Honda Cr 125r 2 tłumiki :]

Pytaj o wszystko co zwiazane z układem wydechowym
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 27 paź 2006, 00:11

Doczep sobie z lewej strony jeszcze jedną końcówke i nie łącz jej z dyfuzorem, jedynie taką prowizorke. Ale dla mnie to jest lipa, ja rozumiem że to fajnie wygląda ale dla lansu to możesz sobie kupić Hayabuse, ta ma seryjnie 2 tłumiki.
but only the devil responded cause god wasn't there...

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pt, 27 paź 2006, 09:48

Kaze pisze:Doczep sobie z lewej strony jeszcze jedną końcówke i nie łącz jej z dyfuzorem, jedynie taką prowizorke. Ale dla mnie to jest lipa, ja rozumiem że to fajnie wygląda ale dla lansu to możesz sobie kupić Hayabuse, ta ma seryjnie 2 tłumiki.
Zgadzam się,crossówka jest to jeżdzenia a nie do wyglądu(choć ja tez lubie jak łądnie wygląda ale akurat 2 tłumiki są zbedne bo jeszcze masy dodają)
A jeśli mowa o Hayabuzie to słyszłem ze suzuki szukuje nowy model(nowy gsx-r1000 jest wypasiony:D)

mikus
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: sob, 4 lis 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: mikus » wt, 7 lis 2006, 21:29

heh do szpanu to jest moze i dobre w fajnej duzej 4t ladnie to wyglada ale w 2t niedosc ze bedzie slabsza bo raczej bedzie a moc sie raczej nie podniesie iz komora rezonansowa jest tak zrobiona wraz z calym tlumikiem ze sa do siebie spasowane i dany 2t ma okreslone wszystko co do wydechu tak by bylo najlepiej mocy to ci to raczej nie da wcale tak jak koledzy mowia no i zbedna kasa jak co to albo caly sportowy tlumik lub koncowka pzdr
<palilacia>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”