Tory na Podlasiu

Autor tematu
NEKAONE
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 16:21
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Siemiatycze
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Tory na Podlasiu

Post autor: NEKAONE » sob, 11 mar 2006, 13:55

klub '' Quercus' z Romanówki dysponuje dwoma torami , jeden znajduje się przy siedzibie klubu w Romanówce , tylko nie wiem czy to można nazwać torem , jest wysypane kilka hoopek i zakrętów... A drugi tor znajduje sie w Siemiatyczach (rososze) są dwie spore bandy jedna duża hoopka (trumna), piaszczysta nawierzchnia ..na początku tego sezonu tor będzie modernizowany z udziałem fachowców. :twisted:

więcej info : http://www.enduro.neostrada.pl/


pozdrawiam
Boze, chron mnie przed przyjaciólmi, bo z wrogami sam sobie poradze.

Masto
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: wt, 14 lut 2006, 14:29
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Masto » śr, 15 mar 2006, 14:23

Posiadamy niezły tor w Białymstoku dokładnie w Karakulach. Tor ma ok. 1,5km. jest dość techniczny, 50%piach, 25%glina, 25%normalna ziemia. 4 duże trumny od 10 do 25m, skoki na płasko, bandy, itp. :roll: Tor należy do naszego klubowego kolegi, także trzeba ze 20zł rzucić na spycha i można latać. :D Jest zadaszone miejsce na ognisko. 02.042006 odbędą się zawody Crosscountry zapraszamy!!! http://www.offroad.xu.pl

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » śr, 15 mar 2006, 14:37

Tor z opisu wydaje się ciekawy. Fajnie, że będą zawody, ale czy oby napewno skoki mają do 25 metrów? Ja lece takie skoki na 5 biegu wykręcony na 60%.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » śr, 15 mar 2006, 18:58

aha to fajnie mi na 5 i 60% gazu moto zadupca 80 i moze z taka predkoscia jedziesz na hope??? ja jeszcze nigdy na hope nie przekroczylem 3
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » śr, 15 mar 2006, 19:13

No żeby taki skok polecieć to trzeba tak jechać [5 bieg, 60% gazu], latałem takie na KTMie 125 SX, żeby nie było wątpiwośći m.in. w Chełmnie [nowy skok], Stryków, Człuchów [nowy skok], Cieszyn [nowy skok].

http://www.bikepics.com/pictures/406457/ ten skok nawet nie ma 25 metrów. Zaczyna się gdzie taki kijek wbity po lewej.

Ale mniejsza o to wszystko, ważne że jest fajny tor w Białymstoku i można polatać. Może nastąpiło małe przejęzyczenie.

Pzdr.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

#66
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 277
Rejestracja: ndz, 8 sty 2006, 10:43
Motocykl: Yamaha '08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: #66 » śr, 15 mar 2006, 19:18

Kurde 80 km/h najezdzac na hope i leciec 25 m to musi byc fajne uczucie :). Nigdy tyle nie leciałem i narazie nie zamierzam :lol:. Narazie najwieksze hopy jakie widziałem to te na torze w Cieszynie, ale tam chyba nie latają 25 m ??

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » śr, 15 mar 2006, 19:24

Ta nowa trumna po przebudowie jest długa [pierwsza ze startu], może nie ma 25 metrów, ale trzeba iść po szerokim łuku by ją lecieć.
Myślę, że nie jest to w pełni fajne uczucie lecieć 25 metrów, może w jakimś tam % tak. Ja zazwyczaj "sram" jak mam lecieć, ale muszę, bo nie mam wyjścia. Boje się poprostu najść taką prędkością i widzę tylko niebo. Przeżyłem pare solidnych gleb i to się odbija później na psychice.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » śr, 15 mar 2006, 20:23

ja najdalej lecialem moze 15 metrow w raciechowicach na nowej hopce :P ale nie wiem czy tyle ma tak na oko. dla mnie uczucie jest zajebiste :P tylko nie za pierwszymi lotami.... najgorsze jest przeleciec ladowanie ... :x raz tak przelecialem to dramat leb o kiere i modlic sie zeby sie nic nie stalo :roll: tylko ze ja mam wr a nie yz i mam miekkie zawieszenie troche ale nie dobilo mi jeszcze nigdy na skoku tylko wtedy co na plaskie poleecialem
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Masto
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: wt, 14 lut 2006, 14:29
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Masto » czw, 16 mar 2006, 09:38

Mierzyliśmy od szczytu najazdu do końca zjazdu, ale mniejsza o to czy 23m-5- czy 6 ważne że się tochę leci. A czy przeskakuje się na 4 czy 5 to zależy od kąta najazdu w tej chwili na najdłuższej hopie jest łagodny i leci się dość nisko i w Ktm 450 wystarczy 4 bieg i 50% gazu. Jedynym minusem toru jest zbyt mała odległość do przeciwległego kierunku i z tego powodu nie możemy zorganizować MX :? . Ale na crosscountry nadaje się idealnie, zapraszam na zawody to sami zobaczycie. :lol: Wkrótce będzie nowa galeria na http://www.offroad.xu.pl

Masto
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: wt, 14 lut 2006, 14:29
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Masto » czw, 16 mar 2006, 10:02

Sorry ,że w 2 postach. Dla mniej świadomych tak mniej więcej wygląda 25m skok, ten akurat na torze u Bębenika w Nowym K. http://www.enduro.livenet.pl/foto_endur ... 004_25.jpg

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » czw, 16 mar 2006, 13:56

Strrona się nie wyświetla :?

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 16 mar 2006, 14:37

Link nie działa, ale wiem o który skok chodzi. Ten ostatni na torze co się bierze napęd z góry i leci na dół na taką trumnę. No może i on ma 25m, to mnie się coś pomyliło i w Polsce są jeszcze dłuższe skoki. Szkoda, że na ZEM Racing nie ma zdjęć to bym wam pokazał :lol: . Poszukam gdzieś jeszcze, których skoków się "boję".
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podlaskie”