Red Bull X-Fighters 2006 ==|> MADRYT

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie

Kto wygra

Travis Pastrana
31
78%
Jeremy Twich Stemberg
3
8%
Nate Adams
1
3%
Ronnie "ho's your dady" Renner
4
10%
Kenny Bartram
0
Brak głosów
MAt Rebeud
1
3%
ktos inny.....
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 40

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 15 wrz 2006, 18:31

Zabrakło to tam Deegana. Najlepszy był Mad Mike Jones - złamana szczęka w 4 miejscach :shock: Ale zabrakło kogoś z MM żeby dał czadu. A co do Torresa to na początku jechał normalnie, później sie rozkręcił i leciał na pełnej wiksie za co brawa zwłaszcza że ma 19lat, chociaż skoro zaczął jeździć gdy miał 4 to nic dziwnego że tak wymiata. Co do pojedynku Pastrana vs Adams:
1. Adams
-cordova backflip
-lazyflip
-superflip(chyba)
-360
-heel's clicker backflip
2. Pastrana
-superflip z indian air'em
-heel's clicker backflip
-nacnac backflip
-lazyflip
-może coś jeszcze ale nie pamiętam

Wypisałem same "smaczki", pomijając wszystkie inne tricki, Adams miał ich według mnie wiecej i były wykonane w świetnym stylu (nie jestem specem ale jeżeli facet robi idealną cordove i świetnie wylądowaną 360 to ocena niższa niż Pastrany była krzywdząca, który również zaprezentował świetny styl ale przejazd Adamsa był lepszy i mnie to wkurza że Pastrana ma z góry bliżej na podium - do ch**a z takim sędziowaniem)
but only the devil responded cause god wasn't there...

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » pt, 15 wrz 2006, 21:30

Kaze pisze: 2. Pastrana
-superflip z indian air'em
-heel's clicker backflip
-nacnac backflip
-lazyflip
-może coś jeszcze ale nie pamiętam
I właśnie to mnie ostatnio denerwuje w FMX... To wszystko są FLIPY!! ILE MOŻNA!! Kiedy oglądam starsze cześci CR to jakoś klimat dużo bardziej mi się podoba... Jakieś zróżnicowanie, nie tylko salta...

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 15 wrz 2006, 22:08

No to fakt że tricki sie powtarzają i widowisko traci, nie trzeba przecież robić non stop flipów żeby zrobić wrażenie (przynajmniej na mnie). Są tricki trudniejsze niż backflip . Zastanawiam sie czy Body Varial w wykonaniu Pastrany to kwestia czasu...
but only the devil responded cause god wasn't there...

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » sob, 16 wrz 2006, 00:27

hmm jak jush ktos bedzie mial linka do emula albo torrenta niech zarzuci bo sobie zasnelem po pastranie w finale przez te zjebane reklamy zjebanego polsatu!!!!!!!!!!!!!!
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

maromistrz
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: sob, 15 paź 2005, 19:10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: maromistrz » sob, 16 wrz 2006, 11:12

No więc ja też uważam że TP chociarz jest najlepszy wg mnie, to zwyscięstwo należało sie (niestety) Adamsowi. Ale D. Torres wymiatał 8) , chociarz byłem dosyć wkurzony po upadku Rennera :evil: , przez tego głupiego backflipa nie dostał sie do finału. Za to jego whip był poprostu z kosmosu :D

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » pn, 18 wrz 2006, 17:53

na zywo to wygladalo naprawde boskoooo. myslalem ze tylko w tv sie wszystko takie late wydaje ale on live tez to robia " od niechcenia" no szkoda renera ale wstal odwalil lekkiego breaka w stylu" leje na to cieplym moczem":D i poszedl do parku maszyn. ogolnie impreza super . fajny motyw z konmi w przerwie i pokaz finalistow czyli jak wszyscy robili graba na jednym skoku jeden po drugim a na drugim<tam gdzie rooni sie wywalil> robili jeden po drugim mulishie twist < czyli trick przy jakim sie ronni rozwalil,,chyba na jego czesc :D> dani i robi zrobili najwiekszy show !! oczywiscie travis ledwo co wjechal na arene a tam wszyscy podskoczyli z miejsc... ogolnie MEGGGGGA impreza!!!!

Szkoda mi tylko Daniego , byl u siebie ostrrrro rozkrecil wiare zrobil super pokaz i powinien wygrac z rebeudem!!!
Kolo z Espani chyba Cordoba sie nazywal tez zrobil super show, tricki takie srednie ale show w stylu renera!!!

niedlugo wzuce foty na serwer to tu zapodam linka

pozdro pińcet :P<600V>:D
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pn, 18 wrz 2006, 18:53

Kto tam zrobił Mulishe Twist? Widziałeś to na żywca wiec pewnie wiesz lepiej ale w TV ja nie widziałem żeby ktoś to robił a szczególnie renner.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » wt, 19 wrz 2006, 21:09

Kaze pisze:Kto tam zrobił Mulishe Twist? Widziałeś to na żywca wiec pewnie wiesz lepiej ale w TV ja nie widziałem żeby ktoś to robił a szczególnie renner.

z naszego pukntu widzenia wygladalo to jak mulisha twist

ale najlepsze jest to :
po pokazie koni<mega dobry w przerwie byl> byl pokaz finalistow i na jednym jumpie wszyscy graby a na drugim mulishe twist wiec wszyscy finalisci ja robili. madison probowal skleic backa z supermanem ale mu nie szlo albo to byl torres...aj nie odruzniam ich hehe :D obydwaj byli na 6+
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”