Tor szaflary / nowy targ ??

Autor tematu
rafalsnt
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 121
Rejestracja: pt, 30 sty 2009, 17:25
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Tor szaflary / nowy targ ??

Post autor: rafalsnt » sob, 26 gru 2009, 21:21

Wie ktoś dla czego usuwają tor w szaflarach ? :?

cwirex
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: ndz, 29 mar 2009, 20:53
Motocykl: Kawasaki KX250F 2015 r.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białka :D
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor szaflary / nowy targ ??

Post autor: cwirex » pt, 2 kwie 2010, 22:27

poczatkowo mieli tam jakis supermarket budowac ale to było ponad dwa lata temu (jak nie dawniej), ale to było zagranie poprostu zeby zamknac i rzeby ludzie nie musieli denerwowac "hałasem" (mx - muzyka) :P niech pozamykaja wszystkie tory to lasy beda fajnie przeorane :P :mrgreen:

pozdr :mrgreen:
Części do moto, akcesoria ciuchy, jak co potrzebne pisać na:

GG: 8626875
SMS: 535600582
E-MAIL: cwirex1@vp.pl


maros91
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 220
Rejestracja: ndz, 11 cze 2006, 13:16
Motocykl: YZ250F'08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ/Waksmund
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor szaflary / nowy targ ??

Post autor: maros91 » sob, 3 kwie 2010, 17:49

Witam! Z tego co wiem to tor został zamknięty lecz mogę się mylić z kilku powodów;
1. Brak opłaty za dzierżawę pola na którym znajduję się tor dlatego nieraz zdarzały się sytuację że motocykliści byli przeganiani lub straszeni przez właściciela/i gruntów.
2. W czasie letnim zbyt duży kurz idzie na drogę co utrudnia ruch drogowy(to dało się przewidzieć przed budową)
3. No i z czasem zbyt małe dochody podczas sezonu gdyby spełniono warunek z ''1''pkt to ten 3 powód był by wyeliminowany.

Obecnie w powiecie Nowotarskim wygląda to następująco ostatnio była rada miasta w NT i był poruszany ten temat W ogóle motocyklistów
razem z idącym sezonem i plany są takie że albo się wezmą za budowę toru za sortownią śmieci w NT(wydaję mi się, że to zdecydowanie lepsze miejsce niż dotychczas) albo będą większe naciski ze strony policji co wydaję mi się chore :!: Jeśli chcą z tym walczyć. Jakoś obiło mi się o uszy w sklepie MX w NT rok temu, że sponsorzy do tej inwestycji są tylko nie chcą się ujawniać!? Problem w tym że tutaj niema w zasadzie gdzie LEGALNIE pojeździć za każdym wyjazdem można czuć się jak jakiś kryminalista który będzie ścigany zarówno mx jak i enduro gdzie z tego co widać ''endurowców'' jest więcej i coraz więcej też nie mają lekko policja jak i zieloni łapią motocyklistów na drogach leśnych prywatnych które służą za dojazd do swoich działek leśnych i nie mylić tu ze szlakiem czy z parkiem gdzie jazda jest zabroniona i jestem za! Ponieważ każdy ma prawo chodzić bezpiecznie po górach sam chodziłem kilka lat pieszo zanim zakupiłem motocykl i ich rozumiem. Wracając do MX to po budowie toru jeśli w ogóle coś powstanie to musi powstać jakiś klubMX do tego obiektu a którego nigdy nie było w NT. Na koniec chciałem wszystkich pozdrowić i życzyć wesołych spokojnych świąt i liczyć na to że ''nasi'' wspaniali radni wyjdą mądrą głową z tego problemu bo naciski policji mało pomogą.

cwirex
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: ndz, 29 mar 2009, 20:53
Motocykl: Kawasaki KX250F 2015 r.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białka :D
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor szaflary / nowy targ ??

Post autor: cwirex » sob, 3 kwie 2010, 21:05

jak to nie było klubu w NT ??

a ten ??

Auto-Moto-Klub "Gorce"

* 34-400 Nowy Targ
ul. Szaflarska 103 a
tel. 0-18 266-56-71

Kumpel w nim jezdzil wiec sie pytam.

pozdr
Części do moto, akcesoria ciuchy, jak co potrzebne pisać na:

GG: 8626875
SMS: 535600582
E-MAIL: cwirex1@vp.pl


maros91
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 220
Rejestracja: ndz, 11 cze 2006, 13:16
Motocykl: YZ250F'08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ/Waksmund
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor szaflary / nowy targ ??

Post autor: maros91 » ndz, 4 kwie 2010, 02:15

Z tego co ja wiem to jest to TRIAL a gdyby było inaczej był by ktoś kto by się torem opiekował i tak by nie było jak jest.Pozdro

http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul ... i_IB_.html
Nowe Info w sprawie toru.

http://www.nowytarg.pl/news.php?cod=4660

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”