wybebeszenie dyfuzora

Pytaj o wszystko co zwiazane z układem wydechowym
jankiel
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 94
Rejestracja: wt, 20 mar 2007, 22:41
Motocykl: aReMZi tufifti K8
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: jankiel » czw, 4 paź 2007, 19:26

lukaszrg pisze:Chciałem odkrecic tłumik i gdy go wyciagnołem to sie rozleciał. Cała koncówka była pordzewiała i było dużo ubytków. I w srodku jest duzo waty. I czy jak bym wywalił tą wate to by tez sie poleprzyły osiagi ?? Czy bardzo głosno by motor chodził ??

A jesli chodzi o ta iglice to przestawiłem i gorzej chodził ale spowtotem zrobiłem tak jak było
Nie NIE będzie chodził lepiej :] od waty z końcówki poszedł won :P Jeszcze brakowało żebyś to wywalił ...


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Martin KTM » czw, 4 paź 2007, 19:55

Wata ma za zadanie tylko wytłumienie motocykla. Nie wpływa na moc!

foxcross
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: pt, 12 sty 2007, 15:40
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Oberschleisien
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: foxcross » czw, 4 paź 2007, 21:48

Nie mam waty w tłumiku ARROWA moto to RX 125 i powiem szczerze ze jest bardzo głośny aż zzaaa!! , słychać mnie z kilometra:/ kupiłem watę ale co się okazało jak rozebrałem tłumik,nie ma tej rurki z otworami i teraz nie wiem jaką wstawić,średnice wiem po kawałku starej ale jaka gruba ścianka,jak duże otwory i co ile oddalone od siebie to niestety nie wiem.

sopelnysa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 10:02
Motocykl: zielona kawa :))
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nysa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: sopelnysa » czw, 4 paź 2007, 22:46

wcale tak nie jest jak mowic, jesli wata przesunela sie w tlumiku i zatyka wylot to moto bedzie sie mulilo i to strasznie, mi tak mulilo moja yz ze normalnie mogle na pelnym gazie trzymac ja jedna reka bez problemow, i przez co??.... oczywiscie przez wate ktora sie przesunela do samego konca, na dodatek zalepiona od spalin, powodowala ze moto sie dusilo, wkrecal sie normalnie ale nie bylo wogole mocy. takze zobacz jak sytuacja wyglada u Ciebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”