Czesci HUSABERG??

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Autor tematu
spartan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 13 cze 2007, 17:13
Motocykl: Husaberg FE600,KTM EXC 520
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wałbrzych->Sokołowsko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Czesci HUSABERG??

Post autor: spartan » sob, 7 cze 2008, 20:13

Hej!wie ktos gdzie dostane czesci do HUSABERGA FE 600(93'-97)'??w miare przyzwoitych cenach:/lub uzywki jesli ktos ma:)
HUSABERG 4 STROKE FORCE

rafael
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 45
Rejestracja: ndz, 25 maja 2008, 20:56
Motocykl: Obecnie brak
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gorlice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czesci HUSABERG??

Post autor: rafael » ndz, 8 cze 2008, 21:17

Oj do trgo rocznika to tylko możesz oryginalne zamowić i niestety zmartwie cię bo kosmiczne ceny są i sie długo czeka,wiem jak kolega kupował do 501
Żyję po to żeby jeździć , jezdzę po to żeby zyć

Autor tematu
spartan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 13 cze 2007, 17:13
Motocykl: Husaberg FE600,KTM EXC 520
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wałbrzych->Sokołowsko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czesci HUSABERG??

Post autor: spartan » ndz, 6 lip 2008, 19:10

Jesli chodzi o czesci to trzeba sobie radzic jak nie ma dostepnych czesci lub sa mega drogie.Dla posiadaczy Husabergow pisze ze uszczelniacze zaworow pasuja od BMW i VW maja te uszczelniacze oznaczenie:12-31306.Jesli chodzi o uszczelniacze na wal to pasuje od MZ 150 i JAWY 350:)Pierscienie tlokowe jesli chodzi o srednice 95 to wystarczy zmierzyc grubosc pierscieni i podzwonic do przedstawicieli innych marek i dopasowac:)Jesli ktos chce miec orginalne czesci to jest stronka niemiecka mozna kupic kazda podkladke nawet,strona znajduje sie w dziale serwis,w serwisowkach:)Pozdro
HUSABERG 4 STROKE FORCE

Robert0311
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: sob, 2 lut 2008, 23:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czesci HUSABERG??

Post autor: Robert0311 » ndz, 6 lip 2008, 21:51

w Krakowie jest salon ktma i husaberga ale trochę daleko jak miałem husaberga to tam kupowałem części i z tego co wiem to w Bielsku Białej też jest ale to też trochę daleko no i jest jeszcze jeden problem husaberg z ktm'em połączył sie dopiero w 2000roku i nie wiem czy będą części do wcześniejszych roczników

Autor tematu
spartan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 13 cze 2007, 17:13
Motocykl: Husaberg FE600,KTM EXC 520
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wałbrzych->Sokołowsko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czesci HUSABERG??

Post autor: spartan » pn, 7 lip 2008, 20:47

Tak zgadza sie jest w Krakowie sklep KTMa i maja tez Husabergi i czesci,dzwonilem tam ale jakos nic nie zamowilem,bo czesci drozsze od moto:)hehe.Czesci zamawiam z niemieckiej strony,wszystko jest i normalne ceny sa:)
HUSABERG 4 STROKE FORCE

zinek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 17 paź 2007, 22:30
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: polanów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czesci HUSABERG??

Post autor: zinek » wt, 8 lip 2008, 18:06

witam.pozwolę się dołączyć.
jeśli chodzi o kraków to ja z nich raczej zadowolony nie byłem,zamówiłem cewkomoduł od rocznika 99 podałem numery kable jakie wychodzą kolor i wszystko co możliwe a dostałem czerwoną cewkę od starego modelu w kolorze czerwonym
zinek

grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czesci HUSABERG??

Post autor: grzesiek3210 » pt, 18 lip 2008, 19:08

Mój kolega kupił Husaberga w salonie Krakowie...co do części to coś nie za bardzo wychodziła im współpraca. Na forum motocyklistów albo MotoX napisałem post dotyczący kupna tunerskiego wydechu do FE550 itd itp po kilku godzinach odezwał się do mnie kolega,że nie ma problemu załatwimy wszystko.Znalazł dla kolegi nowy wydech Akrapovic'a w cenie 20% niższej niż u innych sprzedawców.Pogadali trochę o tym i o tamtym (ma salon KTMa i wchodzi w temat Husaberga itd itp)Okazało się,że sprzedający to cieszący się dobrą opinią Pan Krywult.Jeżeli szukacie części do "Berga" to tylko z tym Panem róbcie interesy....bardzo słowny i wszystko ma.

Oto namiary na tego Pana:
Proszę dzwonic pod numer 338143520
lub 500393217
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

Zoza
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 3 lut 2008, 21:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: bielsko-biala
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czesci HUSABERG??

Post autor: Zoza » sob, 19 lip 2008, 18:57

[quote="Robert0311"]w Krakowie jest salon ktma i husaberga ale trochę daleko jak miałem husaberga to tam kupowałem części i z tego co wiem to w Bielsku Białej też jest ale to też trochę daleko no i jest jeszcze jeden problem husaberg z ktm'em połączył sie dopiero w 2000roku i nie wiem czy będą części do wcześniejszych roczników[/quote


mamy czesci do nowych jak i do najstarszych husabergow od 89 roku wzwyz, wystarczy zadzwonic i zamowic dana czesc ktora jest porzebna, a my ja wysylamy POCZTEXEM, poniewaz mamy z nimi umowe, zamawiasz dzis i jutra ja masz w domu, no chyba ze jej nie mamy na stanie to wedy trzeba poczekac kilka dni.Nie trzeba jechac kawal drogi do naszego salonu, szkoda czasu i kasy na paliwo. Dealer KTM i HUSABERG z BIELSKA BIALEJ POZDRO tel.338143520

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”