzyskanego z lustrzanki 8)
pozdro
krzychu

Autor tematu
Kujawski_Sebastian
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 24 mar 2009, 09:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fotki MX GDAŃSK

Post autor: Kujawski_Sebastian » ndz, 31 maja 2009, 20:32

Wstzrymaj się i dozbieraj chociaz z 600pln a nie będziesz żałował

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”