Gdzie najlepiej polatać na Podkarpaciu ?

colman
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: czw, 6 sty 2011, 18:37
Motocykl: Suzi RM250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olszanica,Podkarpacie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie najlepiej polatać na Podkarpaciu ?

Post autor: colman » wt, 27 sie 2013, 22:10

Witam , tor w Manastercu jest podobno Sławka Ulana byłego mistrza Polski w klasie ATV , dawno tam nie śmigałem ale o ile wiem to w soboty można było pośmigać ale w Niedziele to już nie bardzo ponieważ tor jest blisko domów a motocykle robią dużo hałasu ale to najlepiej porozmawiać z właścicielem on ma firmę wulkanizacyjną w Uchercah Mineralnych za Leskiem.

colman
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: czw, 6 sty 2011, 18:37
Motocykl: Suzi RM250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olszanica,Podkarpacie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie najlepiej polatać na Podkarpaciu ?

Post autor: colman » wt, 27 sie 2013, 22:15

CZACHA pisze:Tor jest własnością chłopaków z http://www.offroadmotocykle.pl/
I generalnie jest opłata której z tego co wiem nikt nie uiszcza tylko rozjeżdża tor a oni potem bulą żeby go znowu jako tako reanimować goście są naprawdę spoko polecam ich tor jak i sklep w którym zresztą można się dogadać co do stawki za śmiganie po torze.

Dokładnych cen nie pamiętam ale jest to coś około

10-20 zł za wjazd
200 zł karnet na rok

miałem swego czasu moto od nich sprzedali mi yamahe yz250f z 2003 roku a miała być z 2005 człowiek zaczynał swoją przygodę z motocrossem a tu na wstępie zrobiło mnie w jajo ale za to mam nauczkę na przyszłość.

Medek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 17 lip 2016, 14:29
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie najlepiej polatać na Podkarpaciu ?

Post autor: Medek » ndz, 17 lip 2016, 16:22

Odświeżę trochę temat. Jestem z miejscowości Lubaczowa i zapraszam do wspólnej jazdy. Posiadam busa wiec z miła chęcią możemy wrzucić sprzęt i pojechać na fajne tereny w nowym brusnie nowiny horynieckie krowica susiec szumy czy tez wybrać sie na tor np. do Zamościa. Jakby nazbierało sie więcej chętnych to możemy utworzyć nawet grupe na wspólne wypady. Pozdrawiam medek123@o2.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podkarpackie”