Yamaha Wr 450-zawory psychic OPINIE

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Awatar użytkownika
Autor tematu
Krolikx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 86
Rejestracja: sob, 28 sty 2017, 11:36
Motocykl: Kawasaki Kx 125-->Yamaha Wr450
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0
Status : Offline

Yamaha Wr 450-zawory psychic OPINIE

Post autor: Krolikx » wt, 22 sty 2019, 23:58

Czy ktoś mógłby mi naświetlić sprawę związaną ze stalowymi zaworami Psychic, chodzi mi o konkretne odpowiedzi typu, mam polecam lub nie polecam i dlaczego, albo moi znajomi posiadają takowe zawory i mają taką i taką opinie na ich temat. W internecie jest trochę opinii ale z mojej perspektywy wygląda to tak " nie polecam tych zaworów, bo mojemu szwagrowi ze wsi w crf zawór puścił po 5mth " ale nikt nie wspomni o tym że szwagier miał zużyte prowadnice zaworowe i wg wymienił tylko jeden zawór bo reszta jeszcze pojeździ a o jakiejś regulacji czy też kontroli nie wspomnę. Oczekuję konkretnych opinii!!! :D Oczywiście mówimy tutaj o totalnej amatorszczyźnie żadne zawodowe ściganie czy też hobbistyczne nawet ,tzw. jazda wokół komina.

pawelgl
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 212
Rejestracja: ndz, 25 sie 2013, 10:31
Motocykl: Była Crf 250 2008
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Radom / okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Yamaha Wr 450-zawory psychic OPINIE

Post autor: pawelgl » śr, 23 sty 2019, 09:49

Robiąc generalny remont w Crf 250 2008, wsadzilem te zawory do siebie, w silniku wymienione mam wszystko, wspomniane wyżej prowadnice zaworowe wszystkie 4 nowe, koszt całej generalki lekko ponad 5tys, zawory polecił mi jeden z forumowych fachowców Majster128, co prawda przejeździlem dopiero trochę ponad 20mth ale żadnych problemów póki co nie było, zaglądałem do nich dwa razy nie wymagały korekty, także jak na razie jestem zadowolony jak będzie dalej się okaże, będę informował jak by coś 😃 Pozdro polecam tę zawory!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”