Korbowód do TM EN 250 2T

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Awatar użytkownika
Autor tematu
danio177
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 3 lut 2019, 17:08
Motocykl: TM EN 250
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Korbowód do TM EN 250 2T

Post autor: danio177 » ndz, 3 lut 2019, 18:19

Witam wszystkich, zakładam nowy wątek ze względu na dość ciekawy temat. Nie mogę znaleźć korbowodu do mojego nowego nabytku czyli TM EN 250 2001. Szukałem informacji na kilku forach lecz nie znalazłem nic dlatego piszę tutaj a mianowicie chodzi mi o dopasowanie korbowodu do wspomnianego wcześniej enduraka. Szukałem po numerach części na polskich i zagranicznych stronach i znalazłem że najprawdopodobniej do TM'a będzie pasował korbowód od GasGasa EC 250. Może posiadacze tego sprzętu wypowiedzą się na ten temat, mile widziane zwymiarowanie jak by ktoś miał starą korbe. Ten wątek może pomoże innym posiadaczom TM'ów. Na moim korbowodzie jest napis tylko KS7 6 . . . . . . , więc sądzę że to nominał. :P

Awatar użytkownika
KaLi
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 455
Rejestracja: wt, 1 cze 2010, 19:09
Motocykl: sxf 250, TXT 300
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Gielniów
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 6 razy
Status : Offline

Re: Korbowód do TM EN 250 2T

Post autor: KaLi » pn, 4 lut 2019, 09:45

Najlepiej pomierz sobie wysokość szerokość , średnice na górze i na dole, jak odległość od do górnej osi. Miałem podobny temat kiedyś bo szukałęm to mojego triala txt 300 korobowodu żeby od czegoś podpasować i skończyło się na tym, że musiałem kupić oryginał za 1k. Np do gg ec 300 chyba podchodziły korbotroniki z crf 450 czy coś takiego. Jest szansa, że po wymiarach też Ci się uda dojść, a jak nie to może oryginał Cie uratuję jeżeli jest dostępny choć pewnie będzie drogi. Napisz może do dystrybutora gas gas polska o rysunek techniczny takiej korby lub żeby pomierzył właśnie te od ec 250 i zmierz swój.
360

FB: PatRyk
IG: pkali360

Serwis Motocykli:
Zapraszam do polubienia mojego FanPage na FB:
MOTOFUN
796 280 122

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”