ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
muniek67
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: sob, 27 cze 2009, 19:36
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: muniek67 » wt, 30 lis 2010, 20:10

Kiepsko to widzę zaliczysz glebe i połamiesz wszystkie plastiki :mrgreen:

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: krzysiekFmX » wt, 30 lis 2010, 20:55

Gleby zalicza się wszedzie , i jak bym chcial myslec o glebach to bym sie bał skakac , co do plastików to mozna złamać hyba tylko u chinczyka , juz długo jezdze , dzwonów było kilka i ani sie nie wygiely , pozatym tylni błotnik i przedni mam przyciety więc cięzko im zrobic krzywde . Zadając pytanie miałem na mysli jak mocno i czym to ubic zeby przy londowaniu motor sie nie wbijał ? POZ:DRO
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

ayo
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: sob, 13 lut 2010, 21:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: ayo » wt, 7 gru 2010, 10:47

:P
jak dla mnie pomysl fajny, wiadomo gorzej z realizacja... fajnie byloby miec cos kolo siebie. tez jestem z krakowa, wiec wszedzie daleko (pomijam juz fakt ze jeszcze nawet sprzetu nie mam...). w ostatecznosci zostaje brzesko :rolleyes: moze jednak udaloby sie nakrecic cos w okolicach kraka. chociaz chetnych faktycznie brak. podziwiam kolege za zapal :wink:
"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.
Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"


nie tak miało być...:(

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: krzysiekFmX » wt, 7 gru 2010, 17:13

noom jeżeli nikt nie zacznie działać to samo sie nie zrobi , a pozatym nikt nie chce robić po to żeby miec szacunek wsród innych , że zbudował coś wielkiego tylko po to zeby miec gdzie polatac .Jeżeli Zola dalej chce budowąc latać i rozwijac fmx w polsce a szczególnie małopolsce to ja chętnie mu w tym pomogę , a nawet zoorganizujemy wiekszą liczbę osób aby nie być samym . Na wiosne startujemy i mam nadzieje rozbudować park u Zoli albo wykożystac teren a którym mówił w którymś z poprzednich postów . Zola teraz jest zima a więc popytaj o ten teren , żeby sie dowiedzieć czyj ten teren jest , ile kosztowało by jego dzierżawa albo kupno , najlepiej by było jak by należało do miasta , gminy bo wtedy można by było je wynegocjować za free , POZDRAWIAM
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

seba130394
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 181
Rejestracja: pt, 12 sie 2011, 18:14
Motocykl: RM 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Witkowice/Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: seba130394 » czw, 26 sty 2012, 17:33

Temat zamilkł ja byłbym chętny na coś takiego :D
Rieju RR 50-->Kawasaki kx 85-->KTM sx 450-->Kawasaki kx 250--->Suzuki RM 250
http://fmxlajto.blogspot.com/

zolafmx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 21 gru 2008, 20:37
Motocykl: SUZUKI RM 250 i SUZUKI GSF 600
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jastew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: zolafmx » sob, 28 sty 2012, 11:44

temat zamilkł ale chęć stworzenia miejsca do latania w małopolsce nie. Jesli byłby ktos zainteresowany to zapraszam do Jastwi koło Brzeska, na chwilę obecną posiadam dwie rampy i jedno w miare duze lądowisko, do tego na jesieni zacząłem budowę niedużego basenu z gąbkami, myślę że zda on swój egzamin. Najgorzej jest z miejscem gdyz nie ma go za wiele, ale żeby sie nauczyć skakać wiele nie potrzeba. Więc jesli bedzie ktoś chciał wpaśc to zapraszam serdecznie, gdyż latam sam a każdy chyba wie że samemu to się do dupy trenuje. Poszukam fotki i wrzucę wieczorem albo jutro. Jesli jest ktos zainteresowany do pisac nie wstydzić się ;P
A no i można by zebrać ekipę z południa który by chciała jechać do Artura na Camp
pozdRo

Marcin195
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: ndz, 29 lis 2009, 16:13
Motocykl: Honda CR250 R
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: Marcin195 » sob, 28 sty 2012, 12:48

Ja bym się z wielką chęcią pisał ale pochodzę z Przemyśla i nie mam za bardzo jak się dostać z motorem do Małopolski a tym bardziej do Artura ;/ Mam nadzieję że coś skminie przez ferie i na wiosne jeżeli można by było do Ciebie wpaść to bym się pisał :) Pozdro :D

PS.
Samemu latac na moto to chyba najgorsze co moze być ;/
Leci wróbel bez głowy i myśli:
" Po co mi rower jak nie mam sandałów?"
Jaki z tego morał?
Lodówką się nie ogolisz. :D

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: krzysiekFmX » sob, 28 sty 2012, 20:00

Siema , nie chce żeby uznano to za rzucenie się z motyką na księżyc , ale moje zdanie jest takie że małopolska potrzebuje fmx parku , w którym mogli byśmy się spotykać w weekendy i latać . Ale z tym jest tak , że z tego co ostatnio pamiętam to chętne były 3 osoby , a tyle nie jest w stanie zbudować FMX parku . Podstawa to sponsorzy i można by założyć coś w stylu Daredevil , HCFMX zielona góra .Mysle ze ten temat odswiezy się na góra tydzień a kwestia parku utknie w miejscu jak dotychczas przez brak chętnych . Pozdro i oby było dużo chętnych ;]
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

zolafmx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 21 gru 2008, 20:37
Motocykl: SUZUKI RM 250 i SUZUKI GSF 600
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jastew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: zolafmx » sob, 28 sty 2012, 21:09

podstawa to nie sponsorzy tylko ruszenie w końcu dupska, masz przykład Marcina Łukaszczyka, skakał na starej CZecie i nauczył się na niej paru dobrych tricków, sponsorzy znależli się pózniej, Krzysiek weż przykład z Niego, po co Ci od razu duzy fmx park i 10 ramp? naucz się najpierw podstawowych tricków do których wystarczy Ci jedna rampa a z czasem wszystko się rozwinie. Jak już pisałem wcześniej zapraszam do mnie, niedaleko masz, rampa stoi blisko lądowiska, sam się uczę dopiero. Chcesz załozyc jakis fmx'owy team przez internet? jakoś nie wydaje mi się żeby to wypaliło, do takiego czegoś potrzeba najpierw konkretnie zajawionych ludzi, troche wspólnych treningów i dopiero można gadać o stworzeniu jakiegoś lepszego parku. Spoko, ze duzo o tym piszesz na forum, ale przez samo pisanie nie zdobedziesz umiejętności żeby dobrze skakać.

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: krzysiekFmX » sob, 28 sty 2012, 22:07

spoko , już niedlugo bede miał swoją fure więc z pewnoscią do ciebie wpadne , nawet nie sam bo kumpel też chce zacząc skakać , więc cos zdziałamy , szkoda że nie powiedziales wczesniej że robisz basen z gąbkami , Pablo spalił basen z gąbkami , chciał mi je dać ale nie mialem gdzie zrobić basenu , a miał tych gąbek dosyć dużo , wiec pewnie miał byś już zajebisty basen z gąbkami , bo do nas masz niedaleko , szkoda . Ty masz rampe 9-tke ??? Pozdro.
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

zolafmx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 21 gru 2008, 20:37
Motocykl: SUZUKI RM 250 i SUZUKI GSF 600
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jastew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: zolafmx » ndz, 29 sty 2012, 10:38

nie robiłem jej według planu, więc chyba nie jest to "9", 2,5m wys. i chyba 5,30dł. nie pamiętam dokładnie

puzioartur
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pt, 20 mar 2009, 20:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ROZWIŃMY FMX W MAŁOPOLSCE

Post autor: puzioartur » ndz, 29 sty 2012, 13:59

koszt gąbek to po hurtowej cenie 1 zł za kg (jest to odpad, z którego można pociąć sześcienne kostki ), budowa stalowej rampy to przy obecnej cenie stali 1000 zł krata + 1200 zł sama stal na rampe zakładajac, że sam sobie tą rampe pospawasz (rampa radius 9), nie liczac najazdów. Proponuje zrobic odrazu pozadna rampe, ponieważ mozna nabrac złych nawyków. Co do basenu z gąbkami ja u siebie mam 9 ton i jeszcze brakuje, mozna jeszcze załatwic scinki, ktore nawet za darmo sa do ogarniecia, aczkolwiek nie polecam skakać do scinek z rampy innej niż kicker, poniewaz następuje katapulta z moto po wpadnieciu w nie. Także działajcie chłopaki, jak juz zrobicie to dajcie znac. A puki co zapraszam do mnie na campa :). Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”