Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Autor tematu
mario282
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: czw, 17 maja 2007, 18:04
Motocykl: YAMAHA YZ 250 F Biala 2007
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa poligon Wesoła Ogrodniczki koło Białegostoku
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: mario282 » pn, 31 sie 2009, 21:50

Witam wszystkich użytkowników motocykli cross proponuje rozwinąć temat braku toru w Warszawie legalnego bezpiecznego i co najważniejsze nie przeszkadzającego nikomu obecnie niema nic takiego Warszawie to czas i pora by to zmienić jest to temat rzeka więc proszę o jakieś propozycje może ktoś zna kogoś co ma trochę ziemi lub zna teren gdzie można wydzierżawić jakieś nie użytki, które można zagospodarować ma znajomego z koparką spychaczem wszystkie znajomości trzeba wykorzystać dla naszego wspólnego dobra. Prosze o wypowiedź komentarze i propozycję jest nas wielu i w nas moc.

Każdy może być cwaniakiem i latać czteropakiem. Ja wolę 2T!

mario282
YZ 250 2006 Diabeł
I love Yamaha!

Autor tematu
mario282
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: czw, 17 maja 2007, 18:04
Motocykl: YAMAHA YZ 250 F Biala 2007
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa poligon Wesoła Ogrodniczki koło Białegostoku
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: mario282 » ndz, 6 wrz 2009, 21:03

Widzę że nikt z Warszawy nie chce toru albo nie ma zamiaru w niczym uczestniczyć najprościej jest przyjechać na gotowe


Pozdrawiam
YZ250F

KudleY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: ndz, 8 kwie 2007, 13:02
Motocykl: SX 125 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: WWA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: KudleY » pn, 7 wrz 2009, 22:57

Siemanko,
długo tu nie zaglądałem z braku czasu, no więc tak:
według mnie, mamy tor troszkę dalej w Sochaczewie, bliziutko w Łomiankach (który teraz przebudowano na duuuży + ) i według mnie w SAMEJ WARSZAWIE będzie bardzo ciężko znaleźć cokolwiek, a wiem coś o tym ponieważ sam przerobiłem ten temat ze znajomymi. A uwierz mi że zorganizowanie czegoś takiego w WWA jest nierealne - chyba że przy niewątpliwie ogormnym nakładzie pieniążków oraz poparciem urzędnika baardzo wysokiego szczebla.
Naprawdę - uwierz mi że sami już dawno myśleliśmy o takim pomyśle, w sumie nawet rozeznaliśmy się o co kaman w tym temacie.
Wielkie pozdro, pamiętajmy jednak że gdy nie zaczniemy działać - to tym bardziej nic nie wskuramy.
KTM SX 125 07' - trainin....

juby102
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: wt, 17 lut 2009, 12:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: juby102 » sob, 19 wrz 2009, 23:33

nie do końca. Zakładając klub, w którym zebrało by się około 1k ludzi, to jest argument dla miasta i dla Lasów Państwowych, bo 1. Ci ludzie chcą tylko toru blisko Warszawy ( na obrzeżach), a dla lasów, to oszczędzanie, bo wydadzą dużo mniej na niwelowanie skutków jazdy po lasach, lub innych terenach, 2. dla miasta to będzie w pewnym sensie reklama, bo a. mają tor na obrzeżach miasta 2. wspierają młodzież itd....

dlatego postanowiłem coś takiego założyć. Na początku udało mi się zrobić prowizoryczne forum www.motocrosswawa.fora.pl ale z biegiem czasu jak "klubik" zacznie nabierać rozmiaru klubu, to pomyślimy nad tematem strony itd.... Więc zapraszam, bo razem mamy szanse zdziałać coś, a w pojedynkę gówno...

No bo kto zrobi to za nas, jak nie my? no kto? nikt...
GG. 756816
SZUKAM fajnej maszynki ;)
juby102@pino.pl

-Bartas-
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 131
Rejestracja: pt, 12 cze 2009, 19:12
Motocykl: Yamaha YZ250F 08r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: -Bartas- » pn, 21 wrz 2009, 12:15

Nie wiem czy mowicie o jakims 'pro' torze ale przeciez jest tego troche w okolicy- sochaczew, łomianki, poligon w sulejówku, poligon w gorze kalwarii, żwirownie itp; w samej warszawie mozna polatac chociazby u olka na jutrzenki.

michal_h
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: czw, 30 kwie 2009, 13:44
Motocykl: czarno-pomarańczowe bydle
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: pod Warszawą
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: michal_h » pt, 25 wrz 2009, 23:48

Jest mozliwosc wyrwania (wydzierzawienia) kawalka poligonu w Wesolej badz Zielonki. Kiedys zasiegnelem opini paru radnych z gminy Halinow i sprawa wyglada tak. Kiedys nasza armia zabrala ludzia pod poligon baaaardzo duzo hektarow kture teraz mozna odzyskac. Wystarczy zasiegnac porady prawniczej i tu pytanie do czcigodnych forumowiczow moze ktos z was jest prawnikiem-radca, badz czyjs rodzic. Poprostu ktos musi pokazac kturymi drzwiani wejsc zeby odrazu nas nie wygonili :) osobiscie mam pare sugestji
1.Obecny Burmistrz Sulejowka jest przychylny propagowaniu sportu w regionie wiec drzwi sa juz na wstepie uchylone ;)
2.Mieszkancy przy poligonowych miejscowosci maja dosc naszych jakze pieknie brzmiących maszynek;) wiec wiekszasc z nich poprze wniosek o wydzielenie kawalka terenu z dala od zabudowan.
3.nadlesnidztwo ma dosc rozjezdzania lasu w szczegulnosci kilku miejsc wiem bo z jednym takim czasem siedze przy jednym stole (%) i sam pyta mnie czemu nie znajdziemy sobie jednego miejsca do cytat. orania tylko jezdzimy gdzie sie da.
4.Panowie i Panie od jazdy konnej z przyleglych do poligonu stadnin popra nas tez bo maja stracha czy za nastepnym zakretem nie przeleci nad nimi jakis rider-stunter.

Wiec na dobra sprawe nie jest to takie trudne do ruszenia jak by sie wielu wydawalo! Wiadono ze nie bedzie to trwalo miesiac czy dwa tylko znacznie wiecej ale ale mimo wszystko gra jest warta swieczki tylko wiadomo... w grupie sila!! Im wiecej nas wezmie sie za to tym lepiej. I na litosc Boska! ludzie! nie zalamujcie na wstepie rak i nie mowcie ze to sie nie uda bo do puki nie sprubujemy to sie nie dowiemy!!! A ajk by sie udalo to jaka bysmy wszystcy mieli z tego w ku...e jeb..ą satyswakcje!!!
Osobiscie proponuje zalozyc program pod nazwa robocza Uwolnic poligon czy odzyskac ziemie utracana ;) haha i brnac dalej w ten temat.
Sam tez wyrazam chec udzialu w tym i delkaruje czynny udzial zarowno w walce z urzednikami jak i w np zorganizowaniu cierzkiego sprzetu do przyszlej budowy naszego toru (jestem szczesliwym posiadaczem malej zultej kopareczki;)

Pozdrawiam.

michal_h
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: czw, 30 kwie 2009, 13:44
Motocykl: czarno-pomarańczowe bydle
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: pod Warszawą
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: michal_h » wt, 29 wrz 2009, 16:20

Oj Ludzie Ludzie... widze ze lepiej jest Wam urzerac sie z lesnikami i dawac sobie spuszczac powietrze bo o takich przypadkach tez slyszalem i placic mandaty za wjazd do lasu niz sprubowac cos z tym zrobic i miec swiety spokuj.Widze ze mozna gadac jak do sciany. Widocznie tak jest lepiej dla wszystkich :-k

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: enduroguy » śr, 7 paź 2009, 20:04

Ja bym sie dogadal z chlopakami z gory kalwarii, bo warunki maja swietnie (teren na starej strzelnicy jest legalny), a to co tam jest ciezko nazwac torem. Jakas zrzuta na ziemie (bo te hopki z piachu to jakas bzdura ;) ), sprzet i do dziela! Akurat przez zime zdarzy sie dobrze ulezec.
pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: piterq1991 » czw, 8 paź 2009, 17:35

Czytałem w wywiadzie na ścigaczu, że Łukasz Kurowski wraz z kilkoma kolegami chce gdzieś tam w wawie utworzyć nowy tor. Można by się tym zainteresować i pomóc w jego tworzeniu.
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: enduroguy » pt, 9 paź 2009, 17:04

moze chodzilo o Strzeniowke, bo jakis czas temu poprawiali?
Mam dobra wiadomosc. Grodzisk Mazowiecki dostal 6ha na tor, a dodatkowym sponsorem calego przedsiewziecia jest firma budujaca drogi, wiec i ze sprzetem nie ma problemu. W tym sezonie pewnie sie tam nie pojezdzi, ale w przyszlym jak najbardziej i ma byc gruuuubo.
pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: piterq1991 » pt, 9 paź 2009, 23:13

Gdzieś na Pruszkowie chcą pozyskać kawałek ziemi :)
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

Autor tematu
mario282
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: czw, 17 maja 2007, 18:04
Motocykl: YAMAHA YZ 250 F Biala 2007
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa poligon Wesoła Ogrodniczki koło Białegostoku
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w Warszawie co wy na to

Post autor: mario282 » pt, 16 paź 2009, 21:33

No witam to proponuje zrobić w którąś niedzielę ustawkę na poligonie w większym gronie i porozmawiać w grupie siła więc proponuję w tą niedzielę lub przyszłą się spotkać na poligonie ja będę z kumplem na pewno od 10 rano na próbie 1 minutowej kto tam śmiga wie gdzie yz250f biała i niebieska zapraszam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”