Derbi Senda- brak mocy

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
kdeska12
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 20:05
Motocykl: Derbi Senda x-treme r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piła WLKP
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Derbi Senda- brak mocy

Post autor: kdeska12 » pt, 22 sie 2008, 13:32

Witam od około miesiąca jestem posiadaczem Derbi sendy . Kupiłem moto zablkowane do rejestracji, gdy założyłem odblokowany moduł nic się nie zmieniło, motorek na luzie kręci się
do maksymelnego zakresu obrotów, jednak podczas jazdy z każdy wyzszym biegiem malejom obroty tak że 6 bieg jest praktycznie przezemnie nie używany bo nie ma róznicy w prędkości między 5-6 biegiem. Moto jeździe mi w granicach 45-50 km/h co strasznie mnie wkur.....
Dodam że mam rozwalony kruciec i gaźnik mi przecieka prawdopodobnie pływak mi sie zawiesza, drugą opcją którą podrzucił mi mechanik jest cylek. Mówi że może zbliżać sie już do końca bo moto nie ma odejścia i trzeba go strasznie piłować. Jazda w 2 osoby to prawdziwa katorga bo moto nie pojedzie więcej niż 25 km/h ;(. Macie może jakieś sugestie co może być przyczyną tak małej mocy. Bardzo proszę o szybką odp z góry thx i pozdrawiam;)

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Derbi Senda- brak mocy

Post autor: sebamx72 » pt, 22 sie 2008, 15:32

Dziwisz sie ze moto nie ma mocy jak napewno dostaje lewe powietrze i nie wiadomo co z paliwem. Zrób to i mysle ze sie poprawi a jak nie to pozniej pisz na forum, Tyle CI moge powiedziec.
Way of Life !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”