TEREN POD BUDOWE FREESTYLE PARKU

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

TEREN POD BUDOWE FREESTYLE PARKU

Post autor: krzysiekFmX » pn, 30 sie 2010, 19:37

Siema , zaczynam przygode z FMX do niedawna latałem na swoim terenie na 2m ale rampe mogłem odsówac tylko na ok 5m gdyż brakuje najazdu . Chciałem zbudowac FMX park albo chociaz profesjonalne londowisko do latania przy którym staneły by 2 rampy. W związku z tym mam pytanie , skąd pozyskać teren , gdyż swojego nie posiadam . Na terenie mojej miejscowosci zbudowany ma zostac park sportów motorowych w którego sklad ma wchodzic freestyle park ale jak narazie jest tylko tor enduro - cross i na fmx park hyba trzeba bedzie jeszcze dlugo poczekac , a jak chce od nowego sezonu zacząc trenowac , prosze o odpowiedzi i z góry dziękuje
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

daromaniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 63
Rejestracja: wt, 13 lip 2010, 09:35
Motocykl: KTM SX 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: TEREN POD BUDOWE FREESTYLE PARKU

Post autor: daromaniak » pn, 30 sie 2010, 22:27

Jak swojego terenu nie posiadasz to raczej lipa. Pozostaje ci albo od rodziny/kumpla, albo zrobić na jakimś opuszczonym, niczyim.

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: TEREN POD BUDOWE FREESTYLE PARKU

Post autor: krzysiekFmX » wt, 31 sie 2010, 07:58

Heh wiesz jak to jest z tym opuszczonym , przez 10 lat kompletne zarosla itp , a jak zaczniesz cos działac to odrazu znajdzie sie własciciel albo nawet kilku . Najprostszym sposobem było by wydzierżawienie terenu , ale ze ma powstac park sportów motorowych to gmina na pewno nie bedzie chciała wydzierżawic , hyba ze od jakiegos prywatnego własciciela . Mam do was pytanie : ile sie placi za wydzierzawienie terenu ok 10x100m , gdzie sie udac ? prosze o odpowiedzi , pozdro
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

zolafmx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 21 gru 2008, 20:37
Motocykl: SUZUKI RM 250 i SUZUKI GSF 600
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jastew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: TEREN POD BUDOWE FREESTYLE PARKU

Post autor: zolafmx » ndz, 5 wrz 2010, 10:44

Zdaje mi się że musisz isc do gminy, oni mogą Ci powiedziec o takich nieuzytkach, które mozna wydzierżawić, dadzą Ci adres właściciela i gadaj z nim, cena zalezy od rodzaju terenu, jak jest teren co się nie nadaje jako działka budowlana albo rolna to może Ci nawet za flaszke wódki wydzierżawi, jeszcze zalezy na jaki czas

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”