tor Paprotnia - zmiany

Autor tematu
maverick
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 132
Rejestracja: ndz, 13 lut 2005, 18:15
Motocykl: CRF250 07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

tor Paprotnia - zmiany

Post autor: maverick » ndz, 2 mar 2008, 20:09

Witam Wszystkich,

z uwagi na rozpoczynający sie sezon i drobne zmiany kosmetyczne mam informację dla uzytkowników tego miejsca.
Jak wiemy wszystkie zmiany niosą za sobą i wydatki, więc zaczynamy nowy sezon od nowych stawek:
- opłata roczna za motocykl 200zł
- opłata roczna za quada 400zł
- opłata za trening motocyklem 20zł
- opłata za trening quadem 40zł.

Mam zamiar tez wprowadzic nowe zasady a kilka głownych to:
- przyjezdzamy ze szpadlem lub łopatą ( w ramach rozgrzewki przed treningiem zasypujemy wszystkie nierówności na najazdach oraz co wieksze wyrwy)
- tor to nie smietnik (jak juz sie wielokrotnie działo, sa osoby ktorym brak zrozumienia i chyba wychowania) Postaram sie zamontowac jakiś smietnik ale ogolnie butelki i papierki zabieramy ze soba.
- miejsce parkowania to nie miejsce do "odkrecania manetki" - za osoby nieletnie odpowiadaja rodzice,
- szanujmy czyjes checi i zaangazowanie i starajmy sie aby byly takie miejsca dla NAS,
- każdorazowo prosze o informacje na maila lub smsem o checi treningu w tym miejscu.


Dziekuje osobom które pomagaja mi w utrzymaniu toru i pragną tak jak ja cieszyc sie z uprawiania tej dyscypliny sportu.


Pozdrawiam
maverick
maverickcross@tlen.pl
tylko sms 0 508 208 062

walus
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 110
Rejestracja: wt, 5 wrz 2006, 21:02
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: tor Paprotnia - zmiany

Post autor: walus » ndz, 2 mar 2008, 23:52

czyli ludzie placa za tor a dodatkowo musza latac ze szpadlem i go rownac? :) ciekawe rozwiazanie ale nie wiem czy przejdzie ;)

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: tor Paprotnia - zmiany

Post autor: MX_Bartek » pn, 3 mar 2008, 07:12

jak bierzesz pieniądze za tor to chyba do twoich obowiązków należy równanie go! pewnie każdy chciałby brać pieniądze za nic, ale takie coś normalnie nigdy by nie przeszło, gdyby w nie to, że w Polsce jest mało torów i miejscowi zapaleńcy pewnie będą nawet łopatką równać ten tor, żeby móc pojeździć, mimo iż zapłacili. jak np. idę do restauracji to płace drożej za to, żeby ktoś zrobił to jedzenie za mnie, a tu trzeba zapłacić i jeszcze robić samemu, eh.

squash0
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 144
Rejestracja: pn, 7 maja 2007, 03:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: tor Paprotnia - zmiany

Post autor: squash0 » wt, 4 mar 2008, 13:57

:cry: o kurcze
rozumiem że trzeba płacić bo kosztuje zrobienie i utrzymanie toru ale troszke drogo :? jak za ten torek (chociaż nie byłem po zmianach)
łopate rozumiem sam często woże i używam :evil: zresztą zawsze namawiałem ludzi na wszystkich torach żeby był taki zwyczaj
takich co brak im kultury należy :axe: kazać posprzątać cały tor za kare
a mam jeszcze pytanie , czy dla mlodzięży przewiduje się jakieś zniżki? wiadomo przecież że 80siątka robi dużo mniejsze szkody niż 450 :mrgreen:
byłbym nawet za tym by od dzieciaków nie brać kasy (znaczy od ich starych nie brać) :wink:
i jeszcze jedno : jakie są w tej chwili warunki na torze da się jezdzić ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”