Pomoc KTM 620

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
mocio
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 28 wrz 2008, 12:08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pomoc KTM 620

Post autor: mocio » wt, 30 wrz 2008, 09:31

Witam posiadam własnie taki motorek jak w temacie rocznik 97 jest to podobno wersja lsei tu odrazu pytanie czym rozni sie wresja lse od innych moze inaczej czym sie charakteryzuje.
Motocykl bede remontował dlatego mam pare pytan
Pare pytań tecnicznych:
1.Czy jak kupie tłok wossnera i korbe proxa to podpasuje mi ta korba do wału?? bo slyszałem ze ida rozne wielkosci trzpienia trzymajacego korbe w wale?
2. Czy jak zrobie do tego tuleje bo w sumie niemam innego wyjscia to motocykl duzo straci na mocy??,
3. Czy jest ktos taki na forum co zna sie na składaniu ktam i powiedział by mi pare rzeczy na temat składania silnika,konkretnym laikiem niejestem ale wolał bym sie poradzic fachowców
4. Jak sprawdzic stan łancuszka rozrzadu moze ma ktos sposób lub gdzie kupic najtaniej
5. Macie namiar na jakis tani sklep zagranica z wossnerem?? lub innymi czesciami do ktm, porownywałem ceny ze stanow to w polsce np. tłok wychodzi taniej hehe

prosze o kontakt jakiejs osoby co ma troche wspolnego z takim ktmem z gory dzieki wielkie za pomoc chlopaki mam nadzieje ze cos pomozecie pozdrawiam

kontakt domnie:
gg:2266337
email: lmotek@wp.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”