TOR WSCHOWA

Autor tematu
mxxUK
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: wt, 27 lut 2007, 21:09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: kaczogród
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

TOR WSCHOWA

Post autor: mxxUK » wt, 27 lut 2007, 22:03

Czy jest ktos z okolic wschowy kto nauczy motocrossu,moze w koncu cos tam zacznie sie dziac,bo jak narazie to te Kacze Doly to tylko ZAORAC. Taki tor,a zero jakis perspektyw :( Az zal na to patrzec. Runda MP i jeden PZM,a po za tym zadnych treningow jakies Szkolki MX.Ludzie tam to tylko do siebie brac,a nie nic od siebie dawac. Szkoda bo warunki mamy tam nie male,tylko nie ma nikogo kto moglby tym konkretnie pokierowac :( Zalozyc jakis Team albo cos zrobic,cokolwiek. Wypowiedzcie sie prosze co o tym myslicie :twisted: :lol:

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » wt, 27 lut 2007, 22:09

No zawodów, fakt jest niewiele , szkoda że nie włączono wschowy do Fun mx west cup 07 .

rg166
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 173
Rejestracja: śr, 27 wrz 2006, 20:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wschowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: rg166 » śr, 28 lut 2007, 19:16

mxxUK- też jestem ze Wschowy, nie znamy się przypadkiem??
Co do szkółek i organizacji zawodów, my-tj. amatorzy próbujemy działać coś z naszym zarządem. Niestety, ale nawet tak podstawowe rzeczy jak równanie toru, przygotowywanie go do zawodów i samą organizację ich musimy brać na siebie. WIęcej! Tor rownamy za wlasne pieniadze i dostajemy w dupe za to ze go rownamy! Z klubu tor jest rownany 1 raz-przed zawodami MP. Pozniej-zapomnij!

Zdaje sie Rober R.zamierza otworzyc jakas PLATNA szkolke, ale nie mam zamiaru osobiscie finansowac kogos kto najwidoczniej ma nasz mx w powazaniu.

Klub powinien sie cieszyc-mamy wlasny sprzet, sami wszystko finansujemy, sami finansujemy starty w zawodach. Zajmujemy czolowe lokaty. Oczekujemy wzamian wyrownania toru przynajmniej raz na 2 miesiace i fachowej porady trenera. Czy to tak duzo?

mxxUK- jak bedziesz latac na torze to daj znac, warto byloby pocwiczyc razem.
pozdro

Autor tematu
mxxUK
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: wt, 27 lut 2007, 21:09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: kaczogród
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: mxxUK » śr, 28 lut 2007, 20:14

rg166 odezwij sie na moje gg,jestem zawsze nie widoczny,pogadamy :)
KEEP GAS!!

#11
YAMAHA YZ 125 TUNED BY RR

FUNCKY
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 41
Rejestracja: sob, 3 mar 2007, 13:35
Motocykl: Yamaha yz250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

FLY

Post autor: FUNCKY » ndz, 4 mar 2007, 21:02

WITAM.MAM SŁABOŚĆ DO KACZYCH DOŁÓW BO TAM STAWIAŁEM PIERWSZE KROKI.JEZDZE AMATORKO I SADZE ZE WSCHOWA POWINNA ZMIENIĆ ZARZADCCE KTORE TRAKTUJE KACZE JAK SWOJ DOCHOD.MIANOWICIE BYLEM Z CHLOPAKAMI NA KACZYCH PEWNEJ NIEDZIELI POSMIGAC I PAN J.OZNAJMIŁ NAM ZE KAZDY MUSI ZAPŁACIĆ 20 PLN OK Z TYM SIE ZGODZILISMY TYLKO CHCIELISMY POKWITOWANIA I.....NIC.ROZMAWIAŁEM Z BYŁYMI ZAWODNIKAMI WKM I CI STWIERDZILI ZE DOPUKI BEDZIE PAN J. NA KCZYCH TO BEDZIE DUPA WIELKA Z ROWNANIEM I KORZYSTANIEM Z TORU .PROPONUJE PANIE J. WZIASC PRZYKŁAD Z LESZNA I PRZYJECHAC WIOSNA W ŁADNA NIEDZIELE ZOBACZYC ILU NAS JEZDZI I JAKA JEST ATMOSFERA

Autor tematu
mxxUK
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: wt, 27 lut 2007, 21:09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: kaczogród
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: mxxUK » pn, 5 mar 2007, 02:20

Brawo FUNCKY!! :D

Popieram to co w skrócie napisales w swoim poście. Ja moge napisac tylko tyle,ze naprawde szkoda,ze tak wlaśnie jest na Kaczych. Ale czy ktos tak naprawde potrafi tą sytuacje zmienic? Nie wiem.. :(
KEEP GAS!!

#11
YAMAHA YZ 125 TUNED BY RR

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubuskie”