Husqvarna WR 250 gaśnie. - film

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
Gozi
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pt, 18 lis 2016, 19:11
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Husqvarna WR 250 gaśnie. - film

Post autor: Gozi » sob, 19 lis 2016, 08:37

Witam. Kupiłem ostatnio Huske wr 250 2008r. Kilka dni pierwsza jazda po lesie, piachy, podjazdy- motocykl ładnie kręcił (jedynie problem z wolnymi obrotami- gaśnie). Wczoraj chciałem się ponownie wybrać na jazde i zonk. Motocykl gaśnie obojętnie czy na niskich obrotach czy podczas jazdy, po prostu go odcina bez znaczenia ile mu dam gazu. Po kilku próbach po prostu dopchałem moto do domu. Po pierwszej jeździe na drugi dzień wymyłem moto wodą i odstawiłem do garażu, po tym zajściu sprawdziłem filtr powietrza i był z wierzchu jeszcze wilgotny, pomyślałem że to przez to ale nawet bez filtra motocykl gaśnie. Na chwilę obecną motocykl bez znaczenia czy na wysokich czy wolnych obrotach pochodzi 5-10 sekund i gaśnie, po czym normalnie można odpalić i sytuacja się powtarza. Ogólnie motocykl dosyć mocno kopci, świeca jest czarna i nieco zalana. Mieszankę robiłem 1:50. Może macie pomysł od czego zacząć sprawdzanie.

Dołączam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=Flml4prxJoQ

carloss
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 44
Rejestracja: śr, 13 sie 2014, 12:21
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna WR 250 gaśnie. - film

Post autor: carloss » sob, 19 lis 2016, 15:14

Sprawdź drożność kranika i odpowietrzenia zbiornika.
Jeśli to nie pomoże,to zajrzyj do zaworka iglicowego-może go przycinać i paliwa nie podaje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”