Poznań i okolice WLKP

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » wt, 3 kwie 2007, 07:56

MXrool pisze: P.S. Waliłeś teraz skoka 3ciego ze staru?? Mnie brakowało może metra. Bardzo krótki najazd w takiej pokręconej koleinie jest bo wcześniej woda stała/stoi.
Też tam nie dolatywałem, próbowałel kilka razy podbić z zawieszenia ale marnie to wychodziło i dałem sobie spokój.
W sumie z lewej strony gdzie jest w miarę przejezdnie, strasznie stępiony jest już najazd.
A z prawej to po przebiciu się przez bagno i koleiny pewnie i tak było by za mało prędkości do skoczenia, niby bardzo małej trumienki.
Trzeba by podpatrzeć jakiegoś miejscowego wymiatacza jak jedzie ten element, niestety nikogo takiego w niedziele nie było, poza małą armią na chińskich pseudo quadach.

Ogólnie to nie "kocham" za bardzo tego toru.


Honda MX Coalition #77

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ;)
Mój niestety nie nadążył na whoopsach :(

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 3 kwie 2007, 22:15

Ahhhh czyli wszystko bez zmian. Zawsze na tym torze były koleiny ale myślałem że chociaż "prezes" raz na sezon coś z tym zrobi. Jak widać nie, kupił to i teraz sie tym nie zajmuje. Szkoda gadać bo można zdrowo wydzwonić jak po skoku zapoda na koleine i lecisz na łeb.
Bary gdyby ten tor był równany i dbano o niego to sądze że jeździło by sie świetnie, mi sie przynajmnie podoba charakterystyka tego toru. I wcale nie jest tak że prezes zapomniał o tym torze, on przyjeźdza tam często i obserwuje jak ludzie jeżdzą. Nie pobiera za to opłat ale szczerze mówiąc wolałbym zapłacić np. 100zł za sezon jazdy i żeby co jakiś czas to było równane a nie takie farmazony.

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » śr, 4 kwie 2007, 07:44

Kaze pisze:Ahhhh czyli wszystko bez zmian. Zawsze na tym torze były koleiny ale myślałem że chociaż "prezes" raz na sezon coś z tym zrobi. Jak widać nie, kupił to i teraz sie tym nie zajmuje. Szkoda gadać bo można zdrowo wydzwonić jak po skoku zapoda na koleine i lecisz na łeb.
Bary gdyby ten tor był równany i dbano o niego to sądze że jeździło by sie świetnie, mi sie przynajmnie podoba charakterystyka tego toru. I wcale nie jest tak że prezes zapomniał o tym torze, on przyjeźdza tam często i obserwuje jak ludzie jeżdzą. Nie pobiera za to opłat ale szczerze mówiąc wolałbym zapłacić np. 100zł za sezon jazdy i żeby co jakiś czas to było równane a nie takie farmazony.
Ja tam za często nie bywam ale w ostatnią niedzielę tor był w najgorszym stanie jaki dotychczas zastałem.
Czasami trzeba też i w takich warunkach umieć jeździć.
Co nie ma niestety związku z czerpaniem z tego większej przyjemności.

Kaze kto jest teraz prezesem tamtejszego klubu :?:
W zeszłym roku był Albert i faktycznie bywał tam często, chciał coś robić ale w tym roku zrezygnował.

Z tego co wiem to klub z Wrześmni jeszcze nie rozliczył się w całości za równanie toru w zeszłym sezonie.
Niestety aby przygotować tamtą nawierzcnie nie wystarczy liznąć trochę z wierzchu Catem, tylko trzeba już konkretnie orać więc i koszty są o wiele większe. A jeden deszcz potrafi zniwelować całą pracę.

Sam układ toru jest spoko ale nieco archaiczny, znaczy dosyć ciasny i te skoki są maleńkie w porównaniu z tym co obecnie spotyka się na nowszych torach.

W Obornikach w tym sezonie od obcych będą właśnie popbierane opłaty za jeżdżenie 10PLN/dzień i będą większe skłądki członkowskie.
Ale za to co tydzień na czwartkowy trening tor ma być wyrównywany. :)


Honda MX Coalition #77

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ;)
Mój niestety nie nadążył na whoopsach :(

kx 125
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 26
Rejestracja: sob, 3 mar 2007, 20:26
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Konin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

ja latam w te sobote

Post autor: kx 125 » śr, 4 kwie 2007, 15:03

eloOOOO Kaze i inni.... ja latam w te sobote we wrzesni a w czwartek w kramsku jest ktos chetny do wrzesni????
Kawasaki kx 125 #64

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » śr, 4 kwie 2007, 18:52


W Obornikach w tym sezonie od obcych będą właśnie popbierane opłaty za jeżdżenie 10PLN/dzień i będą większe skłądki członkowskie.
Ale za to co tydzień na czwartkowy trening tor ma być wyrównywany. :)
Odemnie też będą pobierać opłaty?
pozdr.
RS SERWIS

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » śr, 4 kwie 2007, 20:13

Z tego co wiem to nadal Pan Albert jest prezesem ale nie ręcze za te informacje. Po prostu mnie to nigdy nie interesowało, widziałem tylko kolesia który podjeżdżał autem i ustawiał sie przy tej najdłuższej prostej. Kiedyś zapytałem sie tamtejszych riderów kto to jest i mi powiedzieli że prezes.
W całym zeszłym sezonie tor był tylko raz "równany" ale to można wziąć w cudzysłów bo wyglądało jakby ktoś troche grabkami powachlował, skasował 20zł i poszedł do domu.
Mi sie tor podoba ze względu na to że jest ciasny i miejscami porobiły sie jamy, wiadomo że skoki są śmieszne w porównaniu do Obornik ale do szlifowania zakrętów/dojazdów/dohamowania jest spoko.
Co do tyc opłat to jest to dobry pomysł. Ludzie pewnie będą marudzić ale ja byłbym w stanie dawać 30zł za trening 3razy w tyg i mieć co czwartek klarowną powierzchnie na torze. Mnie we Wrześni w poprzednim sezonie denerwowały takie duże jamy na winklach, trzeba sie było zdrowo namęczyć żeby to przejechać. Dużo osób tam sie kładło.
Czyli jeśli chodzi o charakterystyke toru to mi bardzo pasuje, jeśli chodzi o towarzystwo to nie za bardzo. Ale teraz zgrana ekipa z forum sie zbieże i bedzie gites.
kx 125 ja sie pisze na latanie ale po świętach bo narazie motor leży w sróbkach.

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » śr, 4 kwie 2007, 21:50

SEBOOL pisze: Odemnie też będą pobierać opłaty?
pozdr.
Nie maożliwe kto by śmiał od największego gangsta w okolicy wyciągnąć 10 zylaków ;)

Wiesz jaki niby interes ma klub w tym, że ludzie z zewnątrz po nim śmigają, tylko tyle że szybciej się rozjeżdża.
Teraz zrobi się odsiew i Ci którzy przyjeżdżali popyrkać i pomielić w miejscu lakiem już nie będą się tak często pojawiać.
A Ci co będą chcieli jeździć będą mieli przynajmniej dobre warunki.

Wiadomo, że co tydzień nie będzie gładzony na lustro ale jamy, rozjechane najazdy czy lądowania itd. będą nprawiane.
Tu jest info:
http://www.motoklub.oborniki.info/uploa ... 0427904d74


Mi też opłaty skoczyły bo w zeszłym roku nic nie płaciłem a teraz składka 100PLN lub 50 PLN dla małolatów i osób uczących się.


Kaze w niedziele byliśmy u Alberta na chacie i mówił, że miał już dosyć i odpuścił.
Bo zawsze jak coś robił to znajdywali się maruderzy, któym coś nie pasowało a sami nic nie robili.
Niby wzięli się za budowe innego toru ale cofneli im pozwolenie przez jakich oszołomów, którzy po wsiach wariowali.


Honda MX Coalition #77

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ;)
Mój niestety nie nadążył na whoopsach :(

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » śr, 4 kwie 2007, 23:42

Aha to ja już chyba rozumiem. Możliwe że nazywali go prezesem ale to nie był ten Pan Albert. Kiedyś gadałem z Radziem (tamtejszy rider - zna wszystkich i wszyscy znają jego :), jedna z niewielu osób we Wrześni z którymi złapałem dobry kontakt) i mówił mi że właścicielem toru jest pasjonat, który tylko lubi podjechać i popatrzeć jak ludzie śmigają. Ponoć za śmieszne pieniądze kupił ten tor i teraz nie chce sprzedać nikomu, a sam sie tym zajac nie potrafi. No comments. Myślałem że to ten prezes ale widocznie już ktoś inny.

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » czw, 5 kwie 2007, 10:22

Kaze pisze:Aha to ja już chyba rozumiem. Możliwe że nazywali go prezesem ale to nie był ten Pan Albert. Kiedyś gadałem z Radziem (tamtejszy rider - zna wszystkich i wszyscy znają jego :), jedna z niewielu osób we Wrześni z którymi złapałem dobry kontakt) i mówił mi że właścicielem toru jest pasjonat, który tylko lubi podjechać i popatrzeć jak ludzie śmigają. Ponoć za śmieszne pieniądze kupił ten tor i teraz nie chce sprzedać nikomu, a sam sie tym zajac nie potrafi. No comments. Myślałem że to ten prezes ale widocznie już ktoś inny.
No to wszystko jasne.
Dokładnie tor jest jakiegoś prywatnego właściciela ale prezesem klubu, który go użytkował jest kto inny.
Dlatego klub kombinował własny tor żeby być u siebie i tam inwestować.


Honda MX Coalition #77

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ;)
Mój niestety nie nadążył na whoopsach :(

Kropek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 254
Rejestracja: czw, 5 kwie 2007, 23:37
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kropek » śr, 9 maja 2007, 14:54

Witam. Tak się składa że ja jestem z okolic Poznania a dokładnie Paczkowo. Jest to około 20 km od Wrześni. Teraz sprzedałem mojego kx-a i chce kupić jakaś cr albo yz 125 !! Fajnie by było jak byście na bieżąco w tym temacie pisali kiedy ktoś jedzie do Wrześni lub do Nekli na tor !! Chętnie też bym tam do was dojechał, zawarł nowe znajomości poćwiczył z wami !! Pozdrawiam

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » śr, 9 maja 2007, 15:20

Najprawdopodobniej w ta sobote lecimy na Wrześnie!
pozdr.
RS SERWIS

Kropek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 254
Rejestracja: czw, 5 kwie 2007, 23:37
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kropek » śr, 9 maja 2007, 16:02

SEBOOL pisze:Najprawdopodobniej w ta sobote lecimy na Wrześnie!
pozdr.
Ku^^^ a ja akurad motoru nie mam ;/;/ A z kąd wy dokładnie jesteście? Może jak będzie jechać na Wrześnie to zahaczycie o Paczkowo? Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”