Re: Potrzebna część Honda cr 125 Zawór wydechowy Pomocy!

Pytaj o wszystko co zwiazane z układem wydechowym
Autor tematu
Kapitanshot
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: wt, 17 lis 2009, 20:09
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Potrzebna część Honda cr 125 Zawór wydechowy Pomocy!

Post autor: Kapitanshot » ndz, 22 lis 2009, 22:07

Witam. Mam problem z zaworem wydechowym w cr 125 z 87r. Wiem ze od 87-88albo89 wychodziły takie same cr-ki tzn<zawory>. Prosze link jak to wyglada ... http://images.cmsnl.com/img/partslists/ ... 1_6d33.gif
Wiec Mam z nim problem taki iż kupiłem cr-ke i słabo szła cos a kupiłem za grosze ja. wiec rozkreciłem zawor a tam tylko w deklu od sprzegła był < governor > I mam takie zapytanie czy moze ktos posiada cos z tych czesci bo jak bym chciał kupic w kanadzie ten zawor to mnie koło 800 zł wyjdzie ;/ wiec nie wiem czy sie opłaca w to tak inwestowac bo nie wiem czy jak go kupie czy mnie zadowoli moc bo nie wiem na ten rocznik jak powinna sie zbierac z tym zaworem moze ktos sie orientuje wiec prosze napsiac jak cos moze ktos jezdził kiedsy na cr z tego roku i wie jak powinna smigac prosze o pomoc pozdro.all

adas12
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 109
Rejestracja: czw, 1 paź 2009, 16:49
Motocykl: CRF 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Potrzebna część Honda cr 125 Zawór wydechowy Pomocy!

Post autor: adas12 » pn, 23 lis 2009, 22:14

nie inwestuj w ta Cr tylko ja sprzedaj szkoda nerwów i kasy
byla Rm 250
byla RMZ 250
byla LTR 450
jest CRF 450

Autor tematu
Kapitanshot
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: wt, 17 lis 2009, 20:09
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Potrzebna część Honda cr 125 Zawór wydechowy Pomocy!

Post autor: Kapitanshot » czw, 26 lis 2009, 20:43

NO skoro kupiłem to szkoda sprzedawac nie opłaci sie bardzo ;] a jak bym np chciał tam cyl wrzucic od nowszej z tym zaworem wydechowym hpp.. czy by spasował ?? moze wie kktos ;/??

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Potrzebna część Honda cr 125 Zawór wydechowy Pomocy!

Post autor: Enduras93 » ndz, 29 lis 2009, 19:54

Kapitanshot pisze:NO skoro kupiłem to szkoda sprzedawac nie opłaci sie bardzo ;] a jak bym np chciał tam cyl wrzucic od nowszej z tym zaworem wydechowym hpp.. czy by spasował ?? moze wie kktos ;/??
adas12 pisze:nie inwestuj w ta Cr tylko ja sprzedaj szkoda nerwów i kasy
obaj macie rację po części ale ja raczej popieram adas12 :) po prostu takie stare motory i szczególnie crossy to niestety skarbonka bez dna :roll: taka prawda. pozatym nerwy itp. więcej takie stoi niż jeździ. z tą częścią będzie problem :cry: jak będziesz ją chciał przez honde zamawiać to zabulisz spooro hajsu. masz to jak w banku. bo do tak starych motorow po dobrej cenie sie czesci nie znajdzie z popularnych miejscach handlu niestety :roll: pozdro PS wytrwałości z maszynką :wink:
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

Autor tematu
Kapitanshot
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: wt, 17 lis 2009, 20:09
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Potrzebna część Honda cr 125 Zawór wydechowy Pomocy!

Post autor: Kapitanshot » wt, 1 gru 2009, 22:53

No niby tak. Ale wiesz nie ma stałych dochodów wiec z kad mam wczepac kase na nowsza cr ke skoncze szkole podje do roboty sie pomysli ja nie mam bardzo nadzianych starych wiec wiecie kupiłem to za 2 tys ta cr to sa grosze wiem ale ja chce tak pobobrowac sobie po gorach z kumplami wiecei co mam na mysli sami ;] Wiec moze mi ktos pwoiedzieciec jak z tymi cylindrami jest czy wszystkie spasuja czy zaden prosze o odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”