Red Bull X-Fighters 2006 ==|> MADRYT

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie

Kto wygra

Travis Pastrana
31
78%
Jeremy Twich Stemberg
3
8%
Nate Adams
1
3%
Ronnie "ho's your dady" Renner
4
10%
Kenny Bartram
0
Brak głosów
MAt Rebeud
1
3%
ktos inny.....
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 40

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » śr, 19 lip 2006, 14:57

Pastrana, Pastrana, ciągle tylko Pastrana. Tego kolesia już nie ma. Są lepsi co widać było na ostatnich zawodach. Deegan rulez!!!!!
but only the devil responded cause god wasn't there...

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » śr, 19 lip 2006, 22:02

Kaze pisze:Pastrana, Pastrana, ciągle tylko Pastrana. Tego kolesia już nie ma. Są lepsi co widać było na ostatnich zawodach. Deegan rulez!!!!!
Nom, Adams teraz orżnał Pastrane.Ja chciałbym zeby wygrał Deggan,Twich albo Renner.Zwycięstwa Pastrany juz mi sie znudziły wolę żeby ktoś inny go zastąpił,i raczej tak będzie no chyba ze Pastrana zrobi double backflipa

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » śr, 19 lip 2006, 23:54

Kaze pisze:Pastrana, Pastrana, ciągle tylko Pastrana. Tego kolesia już nie ma. Są lepsi co widać było na ostatnich zawodach. Deegan rulez!!!!!
LOL Z TEGO CO WIEM TO DEEGAN WOGOLE NIE SARTUJE<LOL2>
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 20 lip 2006, 13:42

Boże...przed chwilą chciałem zaznaczyć że Deegan jest ogólnie lepszy [-o< a wiadomość że nie startuje bardzo mnie zasmuciła.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Joho
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 103
Rejestracja: wt, 28 mar 2006, 20:16
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Joho » czw, 20 lip 2006, 13:52

Ja tam bym chciał żeby plegli przed Jeremy Twich Stemberg'iem.
Choć Renner wporzo wymiata. Dobrze niech trenują. I tak wszyscy czekają na double backflip :twisted:
Było -=KX-250-93r.-Ktm-EXC-450-03r.-KXF250-08r.=-
Jest CRF-250-09r.

kams
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 377
Rejestracja: śr, 15 mar 2006, 13:44
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa -wawer zb&art
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kams » śr, 9 sie 2006, 14:30

a tera mała podróz w czasie x fighters 2005 (dla tych którzy nie widxzieli pełnego filmiku na dvd ) tu krótki (8minut)trailer a w nim troche o przygotowaniach i klimacie tam panującym
tylko jedno ale trzeba mieć ITUNES
patrzcie jak nie widzieliście
http://ax.phobos.apple.com.edgesuite.ne ... 53D8840721

incana
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: sob, 6 maja 2006, 15:35
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: glogow
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

REDBULL MADRITOO

Post autor: incana » śr, 9 sie 2006, 18:40

co wypisujecie to głowa boli jak to czytam.... travis sie skończył deegan rullez .pojebało was.freestyle ma moc samą w sobie nie ma podziałów.załoze się ze zaden z was nawet z rampy 15m nie walnął tylko pierdolita tu i tam. nie mogę tego pojąć.ja tych udzi podziwiam do bólu a travis zrobil trick A wykonalny.zastanowcie sie co piszecie.kazdy freestylowiec co by nie robił jest świetny.

enzo
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 9 sie 2006, 22:20
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: enzo » śr, 9 sie 2006, 22:30

Pastrana wykręcił Double Backflip na X-Games ........... Osobiście jeszcze nie doszedłem do siebie po zobaczeniu tego .... za to utwierdziłem się że koleś poprostu RZĄDZI :shock: :shock: :shock: :shock: =D> \:D/ \:D/ \:D/


A co do X-Fighters w Madrycie ..... cóż Mamie obiecał że już tego nie powtórzy .... osobiscie w to wątpie ;)

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » pt, 11 sie 2006, 10:05

Taa racja Incana od dłuższego czasu przyglądam się temu forum i normalnie jedyne co przebija to typowo polska zawiść , zazdrość, a każdy to poprostu wszystko wie, a każdy trick poniżej back flip heelclicker to syf. Chłopaki nie oto chodzi we freestylu. Uwierzcie mi interesuje się tym juz jakiś czas jeżdże po różnych imprezach i tylko polacy tworzą jakąś taką dziwaczną atmosferę. To jest Polska u nas wszystko zaczyna sie później chodźby ze względu na finanse. Więc cieszmy sie z tego że coś sie dzieje> Ja podziwaim wszystkich którzy coś robią, jeżdżą budują rampy, skaczą. Liczy się freestylowa impreza każdy robi jak potrafi a my to szanujmy i doceniajmy. Nic coś skrytykujecie skoczcie z rampy zobaczcie jakie to przyjemne. ja to mam za sobą tydzień temy skoczyłem pierwszy raz zrampki za 5 razem miałem niezłego dzwona do dziś mam spuchniętą nogę rampa moze stała z 5 metrów od góry i co mam sie wstydzić? że nie stała na 20 metrach.skok z rampy to inna bajka. Ja sie cieszę że sie przełamałem i właśnie o to chodzi we freestylu xz tego sie czerpie przyjemność i pokonuje własny strach a nie przeciwników.
W zeszłym roku w Madrycie Travis powiedział że gdy sie ściga na wyścigach to byłby wstanie wywalić kolesia z toru żeby wygrać a we freestylu tego nie czuje gdywidzi trick jakiś nowy u kogoś to sie cieszy i myśli sobie kurde świetny trick bo cieszy go że ten sport sie rozwija.
Dlatego podobało mi sie jakprzyjechała ekipa cross demons do zielonki i zrobil;iśmykonkurs freestylowy chłopaki skakali z ramp , skok wzwyż, ale zawody roztrzygnęły się za pomocą pewnej freestylowej konkurencji jaką było picie browara na czas z rury. bo chodzi żeby był czad i wesoło
A więc przestancie zrzędzić jak kwoki tylko popczujcie freestyle i jego klimat bo ten sport to nie same tricki, styl ubierania i ostra muza. To przede wszystkim styl bycia i podejście.
Make trick's and party
Pozdro dla wszystkich szczególnie dla cross-demons Bartka Ogłazyi Dara Kłopota.
Ufff ale nabazgrałem ale czułem że trzeba[/img]
freestyle for life

Joho
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 103
Rejestracja: wt, 28 mar 2006, 20:16
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Joho » pt, 11 sie 2006, 10:16

No i ładnie napisał, choć nie wszyscy tu piszą że wszystko poniżej back'a to syf, ale wiadomo o co chodzi. Bravo :wink: KLIMAT no.1
Było -=KX-250-93r.-Ktm-EXC-450-03r.-KXF250-08r.=-
Jest CRF-250-09r.

kams
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 377
Rejestracja: śr, 15 mar 2006, 13:44
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa -wawer zb&art
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kams » pt, 11 sie 2006, 13:57

RACJA RACJA
a do niedawna cieszyłem sie ze polski fmx nie jest komercyjny
a wy tu jakąś komerche odwalacie
fmx jest jak skateboarding -żaden trick nie jest taki sam - wg mnie TU W FMXIE najbardziej liczy sie styl -styl tricku -czy jest wykonany na luziku czy jakiś wysrany jak ten Pastrany DBF - DEEGAN czy renner to są wg mnie inni ludzie którzxy nie zniżają sie do tak komercyjnego stlyu
niby zwykły whip nie robi zamieszania - a spójzcie z jaką finezją wali go RENNER - większośc freestylowców olewa proste tricki i ich nie ćwiczy
a wg mnie proste tricki robią wrażenie -szczególnie jak mają to coś

a poza tym wiadomo że jak gośc ma takii a nie inny life style to tak samo jezdzi
Pastrana jest taką figurką świętą komercyjnego fmxu jak tony hawk -wszyscy go kochali jak wykręcił 900 -ja go nigdy nie kochałem -oczywiście mam respect dla obydwu tych gości ale cóż
ja czaje inny klimat i mam inne profity z fmxu

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » pt, 11 sie 2006, 15:49

Old shool we freestyleu. szkoda że teraz to 90% to back flipy, są super ale myśle że jest jeszcze tyle do odkrycia poza nimi, no ale cóż taka moda
freestyle for life

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”