Red Bull X-Fighters 2006 ==|> MADRYT

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie

Kto wygra

Travis Pastrana
31
78%
Jeremy Twich Stemberg
3
8%
Nate Adams
1
3%
Ronnie "ho's your dady" Renner
4
10%
Kenny Bartram
0
Brak głosów
MAt Rebeud
1
3%
ktos inny.....
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 40

enzo
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 9 sie 2006, 22:20
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: enzo » pt, 11 sie 2006, 16:39

-----> greg xfun : I TO jest właśnie to co kocham w FMX .... popieram w 100%, każdego z nich szanuje za to co robią natomiast nie musze wszystkich kochać np. "destroyer" Adams, dla mnie koleś jest poprostu dzwiny (nie znam go osobiscie to tylko takie moje wrazenia po wywiadach przeprowadzonych z nim itp. i osobiscie nie podoba mi się jego styl jazdy, ale to że mi się nie podoba nie znaczy że nie szanuję i podziwiam osobiście chciałbym umieć 1/10 tego co on ;)


-----> kams: Prawie się z tobą zgadzam, owszem liczy się styl, whip bedzie inny u Rennera i inny u "Mad" Mike Jones'a, tak jak mowisz kazdy z nich robi to na swoj wlasny sposob w innym stylu .... Jednak troszeczke mnie denerwuję to ANTY-nastawienie do Pastrany wydaję mi się że nie którzy go nie lubią bo jest poprostu na topie to jest takie jak ja to nazywam "buntownicze" podejście do sprawy czyli Pastrana to, Pastrana tamto, Pastrana na kazdej okładce, wszedzie o Pastranie czyli Pastrana jest be, jak wszyscy go uwielbiają to ja NIE bo nie ide za większością wtedy wole stworzoną własnie dla mnie Metal Mulishe ;) Oczywiscie to tylko moje zdanie tak mi się poprostu wydaję a jak jażdy moge się mylić..nie zgodze się też z wysranym DBF'em, wydaję mi się że pierwszy flip wogóle tez nie był w jakimś pieknym stylu wykonany ... jak wykona takich z 50 to w koncy bedzie go wykonywal po swojemu... jesli uwazasz ze ktokolwiek inny czy nawet osobiscie przy odpowiednich umiejetnosciach zrobil bys w to lepszy w stylu ... coz twoja sprawa ode mnie napewno dostal bys skrzynke piwa ... :)

Podrażnie się troche i powiem jeszcze coś o Tavisie a konkretnie co ja w nim widze :D Koleś w 100% wykorzystuję swoje możliwości i chwala mu za to, koles bardzo kreatywny a za tym idzie rozwoj tego sportu i chwala mu za to .... poza tym podoba mi się własnie jego(ich) "style" podejscie do zycia i do tego sportu (jak i kazdego innego), po obejzeniu wszystkich NC i Revelation199 stał się poprostu moim idolem zresztą Bartram i Renner też i nie chodzi o to CO wykonują ale JAK to robią ...

cross-demons
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 112
Rejestracja: pt, 15 lip 2005, 22:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K2
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: cross-demons » pt, 11 sie 2006, 22:38

No Grzesiek, ale żeś walnął wypracowanko :D . Ale w 100% popieram, jesteśmy daleko w tyle za światem, ale realia mamy takie jakie mamy i mam nadzieje, że chociaż coraz więcej osób zacznie się bawić w fmx, skakać z ramp, bo wcale nie jest to takie łatwe jak od wyskoku jest kilka albo kilkanaście metrów, a potem ściana i dopiero lądowanie. No ale sam lot to już poezja, jak więcej osób zacznie się w to bawić to napewno polski freestyle nabierze tempa. No i tak jak piszesz Gregu: make trick's and party... party, party 8) . Klimat przede wszystkim, na całym świecie wszyscy freestylerzy walczą ze sobą w zawodach, ale jak ktoś zrobi coś nowego to nie jest zawiść tylko radość i chęć wykręcenia tego tricku samemu i jeszcze lepiej, w depo to są dla siebie mega ziomy, a potem na after party wszyscy imprezują razem do rana. I liczę, że ten klimat i u nas się rozwinie, że coraz częściej da się zorganizować jakies amatorskie turnieje freestylowe, że poczujemy ten klimat, tak jak my czuliśmy jak zabawiliśmy w zielonce. Pozdro chłopaki, i Gregu zbieraj Darka bo czekamy nad morzem, na razie jest 2:0 dla nas w odwiedzinach :wink:

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » sob, 12 sie 2006, 00:13

Taa racja Incana od dłuższego czasu przyglądam się temu forum i normalnie jedyne co przebija to typowo polska zawiść , zazdrość, a każdy to poprostu wszystko wie, a każdy trick poniżej back flip heelclicker to syf. Chłopaki nie oto chodzi we freestylu. Uwierzcie mi interesuje się tym juz jakiś czas jeżdże po różnych imprezach i tylko polacy tworzą jakąś taką dziwaczną atmosferę. To jest Polska u nas wszystko zaczyna sie później chodźby ze względu na finanse. Więc cieszmy sie z tego że coś sie dzieje> Ja podziwaim wszystkich którzy coś robią, jeżdżą budują rampy, skaczą. Liczy się freestylowa impreza każdy robi jak potrafi a my to szanujmy i doceniajmy. Nic coś skrytykujecie skoczcie z rampy zobaczcie jakie to przyjemne. ja to mam za sobą tydzień temy skoczyłem pierwszy raz zrampki za 5 razem miałem niezłego dzwona do dziś mam spuchniętą nogę rampa moze stała z 5 metrów od góry i co mam sie wstydzić? że nie stała na 20 metrach.skok z rampy to inna bajka. Ja sie cieszę że sie przełamałem i właśnie o to chodzi we freestylu xz tego sie czerpie przyjemność i pokonuje własny strach a nie przeciwników.
W zeszłym roku w Madrycie Travis powiedział że gdy sie ściga na wyścigach to byłby wstanie wywalić kolesia z toru żeby wygrać a we freestylu tego nie czuje gdywidzi trick jakiś nowy u kogoś to sie cieszy i myśli sobie kurde świetny trick bo cieszy go że ten sport sie rozwija.
Dlatego podobało mi sie jakprzyjechała ekipa cross demons do zielonki i zrobil;iśmykonkurs freestylowy chłopaki skakali z ramp , skok wzwyż, ale zawody roztrzygnęły się za pomocą pewnej freestylowej konkurencji jaką było picie browara na czas z rury. bo chodzi żeby był czad i wesoło
A więc przestancie zrzędzić jak kwoki tylko popczujcie freestyle i jego klimat bo ten sport to nie same tricki, styl ubierania i ostra muza. To przede wszystkim styl bycia i podejście.
Make trick's and party
Pozdro dla wszystkich szczególnie dla cross-demons Bartka Ogłazyi Dara Kłopota.
Ufff ale nabazgrałem ale czułem że trzeba
=D> naprawde dobrze powiedziane. Jednak każdy ma swoich faworytów i idoli tak jak moim Mistrzem jest Deegan za CAŁOKSZTAŁT a nie za to że ma fajne dziary.
but only the devil responded cause god wasn't there...

incana
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: sob, 6 maja 2006, 15:35
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: glogow
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

FMX

Post autor: incana » sob, 12 sie 2006, 00:39

NO WRESZCIE NORMALNE WPISY BARDZO SIE CIESZE ZE KUMATA CZACZE SUPER GIT BACKFLIP.POZDRAWIAM CALA EKIPE KTORA WIE O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI.TO JE POLSKA ZAWSZE W TYLE ALE COZ CZA CISNAC CO SIE DA.3 MAM ZA WAS KCIUKI ZA WSZYSTKICH PAMIETAJCIE ZA WSZYSTKICH .NA ZDROWIE.TRZEBA SIE SZANOWAC A NIE SRAC WE WLASNE GNIAZDO BO TO NAJPROSTRZE.CZE

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » sob, 12 sie 2006, 09:32

Do ENZO: co do Adamsa mam podobne zdanie jak ty dla mnie oon miał być sportowcem który uprawia lekkoą atletykę nie freestyle,technicznie jest świetny ale brakuje mu tego luzu. Opowiem ci że w zeszłym roku w Madrycie po skakaniu było after party. Gdzie przyszli wszyscy oprócz Twitcha, Adams sie troszke napił i chodził jak dziecko we mgle prawie z nikim nie gadał mam wrażenie że on nie ma takich szczerych kumpli wśród freestylerówbo dla niego liczy sie najbardziej rywalizacja.
A teraz dalsza historia Night of the Jumps Berlin. poszedłem odwiedzić Bartka w jego boksie, jednocześnie pozaglądałem do kilku innych boksów zawodników i ich zachowanie przed skakaniem to cały freestyle. Andre Villa siedziłą sobie na biku z wielkimi słuchawkami na uszach i chętniezemnąpogadał
poprostu wesoły świat freestylu
freestyle for life

enzo
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 9 sie 2006, 22:20
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: enzo » sob, 12 sie 2006, 13:25

hehe też tak chce ;), w tym roku wybierałem się do Madrytu ... ale finansowo nie dam rady ... ale może w przyszłym się uda ;)

... Freestyle 4 life ;)

PEACE

PS. A może się zbierze ekipe z forum ... ;) Ja bym się pisał na taki wyjazd !..ale to tylko tak na przyszłość :) :D

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » ndz, 13 sie 2006, 20:25

Wiadomo że ten klimacik najbardziej się liczy, ale nie rozumiem dla czego mielibyśmy nie dyskutować kto jest najlepszy. Klimat klimatem, ale umiejętności umiejętnościami. Każdy ma swojego ulubionego zawodnika i niech tak zostanie.

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » śr, 16 sie 2006, 07:50

A pewnie ze trzeba dyskutować , każdy ma swoich ulubieńców. Moim jest Andre Villa, po pierwsze za klimat (pełen luz), po drugie za lekkość w trickach i styl. Po za tym miałem okazje z nim pogadać w Madrycie i Berlinienaprawde spoko gość. Pastrana powiedział że w zeszłym roku w Madrycie Andre miał najlepszą próbętricku niestety miał upadek.Była to 360 taka klasyczna jak Pastrany.
Pozdro All
freestyle for life

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » ndz, 10 wrz 2006, 13:55

to juz w czwartek :D

robimy wyjazd i mamy jeszcze 1 miejsce ...jacys chcetni?!?!
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

enduroboy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 414
Rejestracja: ndz, 23 lip 2006, 00:46
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: enduroboy » śr, 13 wrz 2006, 18:00

czy idzie ktos w czwartek do cinema-city w toruniu na x-fighters ? :wink:

kams
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 377
Rejestracja: śr, 15 mar 2006, 13:44
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa -wawer zb&art
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kams » śr, 13 wrz 2006, 20:00

nom ja ide do CINEMA CITY ale w WWA ahahah
będą ostre whipy :arrow: :partyman: :partyman: hahah ostre wychylenia

wrazie co napiszcie kto wygrał heheahehehehaeheah :twisted: :twisted:

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mały » czw, 14 wrz 2006, 00:48

enduroboy pisze:czy idzie ktos w czwartek do cinema-city w toruniu na x-fighters ? :wink:
No, kilku nas idzie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”