CROPP FMX CAMP 2008

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
Autor tematu
grześ-czerwiec
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: śr, 12 mar 2008, 20:44
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: grześ-czerwiec » pt, 14 mar 2008, 10:16

Witam wszystkim maniaków fmx
A więc tak fmx camp odbędzie się na pewno i to dzięki wydatnemu wsparciu marki Cropp.
Termin 25-29 czerwca a więc już w wakcje.
Całe pięć dni latani i imprezowania do dyspozycji trzy lądowania, rampy dla początkujących jak i te o wymiarach stosowanych w mistrzostwach świata.
No i oczywiście basen z gąbkami, ostatnio poprawiony z dosypanymi gąbeczkami - będzie dostępny tylko dla tych co skaczą z ramp na chopy...
Ostatni dzien będzie konkursowy. Najpewniej będzie to finał nieoficjalnego pucharu Polski a pierwsza część odbędzie się 2 tygodnie wcześniej u chłopaków w Tarnowie.
Ostatni dzien to też kapele na żywo i takie tam.
Wszystki szczegóły, plan...itp pojawią sie w ciągu tygodnia na http://www.fmxcamp.pl
pytania na info@fmxcamp.pl
No to szykujcie maszyny i planujcie wakacje....bo damy czadu..
aha i mam kilka niespodzianek ale na razie o tym sza, jedno jest pewne w zeszłym roku był próbny teraz damy czadu...czekam na was maniacy wysokich lotów
pozdro 666
grześ

hubertmx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: sob, 13 paź 2007, 20:59
Motocykl: Yamaha YZ 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: hubertmx » sob, 15 mar 2008, 10:25

Super! Fajnie że się odbędzie i że jest sponsor.
Postaram się przyjechać, chociaż dopiero zaczynam moją przygodę z FMX-em.
A jak wygląda sprawa zakwaterowania, jest na własny koszt, i samemu trzeba znależć nocleg?
Gdzie będą stały motocykle, czy będą zabezpieczone przed kradzieżą. Jaki będzie koszt imprezy, i do kiedy można się zgłaszać?
it's a lie we could't learn to fly

Autor tematu
grześ-czerwiec
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: śr, 12 mar 2008, 20:44
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: grześ-czerwiec » ndz, 16 mar 2008, 16:33

W ciągu tygodnia pojawią się wszystkie informacje na http://www.fmxcamp.pl
Ale juz teraz moge odpowiedzieć że motocykle trzymane będą w jednym miejscu zabezpieczone i pilnowana, zresztą impreza jest ubezpieczona.
Podczas treningów cały czas będzie czuwać obsługa medyczna(karetka).
Co do noclegu to śpimy w tym co przywieziemy:) to jest camp i śpimy w campingach i namiotach.można spać w busach.Dla kilku pierwszych zgłaszajcych się będą dostepne przyczepy campingowe(ilość ograniczona) ale uwierzcie mi zeszłym roku nikomu namioty nie przeszkadzały.
Dla tych co byli to małe info że wiele rzeczy się z mieni i będzie z wiekszym rozmachem.
Ale najważniejsze - na camp jedziemy polatać i pojeździc, oraz nauczyć sie czegoś nowego.
Co do wyzywienia to we własnym zakres9ie ale będzie można wykupić obiady za niecałe 10 zł.Ale mówię wszystkie szczegóły w tym tygodniu na stronie.
Cena za cały camp to najpewniej 100 zł i w sumie tą kwotę przeznaczam na karetki.
I teraz najważniejsze.Nie przejmujcie sie jak nic nie potraficie camp jest po to byście się coś nauczyli i podpatrywali innych. bedzie można dowiedzieć sie wiele rzeczy na temat motocykli i budowy ramp, basenu...no to zapraszam.
pozdro 666
grześ

maniak509
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 28
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 00:08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: maniak509 » czw, 20 mar 2008, 00:36

Siemanko.. Napewno będe..;] ale ja mam Yz250F . Wiec jak tam jest z czterosówami;] bo niechce być sam:D:P..
Moje serce nie bije dla żadnej super laski moje serce bije dla FMX-u

Camaro
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 172
Rejestracja: śr, 12 mar 2008, 06:32
Motocykl: KTM 250 SXF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: Camaro » czw, 20 mar 2008, 07:24

grześ-czerwiec pisze:W ciągu tygodnia pojawią się wszystkie informacje na http://www.fmxcamp.pl
Ale juz teraz moge odpowiedzieć że motocykle trzymane będą w jednym miejscu zabezpieczone i pilnowana, zresztą impreza jest ubezpieczona.
Podczas treningów cały czas będzie czuwać obsługa medyczna(karetka).
Co do noclegu to śpimy w tym co przywieziemy:) to jest camp i śpimy w campingach i namiotach.można spać w busach.Dla kilku pierwszych zgłaszajcych się będą dostepne przyczepy campingowe(ilość ograniczona) ale uwierzcie mi zeszłym roku nikomu namioty nie przeszkadzały.
Dla tych co byli to małe info że wiele rzeczy się z mieni i będzie z wiekszym rozmachem.
Ale najważniejsze - na camp jedziemy polatać i pojeździc, oraz nauczyć sie czegoś nowego.
Co do wyzywienia to we własnym zakres9ie ale będzie można wykupić obiady za niecałe 10 zł.Ale mówię wszystkie szczegóły w tym tygodniu na stronie.
Cena za cały camp to najpewniej 100 zł i w sumie tą kwotę przeznaczam na karetki.
I teraz najważniejsze.Nie przejmujcie sie jak nic nie potraficie camp jest po to byście się coś nauczyli i podpatrywali innych. bedzie można dowiedzieć sie wiele rzeczy na temat motocykli i budowy ramp, basenu...no to zapraszam.
pozdro 666
grześ

Panowie jesteście wielcy że robicie coś takiego .... xD genialnie .... będę na pewno ....do kiedy zgłuszenia ... ?? i czy są jeszcze miejsca bo nie chce się obudzić nie powiem gdzie =] xD a takie śmieszne pytanko jak to będzie z benzyną ... xD mam brać baniak 50 litrowy =] xD hahhahha


!!! Metallica + motocross = orgazm !!!

Autor tematu
grześ-czerwiec
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: śr, 12 mar 2008, 20:44
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: grześ-czerwiec » czw, 20 mar 2008, 08:59

siem zainteresowani
Wszystkie info bedą na stronie ale chwilkę to trwa bo się właśnie produkuje nowy jej design.
Ale co do miejsc to spokojnie zresztą jak znam życie to zapowie sie stu a przyjedzie z 30.Ludzie jacyś wstydliwy są:)
Przypominam abyście nie przejmowali się umiejętnościami, camp to nie zawody(tylko ostatni dzien jest pokazowo-konkursowy)abyście mogli poczuć jak to jest na zawodach. Camp jest po to byście sie nauczyli czegoś...Dla mnie wielcy będą nawet ci co przyjadą i przez 3 dni będą katować tor a w ostatni dzien nagle sie przełamią i wjadą na rampe...camp jest dla wszystkich.
Co do paliwka to będzie na miejscu...Info pełne wkrótce.
pozdro 666
grześ

Camaro
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 172
Rejestracja: śr, 12 mar 2008, 06:32
Motocykl: KTM 250 SXF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: Camaro » czw, 20 mar 2008, 09:09

grześ-czerwiec pisze:siem zainteresowani
Wszystkie info bedą na stronie ale chwilkę to trwa bo się właśnie produkuje nowy jej design.
Ale co do miejsc to spokojnie zresztą jak znam życie to zapowie sie stu a przyjedzie z 30.Ludzie jacyś wstydliwy są:)
Przypominam abyście nie przejmowali się umiejętnościami, camp to nie zawody(tylko ostatni dzien jest pokazowo-konkursowy)abyście mogli poczuć jak to jest na zawodach. Camp jest po to byście sie nauczyli czegoś...Dla mnie wielcy będą nawet ci co przyjadą i przez 3 dni będą katować tor a w ostatni dzien nagle sie przełamią i wjadą na rampe...camp jest dla wszystkich.
Co do paliwka to będzie na miejscu...Info pełne wkrótce.
pozdro 666
grześ

Ja pewnie ściągnę z Łodzi z 3 osoby ... fajna sprawa ... ciekawe czy dam rade przez cały tydzień katować motocykl ... xD hehe


!!! Metallica + motocross = orgazm !!!

$BACHU$
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 64
Rejestracja: śr, 1 sie 2007, 13:38
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: $BACHU$ » pt, 4 kwie 2008, 10:52

siemka! mam pytanie czy na campie motory są zabezpieczane przed kradzieżą i w jaki sposób? i czy jest dostęp do paliwa czy cały zapas trzeba wziąć ze sobą?

pozdro
zawsze 2t!!!!

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CROPP FMX CAMP 2008

Post autor: MX_Bartek » pt, 4 kwie 2008, 13:49

grześ-czerwiec pisze:W ciągu tygodnia pojawią się wszystkie informacje na http://www.fmxcamp.pl
Ale juz teraz moge odpowiedzieć że motocykle trzymane będą w jednym miejscu zabezpieczone i pilnowana, zresztą impreza jest ubezpieczona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”