FMX - Katowice 2006

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » śr, 29 lis 2006, 16:11

Greg nie rozumiesz mnie chyba za bardzo... nie chce zeby wyszlo sie teraz tlumacze ale musze pewnym zazuta zaprzeczyc jakie kierujesz w moja strone.
Ja osobiscie Dara nie znam. slyszalem o nim rozne rzeczy< i pozytywne i negatywne> Wiem ze jest znany i lubiany i wiem ze ma zajawke..Co do przylozenia sie to nie jest to w kontekscie krytyki ale poprostu zycze mu tego ze po przez przylozenie<ktore jak wiem juz ma> osiagnal cos . jako pierwszy polak zaczal trenowac backa a to juz osiagniecie.Co do skakania do basenu to musi sie przelamac co nie jest latwe< jak juz wczesniej napisalem , nie wiem czy zwrociles uwage>. moze przesadzilem z tym wiecej riderow z mx . ok za to sorka to nie bylo mile z mojej strony :/
Daro jest wg mnie dobrym zawodnikiem i jesli sadzicie ze teraz sie tlumacze WASZA SPRAWA!!!! to ze mnie zle zrozumieliscie nie oznacza tego ze po nim jade. Moglbym to robic gdybym wogole potrafil freestylowac, jednak nawet gdy ktos jest lepszy od drugiego nie ma prawa sie z niego smiac.

Ja slyszalem po NofTJ obrazanie Kłopota i jesli uwazasz ze go obrazam <a zycze mu jak najlepiej> to ciekawy jestem co na to bys powiedzial...
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

wiśnia89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: śr, 29 lis 2006, 11:54
Motocykl: Yz250f 09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bronx Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: wiśnia89 » śr, 29 lis 2006, 18:01

Czy ktos nie wie dlaczego nie pokazywali takiej imprezy w tv?? bo nie wszyscy milosnicy FMX mogli tam byc a w tv nic nie pokazali tylko w TVP1 pokazali 10s. urywek i to wszystko :cry:

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » śr, 29 lis 2006, 18:08

Dlatego że jeżeli nie zapłaciłeś to sobie nie obejrzysz i tylko z tego powodu.
pozdr.
RS SERWIS

bandoG
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: śr, 29 cze 2005, 13:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: bandoG » pt, 1 gru 2006, 09:04

Było fajnie, moja ekipa miała miejsca rząd przed chłopakami z Cross Demons. Atmosfera fajna, ludzi sporo tylko, jak się okazało spodek to za mała arena na fmx. Wyraźnie brakło miejsca. Dlaczego nie można było cofnąć banerów reklamowych żeby zawodnicy nie musieli za każdym razem przez największą hopę wracać? Myślę że next time lepiej zrobić to pod gołym niebem, na jakimś stadionie albo co....
800 Brutto Hardcore Crew Cieszyn

http://livinghardcore.fotolog.pl/

piotrek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: pn, 2 paź 2006, 10:15
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: piotrek » pt, 1 gru 2006, 10:29

moje wrazenia po zawodach pozytywne FMX idzie do przodu Gratuluje polakom występu mimo tego że nieawansowali do finału (być może troche sie zestresowali bo skakali przed własną publicznością) Ogłaza naprawde pokazał co potrafi Kłopot owiele słabiej ale on znowu owiele pużniej zaczoł skakać -myślałem pocichu że zrobi tego bekflipa Tak czy siak gratuluje obu bo dla prawdziwego sportowca sam udział sie liczy (w końcu nazwane to było MISTRZOSTWA ŚWIATA !) Oprawa no troche tragedia w kopalni spowodowała że brakło rozmachu No a z tymi rozbiegami to naprawde ja bym sie nigdy nieodwazył skoczyć (bałbym sie nawed gdyby były kilka razy dłuższe ;) he he)
Czy na innych obiektach gdzie rozgrywały sie takie zawody też było tak mało miejsca ?
Wszystko jest możliwe...
...tylko nie wszystkojest łatwe :]

bandoG
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: śr, 29 cze 2005, 13:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: bandoG » pt, 1 gru 2006, 12:26

obejżyj sobie na youtube.com finał x-games to zobaczysz jak jest przygotowany tor. Wiem że w stanach jest wszystko większe, ale w Madrycie na X-fighters hopa była wielka. Wydaje mi się że czym więcej czasu zawodnik ma w powietrzu tym lepiej i bezpieczniej oraz EFEKTOWNIEJ. Na katowickiej hopie nawet Pastrana by cudów nie pokazał.
800 Brutto Hardcore Crew Cieszyn

http://livinghardcore.fotolog.pl/

cross-demons
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 112
Rejestracja: pt, 15 lip 2005, 22:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K2
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: cross-demons » pt, 1 gru 2006, 15:36

bandoG
Było fajnie, moja ekipa miała miejsca rząd przed chłopakami z Cross Demons.
Hehe, a się zastanawiałem czy to nie ktoś z forum bo pamiętam że czytałem że ktoś wykupił cały rząd. Dobrego mieliście tam zawodnika :D co tańczył, śpiewał i szalał ostro,śmiesznie było :lol:
Myślę że next time lepiej zrobić to pod gołym niebem, na jakimś stadionie albo co....
Może latem, ale dużo jest niewiadomych opcji z pogoda, przede wszystkim wiatr, deszcz też przeszkadza, a poza tym z miejscami dla kibiców wtedy gorzej, chyba że tak jak mówisz stadion, to tor mógł by być jak na xgames, ale kto wyłoży tyle kasy na przygotowanie, wtedy bilety po 500zl :?
Chłopaki coś za rok wymyślą, w berlinie w tym roku też inaczej było ustawione niż rok temu i było dużo lepiej.

Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » pt, 1 gru 2006, 16:54

BandoG bylem w Madrycie na X figters i jedno co ci powiem < oczywiscie nie zlosliwie a dla twojego info> to wszystko w tv wydaje sie wieksze ;] powaga mowie teraz. tez jak ogladalem w tv mowilem : o kurde wielka arena ,duzo miejsca itp itd jednak jesli o chodzi o miejsce DLA ZAWODNIKOW to nie powiem zeby bylo go duzo. Kazdy kto ogladal choc raz x fighters wie ze akurat rozpedzaic sie gdzie maja<bo robia to za arena> ale jesli by tego rozpedu nie bylo to male szanse ze imprezy by wygladala jak wyglada. A co do trybun i kibicow..... ho ho :D tego opisac sie nie da :D

na przykladzie podam jak TP wjechal a tam 26tys ludzi zaczelo sie DRZECZ nie krzyczec a DRZEC :D
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » pt, 1 gru 2006, 19:49

Też byłem na X-fighters i na kilku runach NOTJ z rozpędami bywa różnie.Ale na ogół jedno sie nie zmienia rampy ustawionesą między 19 a 22 metry.Nie licząc kickerów ustawionych bliżej i tak jest też na x fighters.Tam gdzie są duże hale na NOTJ dokłada się fun box czy np. ściane.Ale generalnie rozbiegi tak nie są zbyt długie.Sekunda zawachania i cie nie ma.Niestety innej hali u nas brak.a pogoda zbyt kapryśna.Tak sobie myślę że to wstyd że nie ma w Polsce hali w której nie zmieścił się porządny tor.W katowicach rozmawiałem z zawodnikami imówili że tor jestbardzo trudny, że zamiastna tricku myślisz czy do lecisz.Dlatego tym bardziej im gratuluje, a szczególnie Podmolowi flipów.
FMX CAMP 2007-szczegóły niebawem
freestyle for life

bandoG
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: śr, 29 cze 2005, 13:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: bandoG » pn, 4 gru 2006, 19:22

Drobka27mx pisze:BandoG bylem w Madrycie na X figters i jedno co ci powiem < oczywiscie nie zlosliwie a dla twojego info> to wszystko w tv wydaje sie wieksze ;] powaga mowie teraz. tez jak ogladalem w tv mowilem : o kurde wielka arena ,duzo miejsca itp itd jednak jesli o chodzi o miejsce DLA ZAWODNIKOW to nie powiem zeby bylo go duzo. Kazdy kto ogladal choc raz x fighters wie ze akurat rozpedzaic sie gdzie maja<bo robia to za arena> ale jesli by tego rozpedu nie bylo to male szanse ze imprezy by wygladala jak wyglada. A co do trybun i kibicow..... ho ho :D tego opisac sie nie da :D

na przykladzie podam jak TP wjechal a tam 26tys ludzi zaczelo sie DRZECZ nie krzyczec a DRZEC :D
co nie zmienia faktu że troche za mało miejsca było, choć powierzchni w spodku było dość. wystarczyło przesunąć reklamy. Czekam na przyszły rok, mam nadzieję że Mat Rebaud wystąpi bo bym underflipa chciał na żywca zobaczyć....
800 Brutto Hardcore Crew Cieszyn

http://livinghardcore.fotolog.pl/

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » pn, 4 gru 2006, 19:59

Dzisiaj bedzie to w TV na TVN TRUBO o 20!
pozdr.
RS SERWIS

bandoG
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: śr, 29 cze 2005, 13:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: bandoG » pt, 8 gru 2006, 09:56

cross-demons pisze:
bandoG
Było fajnie, moja ekipa miała miejsca rząd przed chłopakami z Cross Demons.
Hehe, a się zastanawiałem czy to nie ktoś z forum bo pamiętam że czytałem że ktoś wykupił cały rząd. Dobrego mieliście tam zawodnika :D co tańczył, śpiewał i szalał ostro,śmiesznie było :lol:
No to macie los fotkos dela publicos!


Cross-Demons Satanos


Cross-Demons watchos freestyleos



bandogos familios
800 Brutto Hardcore Crew Cieszyn

http://livinghardcore.fotolog.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”