all balls

Pozostałe tematy nie pasujące do ww kategorii
Awatar użytkownika
bandogge1980
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 138
Rejestracja: ndz, 2 mar 2008, 19:24
Motocykl: Husqvarna TE610IE
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. woj. Lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: all balls

Post autor: bandogge1980 » śr, 4 sie 2010, 00:33

ŁOZYSKA NA WAŁ firmy All Balls produkowane są przez firmę KOYO. Takze są to dokładnie te same łozyska jak kupione z oryginału Hondy, Suzuki, Kawasaki czy Yamahy. Uszczelniacze na wał tez są dobrej jakosci - maja warstwę teflonu aby sie za szybko nie zcierały takze zestawy na wał tej firmy mozna jaknajbardziej polecic. To samo jest z zestawami łozysk głowki ramy. Tutaj takze są produkty KOYO oraz SKF i tez są bardzo dobre - odpowiadające jakoscią oryginalnym.
Niestety uszczelniacze zawieszen, zestawy łozysk kół czy zestawy naprawcze wachacza lub kołyski mozna sobie wsadzic w buty. Produkowane są na tajwanie i są naprawde kiepskie - szybko łapią luzy a te ich niby rewolcyjne czerwone uszczelniacze niedojze ciezko osadzic to jeszcze ciekna na potęge.
Tel: 792 808 123

slawek88
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 11 sty 2010, 18:41
Motocykl: crf 450
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: all balls

Post autor: slawek88 » pt, 18 mar 2011, 22:42

Kupiłem zestaw naprawczy do tylnego koła i przejeździłem na tych łożyskach jeden sezon i ZERO luzu.
Nie sprawdziłem co na nich pisze ale narazie nic sie złego nie dzieje.

Pewnie miałem fart :D

Ce eRa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: śr, 29 kwie 2009, 22:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: all balls

Post autor: Ce eRa » sob, 19 mar 2011, 23:06

Prawda co pisze włodi, jeśli chodzi o uszczelniacze to lepiej kupić ari.Też ostatnio wymieniłem i zrobiłem parenaście mth i nic nie widać, ani kropli.A na allbalsach po kilku godzinach lało sie jak hydrantu :D .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”