pompa hamulcowa cr 125 przod

Pytania dotyczące układu hamulcowego w Twoim motocyklu
Autor tematu
renthal
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 11
Rejestracja: czw, 23 maja 2013, 20:36
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

pompa hamulcowa cr 125 przod

Post autor: renthal » wt, 28 maja 2013, 12:29

witam,mam niemaly problem honda cr 125 ktora posiadam ma zepsuta pompke hamulca przeniego(taka kupilem z usterka)brak pod pokrywka gumy uszczelki nie wiem jak sie fachowo nazywa no i uszczelki napewno do wymiany na tloczku,przewod jest ok.prosze doradzcie cos bo wiem ze mozna kupic zestaw naprawczy na tloczek jakies 100zl ale nurtuje mnie ta guma pod pokrywka tego raczej nie ma,wychodzi na to ze musze cala pompke kupic,nowa wiadomo zapewne droga uzywanej nie moge znalezc..moze ktos ma uzywana? prosze pomozcie jestem swiezym crossowcem,no a bez hamulca to nie jazda jestem zablokowany..pozdrawiam :(

YAMAHA509
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 156
Rejestracja: sob, 20 cze 2009, 17:38
Motocykl: YZ 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: pompa hamulcowa cr 125 przod

Post autor: YAMAHA509 » wt, 28 maja 2013, 13:12

Witam! Jeżeli szukasz "gumy", która znajduje się pod pokrywka to dostaniesz ją u dilera, poniżej przesyłem ci link gdzie możesz ja zamówić, nie opłaca się według mnie kupować używki bo też nie wiadomo w jakim stanie i może być też zaraz do roboty, a tak to kupisz zestaw naprawczy i tą gumę, czyli przeponę i będziesz miał pompę jak nową.
http://czescihonda.motorista.pl/szukaj/model
Wybierasz model, rocznik, następnie wersję europejska i grupę rysunków: Rama i tam znajdziesz całą pompę na schemacie :wink:
Pozdrawiam :D
Części i akcesoria cross/enduro w dobrych cenach! Jesteś zainteresowany pisz:
GG: 4716812 lub PW

Autor tematu
renthal
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 11
Rejestracja: czw, 23 maja 2013, 20:36
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: pompa hamulcowa cr 125 przod

Post autor: renthal » wt, 28 maja 2013, 15:01

super bardzo ci dziekuje sprawdze co i jak wlasnie o te przepone glownie mi chodzi no i rzeczywiscie jak wymienie komplet naprawczy plus przepony pompa jak nowa bedzie :D jeszcze male pytanko te male uszczelki na tloczek(z kompletu naprawczego)jest jakis sposob zeby zaladowac do srodka caly ten tloczek bo to raczej jest na scisk a nie chcial bym uszkodzic nowych uszczelek..? jeszcze raz dziekuje pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”