Red Bull X- Fighters Madryt 2007

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » sob, 28 lip 2007, 00:51

Kaze pisze:Aż sie odechciewa oglądać. Takiego chamstwa dawno nie oglądałem. I tu motocross ma przewage bo nikt nie zadecyduje o tym kto pierwszy przekroczy mete. Żal dupe ściska.
Nate jak zwykle potraktowany niesprawiedliwie. kij z takim sędziowaniem.
dokładnie ;/ kurna przejaz zajebisty a mala gleba na sam koniec przekresliła wszystko :? podobal mi sie przejazd Podmola ale Adams był faworytem zawodów :twisted:

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » sob, 28 lip 2007, 00:51

Nate RLZ!!WG mnie pokonał by pastrane...a sędziowe ...jakiś bej z formuły 1 miał dawać głoś za publiczność ,dal na mata zamiast na Adamsa ,było słychać gwizdy oj dali sędziowe dupy...ale podobało mi się jak pastrana prostował koło:)

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » sob, 28 lip 2007, 01:04

No ale trzeba było ustawić zawody tak żeby Pastrana spokojnie mógł dojechać po zwycięstwo. Nie mam nic do Travisa, jest to świetny zawodnik blebleble itd ale odnosze wrażenie że sędziowie czasami ułatwiają mu zwyciężanie...i zwykle kosztem Adamsa.
FMX to po prostu mało sprawiedliwy sport, coraz częsciej to widze.

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » sob, 28 lip 2007, 01:32

teraz w FMXie chodzi głównie o ogromne pieniądze ;/;/

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » sob, 28 lip 2007, 01:54

motochłopiec pisze:teraz w FMXie chodzi głównie o ogromne pieniądze ;/;/
Ale napewno bajdziej atrakcyjny byłby finał Travis vs.Nate,i bardzije zacięty,chodz tak jak mówi Kaze i tak by poszli Pastranie ,chyba ze by zaliczył łate.Ale wg mnie pastrana jako koleś jest spoko,kiedyś czytałem artykuł jak powiedizał "Nate jest odmnie lepszy bo jak robi bardzo trudny trik w jego wykonaniu wyglada bardzo prosto i lekko"-czy jakoś tak.Ale w madrycie powinien wygrać Adams

enduroboy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 414
Rejestracja: ndz, 23 lip 2006, 00:46
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: enduroboy » sob, 28 lip 2007, 07:35

IGI CROSS pisze:
motochłopiec pisze:teraz w FMXie chodzi głównie o ogromne pieniądze ;/;/
Ale napewno bajdziej atrakcyjny byłby finał Travis vs.Nate,i bardzije zacięty,chodz tak jak mówi Kaze i tak by poszli Pastranie ,chyba ze by zaliczył łate.Ale wg mnie pastrana jako koleś jest spoko,kiedyś czytałem artykuł jak powiedizał "Nate jest odmnie lepszy bo jak robi bardzo trudny trik w jego wykonaniu wyglada bardzo prosto i lekko"-czy jakoś tak.Ale w madrycie powinien wygrać Adams
no zgadzam sie Toba IGI, moim zdanie tez powinien być finał Nate vs. Travis. Ma facet zawsze pecha :/ Ciągle jest w czołówce ale coś nie może wygrać :/

Autor tematu
Bart03
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 332
Rejestracja: pn, 11 cze 2007, 18:19
Motocykl: e ponad wszystko
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Bart03 » sob, 28 lip 2007, 11:06

Zgadzam się z WAMI sędziowie powinni być bezstronni i przedewszystkim powinni to być ludzie związani z freestylem a nie jakiś LIUZZI Z F1 :x który miał być NIBY głosem publiczności(a wcale nie zwracał uwagi na PUBLIKE)Ja bardzo lubie Pastrane, może mniej Adamsa- ale to co mu zrobili sędziowie to przegięcie Nate powinien być w FINALE :!: Ale na razie ><- Fighters to zawody w których bardziej chodzi o SHOW a nie są to prawdziwe zawody ''sportowe'' :lol: PASTRANA RLZ :wink:
Ostatnio zmieniony wt, 31 lip 2007, 15:14 przez Bart03, łącznie zmieniany 1 raz.

Motocross#Supermoto#Speedway#RPF#FMX


>FSW<

Autor tematu
Bart03
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 332
Rejestracja: pn, 11 cze 2007, 18:19
Motocykl: e ponad wszystko
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Bart03 » sob, 28 lip 2007, 11:09

A tak gdy Matt jechał z Travisem w finale - to już było wiadomo kto wygra, i finał nie był zabardzo ekscytujący :roll:

Motocross#Supermoto#Speedway#RPF#FMX


>FSW<

wolek1993
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 171
Rejestracja: wt, 10 lip 2007, 11:26
Motocykl: yamaha YZ125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: bolesław koło olkusza (tor Sławków)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: wolek1993 » sob, 28 lip 2007, 21:49

sędziowie naprawde zawalili Adams miał piękny przejazd:!: a tak wogule stało mu się coś :?: a Libor coraz lepiej jeździ (bardzo mi się podobał jego przejazd) ale najfajniejszy trick to backflip z podwójnym can-canem(nie wiem czy dobrze napisałem) w wykonaniu Mata :twisted:

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » ndz, 29 lip 2007, 13:57

Hej ludziska.Byłem w Madrycie jako dziennikarz, rozmawiałem z sędziami. Wszyscy się spodziewali że Adams wygrał. Ale przy tym uderzeniu w bandę złamał palec i nie mógłby kontynuować jazdy dalej.Sędziowie wiedzieli o tym(maja słuchawki)
Dla mnie największym kolesiem tych zawodoów obok Adamsa był libor podmol który miesiąc nauczył się cliffhanger flipa i underflipa. Żadnego z tych trików nie zrobił wcześniej na ziemię. Myślę że będzie o nim jeszcze bardzop głośno.
Pozdro for all
freestyle for life

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » ndz, 29 lip 2007, 14:38

No i co z tego że nie mógł jechać dalej,dwa skoki mniej ale adams miał 1000razy lepsze. jak tak dalej będą sęziować w madrycie to te zawody to będzie rzenada.A libor naprawde robił wszystko co w jego mocy!

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » ndz, 29 lip 2007, 15:23

Ja wszystko rozumiem. Ale greg słychać było jak ludzie wyli podczas podnoszenia werdyktów. Adams powinien chociaż mieć przyznany głos publiczności i tutaj był ewidentny błąd sędziego. Reszta wiedząc że nie pojedzie dalej mogła głosować na Mata.
A tak btw mam do Ciebie pytanie Greg. Wiem że sie orientujesz w tym temacie - możesz mi powiedzieć kto zaprasza i co decyduje o tym kogo zaproszą na takie zawody jak X-games czy X-fighters? Bo osobiście dziwi mnie to że ciągle są zapraszane te same osoby a jest wielu zawodników którzy z palcem w dee mogliby sięgnąć po zwycięstwo. Nie bede tu rzucał nazwiskami ale jest jeden talent który na zawołanie robi np three sixty z no handerem, three sixty z heelclickerem, ruler backflipa double backflipa i 720 do basenu - pewnie już wiesz o kim mowa. Dlaczego taki ktoś nie został zaproszony?
A podmol jeszcze bedzie dyktował w europie i na świecie, pokazał klase facet.

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”