Mieszanka przy docieraniu 2T?

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
ArekMx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 73
Rejestracja: śr, 5 sie 2009, 11:16
Motocykl: Kx 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Burzyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mieszanka przy docieraniu 2T?

Post autor: ArekMx » sob, 10 kwie 2010, 20:55

Dzięki że mi powiedziałeś :D Znasz może jakiś sposób na to żeby 2t mniej palił ?????

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mieszanka przy docieraniu 2T?

Post autor: Mateusz_MX » sob, 10 kwie 2010, 20:58

Kup DT. Moderatorze, proszę tutaj posprzątać.
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

kawasakikx80
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 82
Rejestracja: wt, 27 mar 2007, 16:58
Motocykl: YAMAHA YZ 125 #85
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piła
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mieszanka przy docieraniu 2T?

Post autor: kawasakikx80 » sob, 10 kwie 2010, 21:39

prawdopodobnie tym,że jak się wywalisz to zalejesz silnik bo paliwo nie wyleci na ziemie tylko dostanie się do kanału dolotowego i do silnika.
JEST - BMX
BYŁO - YAMAHA YZ 125 2004#85
YAMAHA YZF 250 2002 #85
SUZUKI RM 125 1995 #85
KAWASAKI KX 80 1999

SERWIS MOTOCYKLI PIŁA 509920606 I PW

CZĘSCI, UBRANIA I AKCESORIA DO MX, ATV !! TANIO !!

bzyk_na_secie
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 95
Rejestracja: śr, 18 lis 2009, 16:25
Motocykl: KTM SX 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mieszanka przy docieraniu 2T?

Post autor: bzyk_na_secie » sob, 10 kwie 2010, 22:40

Ludzie ja nie latam na hopkach tylko po lasach a tam nie ma hopków, ani zakrętów 30 stopni. Nie pałuje na prostej tylko jeżdże w lesie między drzewami, a takim enduro jakie chciałem to bym sie między drzewami zblokował i ch**, a crossem to da sie w miare szybko przejechać.
Jak setki pala wam tak dużo to powiedzcie mi jakim prawem tym trzem kolesiom z którymi jeżdże ich sx'y biorą max 2l/mth i sie nie zacierają, ani nie grzeją, ani nie pier*** i objeżdżają 250 4T ?????Znajdzie się mądry który mi odpowie na to pytanie?????
Jak to możliwe że exc 250 2T pali mniej niż mój?Razem zalaliśmy piątke i mie sie po nieco ponad godzinie skkończyło a jak spuścił mi z exc z 1 litra i razem do chaty żeśmy wrócili to u mnie sucho było, a u niego jeszcze z pół litra?? Wiem wiem że zaraz wylecicie mi tu że debil że idiota że exc250 a sx125 to maszyny z dwóch różnych światów, ale sami byście sie zdziwili jakby was takie coś spotkało.

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mieszanka przy docieraniu 2T?

Post autor: superpimp » sob, 10 kwie 2010, 23:27

bzyk_na_secie pisze:Ludzie ja nie latam na hopkach tylko po lasach a tam nie ma hopków, ani zakrętów 30 stopni. Nie pałuje na prostej tylko jeżdże w lesie między drzewami, a takim enduro jakie chciałem to bym sie między drzewami zblokował i ch**, a crossem to da sie w miare szybko przejechać.
Jak setki pala wam tak dużo to powiedzcie mi jakim prawem tym trzem kolesiom z którymi jeżdże ich sx'y biorą max 2l/mth i sie nie zacierają, ani nie grzeją, ani nie pier*** i objeżdżają 250 4T ?????Znajdzie się mądry który mi odpowie na to pytanie?????
Jak to możliwe że exc 250 2T pali mniej niż mój?Razem zalaliśmy piątke i mie sie po nieco ponad godzinie skkończyło a jak spuścił mi z exc z 1 litra i razem do chaty żeśmy wrócili to u mnie sucho było, a u niego jeszcze z pół litra?? Wiem wiem że zaraz wylecicie mi tu że debil że idiota że exc250 a sx125 to maszyny z dwóch różnych światów, ale sami byście sie zdziwili jakby was takie coś spotkało.

Chyba wiem z czego wyszedł ten problem.
Jezdzisz w mtx mototrax czy mx vs atv?

ps, skad masz tam exc 250 szukałem i nigdzie niema ;/.



a tak na poważnie to niema się co kłócić , jeden na 2 godziny jazdy odpoczywa 1.5 godziny a drugi 10 minut.

A po za tym to cos ci sie pierdzieli najpierw ci w godzinę 2 spalał potem , cały bak potem 3 a teraz 5 :roll:

arek7
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 47
Rejestracja: czw, 19 lis 2009, 20:26
Motocykl: pomarańczowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: świętokrzyskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mieszanka przy docieraniu 2T?

Post autor: arek7 » ndz, 11 kwie 2010, 05:35

może Ci sie pływak w gażniku czasem zwiesza,ja tak miałem w yz 250,rozebrałem gażnik i okazało się że kawałek silikonu krążyłw komorze pływakowej zacinał pływak i gubiłem paliwo przez wężyk przelewowy. pozdro. :drinkers:
Ostatnio zmieniony pn, 12 kwie 2010, 10:52 przez arek7, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyk_na_secie
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 95
Rejestracja: śr, 18 lis 2009, 16:25
Motocykl: KTM SX 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mieszanka przy docieraniu 2T?

Post autor: bzyk_na_secie » ndz, 11 kwie 2010, 20:56

superpimp pisze:A po za tym to cos ci sie pierdzieli najpierw ci w godzinę 2 spalał potem , cały bak potem 3 a teraz 5 :roll:
2 to palił jak go kupiłem (do czasu kiedy oddałem do remontu)
Jak wrócił do mnie to brał niemalże cały bak na 2 godz a po wymianie dyszy głównej i nastawieniu fabrycznym gaźnika ustatkowało się tak w okolicach 3 litrów na godzine jazdy.Wiem, że spalanie zależy od stylu jazdy, ale teraz już jestem spokojny bo taka wartość jest do przyjęcia w porównaniu do innch motorów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”