rm 250 cross i oswietlenie

Pytania dotyczące układu elektrycznego
Autor tematu
ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

rm 250 cross i oswietlenie

Post autor: ja23 » ndz, 25 paź 2009, 13:11

witam mam pytanko a mianowicie czy idzie zamontować jakoś oświetlenie w crosie rm 250 z tego co sie oriętuje to na fabrycznym zapłonie to nie ma jak.Macie jakieś sposoby na podłączenie oświetlenia czy konieczna jest wymiana zapłonu?????????

jacekz80
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 229
Rejestracja: pn, 19 sty 2009, 16:19
Motocykl: CRF 250R 2007r.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piła
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: rm 250 cross i oswietlenie

Post autor: jacekz80 » ndz, 25 paź 2009, 20:23

Jaki sens zakładac oświetlenie do fulla?Nie lepiej kupic enduro.A jeśli nie chce ci się szukac na forum jak to zrobic to ja ci znalazłem leniu jeden ty:partyman: viewtopic.php?f=3&t=339&hilit=o%C5%9Bwietlenie.

Autor tematu
ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: rm 250 cross i oswietlenie

Post autor: ja23 » ndz, 25 paź 2009, 20:47

tak wyszło ze mam fulla i brakuje swiateł,mam kupione 2 halogeny samochodowe i zbytnio nie chce kombinowac z elektryką. a tak po za tym to siedze na 4um po 5 godzin dziennie i nie zauwazyłem tego tematu;-). a ogólnie to mam problem z odpaleniem moto po remoncie, strzela z tłumika i to wszystko paliwo ma iskre ma zapłon ustawiony itp. a on jak nie pali tak nie pali:-( POMOCY

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: rm 250 cross i oswietlenie

Post autor: amator » ndz, 25 paź 2009, 20:58

ja23 pisze:tak wyszło ze mam fulla i brakuje swiateł,mam kupione 2 halogeny samochodowe i zbytnio nie chce kombinowac z elektryką. a tak po za tym to siedze na 4um po 5 godzin dziennie i nie zauwazyłem tego tematu;-). a ogólnie to mam problem z odpaleniem moto po remoncie, strzela z tłumika i to wszystko paliwo ma iskre ma zapłon ustawiony itp. a on jak nie pali tak nie pali:-( POMOCY
A czego dotyczył ten remont ? jeśli można zapytać ?. i co wyremontowano? :wink:

Autor tematu
ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: rm 250 cross i oswietlenie

Post autor: ja23 » ndz, 25 paź 2009, 21:53

hmm no praktycznie wszystko: tłok szlif korba wszytkie łożyska zimeringi uszczelki skrzynia bieg po regeneracji wszystkie płyny oleje i nową swiece zalecaną wg katalogu. Mechanik go poskładał do kupy i miałem go tylko zamontowac i odpalic, mowił ze jest wszystko wyregolowane zapłon gaznik itp tylko montaz i jeżdzic. zamontowałem jak sie nalezy i dupaaa strzela w tłumik. iskre ma paliwo dostaje nawet probowałem nalac mu bezposrednio pod swiece i nic nawet zapłonem kręciłem w jedną i 2 i jak nic tak nic.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ elektryczny”