Redbull X-fighters 2007

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
Autor tematu
bandoG
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: śr, 29 cze 2005, 13:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Redbull X-fighters 2007

Post autor: bandoG » pn, 30 kwie 2007, 15:38

Dzisiaj wieczorem można będzie obczaić relację z Mexico City na Polsacie, a dla tych co mogą usnąć przed. lub nie mogą się doczekać wyniki:


1.Dany Torres - 100 (!!!)
2.Nate Adams - 93.5
3.Robbie Maddison - 84
4.Mat Rebeaud - 40
5.Eigo Sato - 30
6.Brian Deegan - 20 (!!!?)
6.Gabriel Villegas - 20
6.Johan Nungaray - 20
6.Gilmar Flores - 20
6.Ronnie Renner - 20 (!!!?)

Wyniki co najmniej ciekawe. Deegan i Renner musieli zaliczyć gleby w pierwszych przejazdach. Anyway, wiedziałem że Torres w końcu zarządzi.
Pastrana skończył karierę, mamy Torresa!

BTW: Poszczęściło się tym co wyjechali do pracy w Irlandii, w maju X-Fighters w Dublinie!
800 Brutto Hardcore Crew Cieszyn

http://livinghardcore.fotolog.pl/

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kruszon » pn, 30 kwie 2007, 20:09

A czemu #199 nie startuje??
Ostatnio zmieniony pn, 30 kwie 2007, 20:31 przez kruszon, łącznie zmieniany 2 razy.
<<WROCŁAWSKI KLUB MOTOCROSSOWY>> DOŁĄCZ DO NAS!
www.motocross.wroclaw.pl
https://www.facebook.com/motocross.wroclaw

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pn, 30 kwie 2007, 20:18

Tu nie chodzi o to że zaliczyli glebe i tak słabo. Kwalifikacje do finału polegały na tym że jeździli parami, ten kto pojechał gorzej odpadał, dostawał 20pkt i możliwość bycia lucky looser'em czyli spośród przegranych jeden wchodził jeszcze do finału. Renner i Deegan pojechali słabo w stosunku do reszty ale Deegan pokazał najlepszy show 8) I o to chodzi przecież. Pozdro
P.S a 199 nie startuje bo przeszedł na emeryture fmx'u. On już swoje zrobił i nie sądze że jeszcze gdzieś wystartuje. Poza tym wycofał sie w bardzo dobrym momencie, jest niepokonany i takiego go świat zapamięta. Torres, Bilko i reszta młodego pokolenia szybko sie rozwija i sądze że Travis niedługo musiałby sie nieźle napocić aby z nimi wygrać. Zacząłby wkońcu przegrywać i kicha a tak jest niepokonany i nikt mu tego nie odbierze.

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kruszon » pn, 30 kwie 2007, 20:34

Kiełbasa pisze: P.S a 199 nie startuje bo przeszedł na emeryture fmx'u. On już swoje zrobił i nie sądze że jeszcze gdzieś wystartuje. Poza tym wycofał sie w bardzo dobrym momencie, jest niepokonany i takiego go świat zapamięta. Torres, Bilko i reszta młodego pokolenia szybko sie rozwija i sądze że Travis niedługo musiałby sie nieźle napocić aby z nimi wygrać. Zacząłby wkońcu przegrywać i kicha a tak jest niepokonany i nikt mu tego nie odbierze.
W FastCrossie jest z nim wywiad. Zapytali się czemu zakończył kariere FMX, a on powiedział żebyśmy się zapytali jego kolan i łokci.
Ale nie na tym koniec. Pastrana jest świetnym kierowcą samochodowym i sam to potwierdził, że zaczyna startować w WRC!!
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
[/i]
<<WROCŁAWSKI KLUB MOTOCROSSOWY>> DOŁĄCZ DO NAS!
www.motocross.wroclaw.pl
https://www.facebook.com/motocross.wroclaw

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pn, 30 kwie 2007, 21:28

A ma ktoś moze jakiś film z tej imprezy??Najlepiej przejazd deegana:D.A Travis zeczywiście świetnie sobie radzi za kółkiem choć X-games wygral fartem...DObrze w WRC też jeździ inny kierowca motocyklowy znany wszystkim Valentino Rossi
pozdro

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pn, 30 kwie 2007, 21:53

W FastCrossie jest z nim wywiad. Zapytali się czemu zakończył kariere FMX, a on powiedział żebyśmy się zapytali jego kolan i łokci.
Ale nie na tym koniec. Pastrana jest świetnym kierowcą samochodowym i sam to potwierdził, że zaczyna startować w WRC!!
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A czego sie spodziewałeś w wywiadzie do gazety? Że napisze że młodzi latają coraz lepiej i dlatego sie wycofał? Ale te jego zdrowie napewno również zaważyło na tym że już nie startuje.

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kruszon » pn, 30 kwie 2007, 22:53

Kiełbasa pisze:
W FastCrossie jest z nim wywiad. Zapytali się czemu zakończył kariere FMX, a on powiedział żebyśmy się zapytali jego kolan i łokci.
Ale nie na tym koniec. Pastrana jest świetnym kierowcą samochodowym i sam to potwierdził, że zaczyna startować w WRC!!
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A czego sie spodziewałeś w wywiadzie do gazety? Że napisze że młodzi latają coraz lepiej i dlatego sie wycofał? Ale te jego zdrowie napewno również zaważyło na tym że już nie startuje.
On jako jeden z 3 osób na świecie ma oddzielony kręgosłup od miednicy, a to jest chyba jakieś nielogiczne! Wiem, że młodzi latają coraz lepiej ale myśle, że głownym powodem jest jego stan zdrowia...
<<WROCŁAWSKI KLUB MOTOCROSSOWY>> DOŁĄCZ DO NAS!
www.motocross.wroclaw.pl
https://www.facebook.com/motocross.wroclaw

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » wt, 1 maja 2007, 01:22

No to się obudziliście te zawody odbyły się prawie 2 miesiące temu.
Ja tam wam polecam niektóre rundki Night of The Jumps takie jak te w Grazu:
360-tki underflipy,superflipy i nazwiska które nigdy się niepojawiły na x-fighters a moim zdaniem powinny.
Czy ktoś z was kojarzy Romain Izo, Remi Bizouard itd...no ludziska świat się już nie opiera na Adamsie czy Bartramie, w europie welu chłopaków wymiata.
Dla wyżej wymienionych i dla Pastrany wielki szacunek, ale uwierzcie mi że na świecie jest teraz wielu nowych naprawde świetnych riderów którzy na x -fighterds sie nie pojawiają.
Jak widzę przejazdy Villegasa czy
Floresa to rówie dobrze mógłby tam startować Bartek Ogłaza i to nie bez szans na wygranie z tymi zawodnikami.
Myślę że w tej chciwli w X fighters już nie chodzi o najlepszych riderów ale o to żeby pokazać riderów z różnych stron świata.

Możecie mi uwierzyć albo nie ale w Europie jest wielu zawodników , którzy wymiatają a praktycznie ich nie znamy bo żeby wystartować np. w x-games to oprócz umiejętności trzeba mieć szczęście, dobrych sponsorów itd...
Polecam naprawdębacznie przyglądać się europie bo tu naprawdę wiele się dzieje.

A Pastrana czy Deegan na zawsze będą królami fmx razem z Bartramem i innymi bo dzieki nim tezn sport stał sie tak popularny.
Pozdro
freestyle for life

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » wt, 1 maja 2007, 09:00

Co do Pastrany to wczoraj w retransmisji mowili ze ma wystapic w 3 rundach X-fighters w tym roku oprocz tej :wink:
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » wt, 1 maja 2007, 09:24

z tego co wiem to miał wystapić też w meksyku ale 2 tygodnie przed imprezą zrezygnował
freestyle for life

GAWRON
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: śr, 7 mar 2007, 08:13
Motocykl: KTM 250 EXC - 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krakow
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: GAWRON » wt, 1 maja 2007, 09:47

Alez ja sie wczoraj wpieniłem :evil: Poszlismy sporą grupa znajomych co Cinema City obejzejc jak zawsze relacje na zywo z X Fighters iiii...
Załamka! To był dramat! to były jakies chwilowe i niewyrazne wycinki z fragmentów zawodów, muzyka ktora szła masakrycznie głosno (tak ze głosniki trzeszczały w kinie a nie grały) i komentator ktorego slychac nie było! Mało tego wyraznie było słychac ze dzwięki motocykli w tunelach były zawsze identyczne i to był podstawiony dzwięk przegazówki i starty ścigacza!!
W zwszłym roku było super bo było na zywo i wogole wszyscy klaskali i dlugo to trwało...
Ludzi jak wychodzili to gwizdali i darli sie ze to chyba jakis zart :/ Z zawodów nie weim kompletnie nic bo nic nie było widac ani słychac :/

xsema
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 101
Rejestracja: wt, 17 kwie 2007, 14:29
Motocykl: brak.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jaworzno \ Katovitze.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: xsema » wt, 1 maja 2007, 10:35

Ja byłam w Cinema City wczoraj i było super.
A tak w ogóle to nikt nie zaliczył gleby. Dani Torres zasłużył na złoto po tym świetnym 'twitch whipie', chociaż szkoda mi było trochę Nate'a Adamsa.
A co do Travisa to wcale nie zrezygnował z freestyle'u, bo wystąpi w następnych 3 rundach. Oby wygrał
F R E E S T Y L E _ M O T O C R O S S

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”