firma hot rods opinie

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » wt, 18 gru 2007, 18:39

heh ale to jest proste z korbe wymieni sie jak bedzie luz na lozysku jak bedzie zmienial tloka na nowego zobaczy czy jest luz jak bedzie to okaze sie ze zakup nie udany jak nie bedzie no to dobrze i moze smigac na niej dalej
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: grzesiek3210 » czw, 20 gru 2007, 00:05

Isbi ma rację.Przy wymianie tłoka powinno się zerknąć na stan korby dlatego też zaryzykowałem.Zwłaszcza że na pierwszy rzut oka to wykonaniem nie odbiega wogóle od proxa.Miałem pieniądze na remont także mogłem kupić i za 600zł ale patrząc na cene warto było spróbować zwłaszcza,że nie słyszałem złych opini o tej firmie.Co prawda opinie były osób na mniej wyżyłowanych sprzętach no ale moim zdaniem skoro producent robi korby do CR 250 kx125(nie będę wymieniał więcej)ale do tych sprzętów widziałem to sądzę,że jednak musi spełniać jakieś wymogi bo gdyby każdemu tak wychodził korbowód bokiem po 20mh to raczej szybko by zamknął interes.
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: acid » czw, 20 gru 2007, 11:40

Panowie zmieńcie sobie formę tekstu z dużego na normalny bo to wkurzające tak co chwila przesuwać tekst w prawo i w lewo
Co do tematu to zgadzam się z grześkiem3210 Nikt nie robi gówna do porządnych sprzętów a w szczególności do sportowych maszyn gdzie kilka awarii i firma mogłaby zostać pozwana do sądu I buli hajs zamyka interes bo ma już złą opinie ewentualnie co mogłoby ją ratować to zmiana nazwy marki i zmiana materiałów do wykonania korb ....

Awatar użytkownika
Tomski_01
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 137
Rejestracja: pn, 25 gru 2006, 16:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Tomski_01 » sob, 22 gru 2007, 16:08

Tez mam nowy wal nie bawilem sie juz w regeneracje starego po tym jak mi sie korba zatarla, miala z 4h.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”