KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Autor tematu
mar8011
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 5 sie 2010, 22:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: mar8011 » ndz, 5 sie 2012, 23:46

Siema Wszystkim!Wczoraj kupilem nowa maszyne,a raczeja WARIATA:)(Moto jak w temacie).Dzisaj ja odpalilem i pali elegancko.Tylko ze potrzebuje naped i sprzeglo.Wiecie jak jest z czesciami do tego.Bo latam po necie i znalesc gdzies cos o tym sprzecie to nielada wyczyn.Jestem z okolic Gubina.wiec jutro dzwonie do MX live,moze oni cos znajda.I jeszcze jedno .Czy ona naprawde ma tyle mocy,bo dzisaj jak sie zaczynala wkrecac.To sprzeglo ciaglo,ale najleprze ze zanim sie wkrecala to juz na kolo szla,prawie z samej manetki:):):)
http://www.ktm495.mxbikes.com/identify.htm tak wyglada moja maszyna i powiem ze prawie idetycznie,nawet oklejina prawie ta sama,orginalny lakier.Niewiem,ale nim chyba nikt niejezdzil,ogulnie wydaje misie ze trafilem perelke i to za nieduze pieniadze.Pozdro!

Bzyka
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: sob, 2 sty 2010, 21:37
Motocykl: TDR 125.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Okolice Czę100chowy.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: Bzyka » ndz, 5 sie 2012, 23:59

Pincetek na tej stronie co podałeś jest 5... Jaki rok masz ? i raczej nie ma to 86 "kuców" tylko 62-65KM tak jak pisze na tej stronie przy każdej pincecie. Motorek ma na pewno spory moment i niezłego buta :finga: pokaż zdjęcia bo jestem ciekaw jak wygląda :wink: a jeśli mogę zapytać to ile cię kosztowała ? :D
CZ 125/516 :(

Autor tematu
mar8011
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 5 sie 2010, 22:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: mar8011 » pn, 6 sie 2012, 00:19

Zdjecia jeszcze niezrobilem,ale tak jak napisalem,wyglada jagby w stodole lezala kupe lat.Koles w opisie napisal ze ma 86,dlatego sie pytam i ze 87r i z tych zdjec co widze na linku wyzej to bedzie 87,bo naprawde,sa te same naklejki,farba na ramie taka sama,plastiki jak nowe.Zdjecie wrzuce jak zrobie,ale naprawde wyglada jak na zdjeciu:)Koles od kturego kupilem,mowil ze 5l temu kupil ja od niemca i wylatal kilka baczkow,ktory mnial kilka moto,ruznego rodzaju i ze stal u niego w kij lat(ile to niewiem)Wyrwalem ja z alegro za 3800,w opisie pisal ze niema komresi,ze kopka niema oporu,sciognelem ja ze stojaka,wrzucam biek,atu kopresja jest.Podejzewalem ze jakis sejger spad i sie niezazebia,odkrecam klape,a tam zeznia.Woda sie dostala do silnika i wyzarlo troche pokrywe walek od kopki zasrany caly,syfu pelno.Ale poczyscilem wszystko zalalem oliwe i za czwartym kopkiem zagadala.Przejechalem sie kawalek,wszystko okej tylko jak sie wkrecala to sprzeglo ciaglo(bo zajechane na maxa jest).

Autor tematu
mar8011
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 5 sie 2010, 22:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: mar8011 » pn, 6 sie 2012, 00:21

Co do kucow to sam niewiem.Malo jest info na temat tych sprzetow.Ale wyczytalem ze te chlodzone powietrzem,mialy 65,a ze niby puzniej nikt tego niemiezyl.Ale jaka jest prawda to niewiem.

Big
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 362
Rejestracja: pn, 16 kwie 2007, 12:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w lesie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: Big » pn, 6 sie 2012, 13:06

mar8011 pisze:Siema Wszystkim!Wczoraj kupilem nowa maszyne,a raczeja WARIATA:)(Moto jak w temacie).Dzisaj ja odpalilem i pali elegancko.Tylko ze potrzebuje naped i sprzeglo.Wiecie jak jest z czesciami do tego.Bo latam po necie i znalesc gdzies cos o tym sprzecie to nielada wyczyn.Jestem z okolic Gubina.wiec jutro dzwonie do MX live,moze oni cos znajda.I jeszcze jedno .Czy ona naprawde ma tyle mocy,bo dzisaj jak sie zaczynala wkrecac.To sprzeglo ciaglo,ale najleprze ze zanim sie wkrecala to juz na kolo szla,prawie z samej manetki:):):)
http://www.ktm495.mxbikes.com/identify.htm tak wyglada moja maszyna i powiem ze prawie idetycznie,nawet oklejina prawie ta sama,orginalny lakier.Niewiem,ale nim chyba nikt niejezdzil,ogulnie wydaje misie ze trafilem perelke i to za nieduze pieniadze.Pozdro!
Bzyka pisze:Pincetek na tej stronie co podałeś jest 5... Jaki rok masz ? i raczej nie ma to 86 "kuców" tylko 62-65KM tak jak pisze na tej stronie przy każdej pincecie. Motorek ma na pewno spory moment i niezłego buta :finga: pokaż zdjęcia bo jestem ciekaw jak wygląda :wink: a jeśli mogę zapytać to ile cię kosztowała ? :D

Panowie ! Czytać wiecej , mniej pisać.
Dwóch orłów badało strone i żaden nie zobaczył , ze jak byk pisze 62KM przy roczniku 87, z czego pewnie około 10-15 "koników" lata juz dawno na swobodzie, po wszytkich polach i lasach tego świata.
Tak wnioskuje z opisu stanu.
Co nie zmienia faktu, że 0.5 litra cwajtaku majace nawet 40 czy 50 KM
i tak budzi grozę...

Kolego "Mar8011" , kupiłes zabytek i o części do tego bedzie bardzo trudno. Jesli cos orginalnego znajdziesz to cena moze ci zaskoczyc.
Bardzo.

PS.
ciągle nie moge sie nadziwić skad ludzie "wysysaja "tak okrutne moce w silnikach motocyklowych? To jakis fenomen , ta obsesja.
86KM w 5002T , to niezły tuning by był ?! Raczej i tak niewykonalny bez rozwiertu do 700 .
Choc osobiście znam typa , handlarzyne , co czasami zwozi jakies padliny z lat 80-90 kupione za 50EUR. Ale zawsze jego "sprzety" maja niewyobrażalne wrecz moce. Co wszem i wobec ogłasza , jak chce to opchnąc
:lol:

Awatar użytkownika
Mohus
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 381
Rejestracja: pn, 10 gru 2007, 18:26
Motocykl: japonsky 0,25 4t
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: Mohus » pn, 6 sie 2012, 15:52

Jedynie źródło części do tego ktm jakie mi przychodzi do głowy do ebay.com i ściąganie gratów z USA . Części do ktm z początku lat 90 a już nie mówiąc o latach 80 w Europie są praktycznie nie do dostania. Jak miałem sx 125 z 94 to dostać sprzęgło do niego to byl cud , za oryginalne w ktm-ie krzykneli ponad tysiąc złoty (tarcze,przekładki, sprężyny) i czas oczekiwania ok 2 miesięcy, zamienników brak. Także nie cieszył bym się tak z tej perełki

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: andrzej555 » pn, 6 sie 2012, 21:56

ja taki archaiczny sprzęt z 10 lat temu sprzedałem ,także gdzieś teraz komuś w szopie zalega,obserwuj allegro,sprawdż w archiwum allegro,może coś znajdziesz,a tak na marginesie 3800 dałeś,no cóż ktoś nieżle zarobił ,ja sprzedałem tamtą za 1200zł,gdzieś k.ŻYWCA
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Autor tematu
mar8011
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 5 sie 2010, 22:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: mar8011 » pn, 6 sie 2012, 22:36

Siema!Dzisaj byl u mnie koles com ma taki sam silnik,tylko ze na 4 kolah i dal mi dobra informacje :) ze moje sprzeglo jest dozywotnie.Odkrecilem i faktycznie.Tarcze wyglodaja inaczej.Niema korkow,czy jak tam to nazwac,tylko jakby,jakies kamyczki zalane mosiadzem.Nienapisalem,ze tylnia zebatka jak ja kupilem,byla zjechana na maksa.Wiec podrasowalem ja troszke szlifierka,azeby zobaczyc tylko czy ona chasa i jak sie zaczynala wkrecac to poprostu lancuch sie slizgal :) (co zauwazylem dzisaj na zebach)Klapa ktora byla wyzarta przez plyn chlodniczy i niewiedze poprzedniego wlasciciela(bo jak stala 2l to powinnien spuscic je)dzisaj ubytki zostaly uzupelnine .Jutero jade do DM do roboty,wracam w piatek wsobote skrecam(bo naped zamowiony uszczelniacze juz sa)I OGIEN niemoge sie doczekac,zeby zobaczyc co ona potrafi.Slyszalem ze na kole sie fajnie lata.Na mojej Cr250 zapinam biegi,a slyszalem ze 250 2t to najtrudniej ogarnoc(moglby ktos to potwierdzic)
http://www.youtube.com/watch?v=l6pMC04_KCc
tak latale 2 lata temu tylko na 2,bo pare razy zapiolem 3,ale raz niewyszlo i mam problem z barkiem do dzisaj :mrgreen: Ale wkoncu sie przelamalem i juz idzie elegancko,ale niestety niemam filmow zadnych.Ale za miesiac bedzie GO PR hirow 2,wiec napewno beda jakes wzuty.Elo!Wiem ze robie bledy,ale nikarccie mie za to poprostu tak jest :o

Achtung
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 18 sty 2011, 16:37
Motocykl: Seta. Honda.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: na południe od Lublina
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: Achtung » pn, 6 sie 2012, 22:51

ziomek, oddaj tego kata na złom i kup sobie zdrową setkę, mniej nerwów, pieniędzy i zdrowia pójdzie się je*ać. szlifowanie napędu rządzi.
brak rozrządu
brak problemów
:)

Autor tematu
mar8011
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 5 sie 2010, 22:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: mar8011 » pn, 6 sie 2012, 23:23

do achtunga(bo niewiem jak sie cytuje)od 2.5roku mam 250 2T,a ty domnie piszesz zebym sete kupil(zastanow sie co piszesz) :P Koles ma sete CRS 46kucow,no i wacha moje spaliny.Ja zaczelem od cwiary i niezaluje tego wyboru,choc koles ma seta i domnie mowil,,niebiez cwiary na poczotek za duza moc,,ale ja posuchalem co mi serce mowi i tak po miesicu objezdzalem go jak chcialem.Mam nawet kilka filmuw z poczatku(wygladalo zalosnie)A ogulnie to ta CRS bedzie na sprzedaz,koles bieze moja cwiare,a seta idzie do zyda,a bedzie warto ja kupic bo silnik jest wtym momencie na czesci rozebrany,lozyska,uszczelniacze i nowy tlok zakupione dzisaj,korba zostaje bo wymienialismy w tamtym roku,tuleja nowa.Jak ja zlozymy (mysle ze na nastepny wekend)to napowno pojawi sie oferta.Pozdro!

Awatar użytkownika
Mohus
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 381
Rejestracja: pn, 10 gru 2007, 18:26
Motocykl: japonsky 0,25 4t
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: Mohus » pn, 6 sie 2012, 23:31

Biznes życia

Autor tematu
mar8011
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: czw, 5 sie 2010, 22:51
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: KTM 500 2 T Ponoc 86 kucow

Post autor: mar8011 » pn, 6 sie 2012, 23:36

MOCHUS Ty powoznie ,czy sie nabijasz?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”