Farby do Yamahy

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Autor tematu
kubamtx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 11:31
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Busko Zdrój/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Farby do Yamahy

Post autor: kubamtx » wt, 8 sty 2008, 15:22

Witam
Robie właśnie zimowy przegląd w mojej yzf 426 i wymiane paru czesci. Wyjąłem silnik z ramy i chcialem troche sie o rame zatroszczyc, mianowicie wyczyścić i pomalować w miejscach gdzie lakier jest wytarty. I mam w związku z tym pytanie. Czy sa w polsce sklepy gdzie mozna kupić gotową farbę do ramy yamahay i do dekli. Niebieski metalic i ten szary. Czy tylko można zamówić u lakiernika?

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Farby do Yamahy

Post autor: kruszon » wt, 8 sty 2008, 15:32

kubamtx pisze:Witam
Robie właśnie zimowy przegląd w mojej yzf 426 i wymiane paru czesci. Wyjąłem silnik z ramy i chcialem troche sie o rame zatroszczyc, mianowicie wyczyścić i pomalować w miejscach gdzie lakier jest wytarty. I mam w związku z tym pytanie. Czy sa w polsce sklepy gdzie mozna kupić gotową farbę do ramy yamahay i do dekli. Niebieski metalic i ten szary. Czy tylko można zamówić u lakiernika?
Ja bym odrazu całą rame pomalował. Oddać do czyszczenia i pomalować ją proszkowo. Koszt niewiele większy, a efekt lepszy ;]

Autor tematu
kubamtx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 11:31
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Busko Zdrój/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kubamtx » wt, 8 sty 2008, 20:46

No dla mnie to nie problem bo w firmie duzo rzeczy maluje proszkowo (podzlecam). Ale zastanaiwam sie czy malowanie proszkowe to dobry pomysł. Orginalnie rama malowana jest proszkowo ? ? Jeśli tak to tak zrobie ale jest jeszcze kwestia jaki proszek kupić dokładnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”